Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4

Podejmij decyzję odnośnie aplikującego po przeczytaniu tego wątku:
Przyjąć aplikującego
65%
 65%  [ 15 ]
Odrzucić aplikację
17%
 17%  [ 4 ]
Nie mam zdania / obojętne
17%
 17%  [ 4 ]
Total Votes : 23

Tebus
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 26 Jul 2008
Posts: 67

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Arviln wrote:
Dario ja tez nie bardzo bym chciał widzieć w Hus ludzi co widza tylko fiolety ale jak by się nad tym zastanowić to nie powinniśmy już przyjmować nikogo z Pogranicza od czasów Krejzolki włącznie, w końcu wszyscy Ci którzy przeszli do nas argumentowali się tym ze w Pograniczu nie ma raidów. Dla mnie jest to jasne nie ma raidow nie ma epików i można by tu snuć niewiadoma jak górnolotne teorie ale każdy chce zobaczyć LK i każdy by chciał go zabić przed nowym dodatkiem. Prawda jest taka kto ma zostać zostanie kto będzie chciał odejść odejdzie.



Arviln w tym momencie wypraszam sobie twoje słowa przeszedłem do Husarii już z bardzo dobrym dorobkiem sprzętowym(dorobiłem się go sam), więc nie pierdziel o " ludziach, co widza tylko fiolety”, bo jak dla mnie to one G... znaczą a sam fakt rajdowania mi w zupełności wystarcza(w tej grze trzyma mnie jeszcze tylko rajdy, bo to wtedy jest najwięcej emocji i ta satysfakcja po progresie BEZCENNA), ale skoro uważasz, że tylko po to jestem z wami to się mylisz kolego. Jestem z wami, ponieważ bardzo fajnie mi się z wami gra i dobrze się czuje rajdach a to(dla mnie) jest podstawa tej gry.

Co do Aplikanta nie wiem czy mogę się wypowiadać, ale jak każdy powinien dostać szansę na okres próbny.
I bądźmy wyrozumiali to kolega z RL Tylika i każdy z nas chciałby grać razem ze znajomymi z RL.
Jestem ZA
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Oj Tebusie ja nie pisze tu ze złośliwości, posłużyłeś mi tylko jako przykład może nie dokońca trafny no trudno moja wina Happy po za tym wiesz ze nie mam Ci nic do zarzucenia jeśli chodzi o sprawy gearu czy podziału loota Happy, wiec proszę nie unos się nie potrzebnie Happy. Jeszcze jedno nie chodziło mi o to ze przeszedłeś dla fioletów ( i tylko fioletów ), prawda jest taka ze oczywiście ubrałeś się praktycznie sam i chwała Ci za to ale z pugiem nie zabijesz LK lub nie zaczniesz robić icc 10 hero Happy. ( Mam nadzieje ze my już niedługo zaczniemy czyścic 10 hero )

PS nie wiem czy już Ci to mówiłem ale combat ssie wink

Ps2. Myślę ze już czas zamknąć ten wątek

Pozdrawiam


_________________
Tebus
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 26 Jul 2008
Posts: 67

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
No dobra wybaczam Ci :P ale pamiętaj mój wierny padawanie I'm your master :P ahhh and remember Assassination sucks ! Happy
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: trudne pytanie

0
Nie pamietam Tasaka z Pogranicznikow - moze powinienem, moze sie minelismy.

cala ta zadyma na forum jest o tyle zasadna co niepotrzebna. Nie jestem w stanie ocenic intencji czlowieka na podstawie suchych formularzy z takiego czy innego forum. Z jednej strony go rozumiem ze chce rajdowac z drugiej nie podoba mi sie ze nie wlozyl odrobiny taktu aby zlagodzic spory i posprzatac za soba.

Odpowiedzialnosc za rekruta powinien brac poreczyciel - tyle ze to tez pusta formulka.... bo co... wywali sie Tylika jak Tasak da doopy?

Chwilowo nie oddam zadnego glosu - wczytam sie w to wszystko jeszcze raz uwaznie i moze zdarze sie jeszcze wypowiedziec.


_________________

Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Probowalbym zalagodzic cala sytuacje jak bym odszedl od pogranicza bez slowa, niestety tak sie nie stalo. Dowiedzieli sie ze tomass aplikuje do was, wiec powiedzialem ze ja tez zlozylem aplikacje. Nie minely 2min i juz mialem kicka z gildii. Nie twierdze ze moje zachowanie jest swiete, bo przed aplikowaniem rzeczywiscie moglem ich uprzedzic. Ale jezeli pierwsza ich reakcja jest wyrzucanie z gildii i nazywanie mnie dwulicowa osoba to z jakiej racji powinienem zalagadzac sytuacje?
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Wg moich zasad najpierw się żegna, wychodzi, potem aplikuje. Inne zachowanie to właśnie dulicowość - 'jak mnie nie przyjmą, to zostanę u Was, choć tak naprawdę nie podoba mi się". Zachowałeś się nie fair i kropka. Niemniej jednak gildia się wypowiedziała. Nie mogę ignorować piętnastu głosów "za". Mam nadzieję, że u nas nie powtórzysz takiego zachowania. Witamy.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1