Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic  
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Aldurion

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości")Czy go akceptujesz?
Przeczytałem, jest jedna zasada która mi się nie podoba ale muszę zaakceptować ze względu na Mitria (Dariog wie która) ;)

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Zerogee, warrior 80, arms/prot albo arms/fury (1szy PvP, drugi zawsze PvE) - zależnie ilu macie tanków i jak szybko się ubiorę bo z moim obecnym gearem fury nie robi dpsu tylko rofla.

3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Aldur, paladin 80, holy/ret T7-T8 gear.
Thodius, mage 80, bez gearu i buildu
PS. Aldur był ale już nie jest moim mainem, mimo że ma gear. Gram nim sporadycznie, ale jak kiedy będzie trzeba to mogę nim iść na rajd czy do insta.

4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Piotr, 25

5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Student, Politechnika Częstochowska na kierunkach Inżynieria produkcji: spec Informatyka w Zarządzaniu, trochę dodatkowych zajęć z różnych informatycznych przedmiotów oraz docelowo czysto informatyczne studia podyplomowe (jak tylko magisterkę zaliczę). Czasami mam też jakąś pracę więc czasu na grę nie zawsze jest dużo.

6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Zwykle mam czas do 24.00, później jak siedzę to wyjątkowo bo wolę się wyspać niż być zombie na zajęciach. Kiedyś byłem hardcore ale stwierdziłem że głupiej sobie życia marnować nie można. (sorry jeśli kogoś tu uraziłem) ;)

7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
Byłem w AoT jakieś 2 lata, ale ostatnio miałem małą pauzę (3 miechy) i ktoś mnie usunął z gildii podczas porządków (nie miałem wracać). No ale Mitriu mnie w końcu namówił na zrobienie warka więc sobie przedłużyłem... a bez gildii za bardzo grać się w WoWa nie da. AoT nie jest już dla mnie, zbyt hardcorowy, więc zdecydowałem się wrócić do Husarii, prawdopodobnie na tak długo jak długo będę odświeżać subskrypcję.
Głównym powodem dołączenia jest jednak Mitriu, 2 lata graliśmy w innych gildiach i nie szło w ogóle razem pograć bo albo ja mam rajd albo on. Nie chciał w ogóle odejść z Hus mimo że namawiałem (sorka ^^)... wiec skoro jest okazja to ja chciałbym dołączyć w końcu do niego.

8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Mitriu mnie dość dobrze zna. Dariog również, ale nie lubi mnie od kiedy się pokłóciliśmy więc pewnie z uśmiechem tego apply nie zaakceptuje (no chyba z wyjątkiem że mnie ukradł AoTowi swoim "zakazem" (o czym się nie chcę rozwodzić bo nie mam na takie rzeczy już siły)).

9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Mitriu, jak się nie rozmyśli po drodze. Może ktoś jeszcze z weteranów co jeszcze pamiętają TBC. ;)

To tyle... i żeby było jasne, wiem że były tu osoby z AoT i robiły cyrki. Mnie do tej kategorii nie mieszajcie, nie mam wiele wspólnego z takimi osobami jak np. Elgrass, z wyjątkiem tego że kiedyś graliśmy w 1 gildii albo razem byliśmy w inscie. Może aniołkiem nie jestem ale od dłuższego czasu staram się być uczciwy i ustępliwy (w granicach rozsądku oczywiście!).


Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.



_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Apply ładnie napisane, nawet mi się podoba. Mimo że nie znam, to jestem ZA.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Re: App: Aldurion

0
DarioG wrote:
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Student, Politechnika Częstochowska na kierunkach Inżynieria produkcji: spec Informatyka w Zarządzaniu, trochę dodatkowych zajęć z różnych informatycznych przedmiotów oraz docelowo czysto informatyczne studia podyplomowe (jak tylko magisterkę zaliczę). Czasami mam też jakąś pracę więc czasu na grę nie zawsze jest dużo.


Mogłeś napisać, że jesteś Prezydentem tej Twojej wiochy.

DarioG wrote:

Głównym powodem dołączenia jest jednak Mitriu, 2 lata graliśmy w innych gildiach i nie szło w ogóle razem pograć bo albo ja mam rajd albo on. Nie chciał w ogóle odejść z Hus mimo że namawiałem (sorka ^^)... wiec skoro jest okazja to ja chciałbym dołączyć w końcu do niego.


Ciii... nie znałem wtedy komendy na wyjście z Gildii Happy


Fakt faktem, to mój długoletni znajomy z WoWa, poznaliśmy się w tej grze bardzo dawno temu i tak do teraz się trzymamy, graliśmy razem długo, znamy się nie od dziś i ciesze się że w końcu będziemy mogli razem grać w tej samej gildii, prawdopodobnie razem raidować i grać PvP.

Jestem całkowicie ZA i poręczam za tego nooba


_________________
Jestem Pro.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
zdegradowano mnie znowu do rekruta więc nie mogę ale za słowa o tym, ze wolisz sie wyspać niż przypominać zombie, następnego dnia w pracy - poręczyłbym w ciemno. Wreszcie ktoś normalny wśrod no-life'ow ;)

a tak to tylko za Happy


ps za 15- 20 lat 24 zmieni sie na 23 - wiem coś o tym Happy


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Aldurion



Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Quote:
Mogłeś napisać, że jesteś Prezydentem tej Twojej wiochy.


Zazdrosny? envy
seraffi
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 09 Mar 2009
Posts: 139

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Nie znam goscia ale widzie ze nie jakis rozwydrzony dzieciak applu ogarniete Happy moge powiedziec ze jestem za Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Nie mam nic przeciw. I nie pokłóciliśmy się, a byłeś kolejnym potwierdzeniem mojej tezy, że ludzie to są w większości ch... i najlepiej myśleć tylko o sobie, bo na wdzięczność nie ma co liczyć Happy To tak gwoli sprostowania Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Aldurion



Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Wiesz, każdy człowiek jest inny. Ale prawda taka, że możesz być miły, uprzejmy i pomocny, wielu ludzi uszczęśliwić itd... ale potem w końcu przyjdzie 1 cwaniak jak nie będziesz ostrożny to Cię oskubie ze wszystkiego co dałeś tym ludziom, z tego co jeszcze miałeś i jeszcze Ci dług zrobi. Więc jeśli tak faktycznie się zakończył nasz spór to na dobre Ci wyszło.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
DarioG wrote:
a byłeś kolejnym potwierdzeniem mojej tezy

Ten znowu bawi się w filozofa, odłóż zabawki, umyj ząbki i do łózka spać!


_________________
Jestem Pro.
Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
Ja Alda wspominam milo mimo ze byl nieco marudny i czasem wpadal w tryb EMO (arenki Happy)

Jestem ZA
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aldurion - by DarioG

0
No dobrze, nie ma co mędrkować. Zrezygnowałeś z aplikowania do tych złych i brzydkich aotowców, co to nocą dzieci porywają, więc witamy Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1