Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3

Czy chesz dać drugą szansę Czarnemu?
Tak
56%
 56%  [ 13 ]
Nie
43%
 43%  [ 10 ]
Total Votes : 23

Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Arviln, ale przeciez tu nie chodzi o zadne epaxy. Przeciez jakby chodzil na raidy, ubral sie i po jakims czasie stwierzil, ze chce zmienic gildie, napisal o tym i wyszedl i wtedy napisal apply to byloby ok. Ale nie zrobil tak, tylko napisal apply bez powiedzenia nikomu o tym i bez wychodzenia z gildii, przez co pokazuje brak szacunku do wszystkich w gildii. Poza tym kazdy ma swoje zdanie i chyba moze je wypowiedziec, nie wychodz od razu z gildii przez to...Mam nadzieje, ze wrocisz.
BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Arviln, nie rozwiazuje sie tak spraw. Jedym to przeszkadza innym nie, ale rozwiazaniem nie jest leave guild... Patrz Bomera, nikt nie mial nic przeciwko temu zeby go przyjac spowrotem, bo nie postapil nie fair wobec nas. Shimrod, odszedl w wyniku klotni, a nie tego ze chcial epiki, bo odszedl do gildii mniej rajdujacej.
Ja czuje sie wychujany tym co robil czarny i tyle, jak widac nie tylko ja ale i 9 innych osob. A teraz co? Wszyscy wyjdziemy z gildii?


_________________
Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
można i tak o tym myśleć . ale jednak ja dam mu jeszcze 1 kredyt zaufania jest to ostatni wiec niech go nie zmarnuje .
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ludzie o co w ogole cala ta sprawa.
Postapil zle dostal kare. Przeprosil.

Teraz pokazujecie sie ze strony wielki zlosliwych ale popatrzcie w przeszlosc. Ile razy bylo tak ze ludzie zostali wywalani z gildii za identyczne akcje. Ile razy dostawli ponownie druga szanse. Wezmy na przyklad czas kiedy Husaria i AoT sie rodzielily. Ile bylo osob czy to namawianych przez AoT czy to takich co sami poprzechodzili za znajomymi tam i to bez pisania pozegnania tutaj bez zadnej informacji czy nawet bez slowa pocalujcie sie w .....
Wiekszosc z tutaj obecnych ma cos na sumieniu. Jak nie wyjscie za epikami to inne fochy i przekrety.
Barthes Ty najmocniej tutaj krzyczysz przeciw mlodemu.
A pomysl sobie jak fajnie czuli sie ludzie kiedy to wyepikowany na maksa dostales bana za świadome uzywanie niedozwolonego adona. I caly gear jaki w to wlozyles i caly czas jaki wlozyli ludzie poszedl papa.
Nie pisze tego jako zlosc tylko jako przyklad. Wtedy tez dostales kolejna szanse. Zostales na nowo ubrany wkladajac w to tez wiele swojej pracy ale jakby nie patrzec to co bylo przedtem przepadlo i bylo troche straty czasu na tym.
Pamietajcie wszyscy to jest tylko gra. Platna co prawda wlasna kasa ale nadal gra. A czlowiek kazdy jest tylko glupim ssakiem ktory cale zycie uczy sie na bledach a i tak glupi umiera.
Naprawde nie ma tu o co sie sprzeczac i wadzic czy wychodzic z gildi (Arviln).
Mlody wyszedl, zaluje, przeprosil, wazne jest to ze mial odwage wrocic i mimo wszytko itemy i czas w niego wlozony nie przepadna. A jak go nie przyjmiecie spowrotem to wtedy sami mozecie sobie pluc w twarz ze przepadly. Teraz juz mlody bedzie madrzejszy i kto wie czy to doswiadczenie nie zrobi z niego jeszcze lepszego Husarza niz niejeden z juz obecnych.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Star - chciałem wystąpić w obronie Ssaka. Ssak jest ok. A Ty nie tylko piszesz Go z małej litery, ale jeszcze dodajesz, że jest głupi;)


_________________
Krzywson
Przyjaciel Forum
Przebijam się

user avatar

Joined: 16 Dec 2008
Posts: 92

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Arviln wyjdzie z gildi bo nie ma z kim grać solidnego pvp ;>


Last edited by Krzywson on 2010/07/13 5:48; edited 2 times in total


_________________

BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
To nie jest zadne porownanie Star. Nikt ze zbanowanych, czy Sin, czy Seraffi, czy Veggo, czy Piotrek nie zrobil tego umyslnie aby dostac bana , pozatym to zupelnie inna sytuacja. Czarnym zawladly epiki, gdyby dostal inva do AoTu, to nie byloby tego posta na forum, my bysmy zapomnieli, a ze przeliczyl sie i nie dostal inva, to wielkie halo i przeprosiny. Ja czuje sie wypompowany w dupe, chodzac z nim na rajdy, ubierajac go, nawet jego alty, a on bez slowa pisze apply do innej gildii i jak sam powiedzial "bylem ogarniety zdobycia lepszych cichow" i tak robie najwieksze halo bo mam dosyc tego ze ludzie maja wyjebane na wszystko, lacznie z regulaminem.
Jakbyscie sie czuli, jakbym w srode na rajdzie, majac 2200 swapsow, wydal je wszystkie na tokeny i inne pierdoly malo mi potrzebne i na nastepny dzien napisal apply do aftermathu i jakby mnie przyjeli to bym wyszedl, poprostu, wyszedl.

Zreszta, to moj ostatni post w tym topicu, odsune sie w cien i niech sie dzieje co chce. Bede sie logowal na rajdy (albo i nie) i nikt mi nie wypomni, ze robie jakies halo. Lepiej, wyjde z gildii, zeby miec z glowy problemy i tak btw. miloby bylo gdyby jakis inny oficer oprocz Krejziego spojrzal na topic ze swapsami, ktory napisalem majac wyjebane na gildie, bo w srode beda telefony gdzie jestem bo swapsow nie umiemy obsluzyc.


_________________
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Nikt z was nei robil tego umyslnie ale przeciez dobrze wiedziales jakie konsekwencje za to groza. Co zas sie tyczy calego tego tematu to wez moze zacznij pisac troche mniej wulgranie bo patrz na to tez ze nie kazdy kto to czyta jest pelnoletni.
A wracajac do samej sprawy to masz juz dosc teraz. Czemu nie miales dosc wczesniej? Przy innych takich przypadkach.
Skoro widzisz w tym cos zlego to trzeba moze zmienic regulami zeby zakazc calkowicie i wszystkim bez wyjatku takich wystepkow. Ale popatrza na to z tej strony tez ze wtedy ta gildzia bedzie calkowicie przechowalnia i ubieralnia. Bo kazda swieza osoba sobie wejdzie zrobi ladne oczka (teraz juz nawet nie potrzeeba poreczyciela) poubiera sie i powie bajbaj nawet nic nie piszac tylko wychodzac i idac do inne gildi. A nasza bedzie ciagle stac w miejscu i ubierac ludzi az Ci co nad tym spedzajac kupe czasu i wkladaja w to wiele wysilku straca nerwy wyjda i nic nie zostanie.
Czarny zrobil blad. Moze faktycznie jakby mu sie udalo to zostal w AoT moze tez prawda jest to co pisza ze jego ojciec by zaraz wyszedl. Nie wiesz tego nie wiem tego tez ja i nie wie tego nikt bo nie jestemy w ich skorze.
Ale kazdy zasluguje na druga szanse. Tymbardziej ze to jest to osobna mloda ktora jak kazde dziecko popelnia najglupsze mozliwe bledy.
I tak jak napisalem wczesniej. Ta zawisc teraz bedzie sie odbijac w przyszlosci bo na kazdy taki przypadek bedziesz analogicznie tez na nie. I bedziemy tracic kazdego kto sie ubral i wyszedl. Teraz przynajmniej jest sprawa taka za osoba i sprzet wraca do gildi. I z tego trzeba sie cieszyc. Pamietajcie wszyscy ze jestesmy tylko gildia for fun. I najwazniejsza powinna bc atmosfera ktora wlasnie takimi watkami sie rozsypuje.
A co do tego ze napisal ze chcial sie lepiej ubrac to przynajmniej byl szczery i nie sciamnial ze np bo nie wiedzial bo to bo tamto.
Po co ta cala zawsic pytam jeszcze raz? Bo jest dziecko ktore zrobilo blad i mozna sie teraz na nim wyladowac? Co komu zaszkodzi ze wroci?

Z tego co napisal kate w poscie o otwartej rekrutacji widac ze i tak sa braki w ludziach wiec po co jeszcze sobie zabierac sprawdzona osoba o ktorej wiecie na co ja stac w dpsie przez maly jeden blad?


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Jak na moje, to za bardzo odeszliście od tematu, teraz to sprawa osobista każdej ze stron, żeby jej było na wierzchu. Pojawiły się wycieczki osobiste i tego typu rzeczy, które nie powinny mieć tu miejsca. A tak naprawdę, rzecz sprowadza się do tego, że każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie i nie jako umieszczony w próżni, ale razem z kontekstem i całokształtem. Tu przedstawia się następująco: Czarny za plecami rodziny oraz gildii napisał aplikację do AOT. Motywem była chęć posiadania epików. Czarny ma 14 lat. Czarny musi kończyć grę o 23 max, co na wstępie skreśla go z listy memberów JAKIEJKOLWIEK gildii progresowej. Nakłamał w aplikacji jak najęty, myśląc dziecinnie, że jak go przyjmą, to jakoś to będzie. Nie byłoby, nie przeszedłby nawet triala. Macie prawo czuć się oszukani i wykorzystani, bo zrobił to z dnia na dzień, bez jakiegoś głębszego uzasadnienia, naprawdę dziecinnie. Macie prawo obawiać się, że może tak postąpić ponownie, słusznie nie chcecie inwestować czasu w ubieranie kogoś dla innych. I słusznie postawione zostało pytanie, co by było, gdyby został przyjęty do AOT? Jak by zareagował, czy wtedy by chciał wrócić?

A teraz druga strona: Tata i siostra potępiają jego postępek, chcą grać w Husarii i chcą grać z Wami. Czarny po reakcji rodziny ukorzył się, przeprasza itp. Czy jest to szczere? Nie wiem, ale Wy też nie. Może jest. Tak jak Wy pomogliście Czarnemu, tak on swoim dpsem pomagał Wam w pokonaniu kolejnych bossów. Zdobywał za to SWAPSy, które miał prawo wydać.

Reasumując - ciężko będzie odbudować Czarnemu Wasze zaufanie. Ja natomiast wierzę jego tacie i siostrze. To prawda, że "ze względu na rodzinę" to nie najmocniejszy powód do zgody na powrót do gildii. Niemniej jednak grali z Wami trochę czasu, chcą grać nadal (a tata Czarnego grał częściej niż Wam się zdaje Happy. Część z Was nie ma zaufania do "młodego" i to jest zrozumiałe. Jednak rozpatrujcie każdy taki przypadek indywidualnie i w szerszym kontekście. Tutaj mamy tak naprawdę trzy osoby, z czego jedynie jedna dała ciała.

Konkluzja: gdyby to ode mnie zależało, ja bym zrobił tak. Warunkowo przyjął go do gildii. Karą w tym przypadku byłby brak SWAPSów i prawa do loota na powiedzmy miesiąc czy dwa. Jeśli naprawdę chce grać z Wami, zgodzi się. Jeśli nie, problem sam się rozwiąże. (Brak SWAPS osiąga się tak, że createraid i vest robi się bez Czarnego, który dopiero potem dostaje inva. Wtedy nie otrzymuje punktów, jak też nie możne uczestniczyć w aukcjach. Jeśli dochodzi nowa osoba, Czarny wychodzi z rajdu, invujecie tę osobe, robicie vest, a potem dopiero inwujecie z powrotem Czarnego. Pod górkę, wiem, ale da się zrobić).

Nie róbcie proszę z tego topica listy domniemanych przewinień poszczególnych memberów Husarii, bo zamiast merytorycznej dyskusji jest pyskówka, a "atakowani" chcą się bronić i wszystko galopuje gdzieś w stronę otchłani Chaosu.

Tyle. GL.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Guest






Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ciekawe czy przyjelibyście ponownie Szokiego jakby Szoki chciał wrócić ?

Szoki

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Carlosson
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 18 Jul 2008
Posts: 22

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Jestem za przyjęciem. Czarny ma dopiero 14 lat jest niepełnoletni i niech się uczy. Zasłanianie się tatą "czarno" widzę każdy odpowiada za siebie. Jeżeli GM uważa, że należy dodatkowo sprawdzić intencje Czarnego to tak jak zaproponował Dario proponuje SWAP na minusie i będzie git. Acha... Ludzie gramy dla fanu.... nie? Happy


_________________

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Czarny, dostaleś kredyt zaufania od 13 osób i musisz przekonać 10 aby to zaufanie odzyskać.
Nie widzę potrzeby dawania ujemnych SWAPS. Myślę, że Czarny dostał już swoją karę.
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1