Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2, 3, 4  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Vempajer

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości")Czy go akceptujesz?
Tak przeczytałem i akceptuję

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Vempajer-80lvl paladin, pvp retrybution build, dps
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Narazie nie mam altów, jak ładnie wyposaże palka to myśle o shammym/droodzie, którzy będą używali dual spec i będą healerem/dps'em na 80lvlu
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Adrian, 16lat i kilka miesięcy za sobą
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Cóż jestem zwykłym młodzieńcem mającym za dużo czasu i spędzającym go na uzależnieniu od wow'a ^^
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
niedziela-czwartek do 24, piątek, sobota 24/7. Gram praktycznie ciągle, gdy niema mnie w szkole, czasem tylko jakieś wypady ze znajomymi robie, co sprawia, że nie ma mnie w grze, ale to wieczorkami i to raz-dwa razy w tygodniu
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
Aktóalnie nie mam gildi. Oczekuję współpracy i wspólnych raidów. Oraz miłego spędzenia czasu.
8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Napewno Hemdall. Nie grałem prawie 3 miesiące, więc nie wiem czy ludzie z którymi sie znałem wcześniej mnie pamiętają i czy nadal są w husari.
9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Hemdall

Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.



_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Tamari Pogranicznicy
Druh z Pogranicza
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 01 Jun 2008
Posts: 22

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Cóż, IMO wypadałoby napisać, że lewelowałeś w Pogranicznikach i byłeś u nas aż do zrobienia przerwy w grze i sprzedaży konta, które właśnie odzyskałeś.

Pozdrawiam Happy


_________________
Tymczasowy Emisariusz Pogranicza Happy
Guest






Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
No cóż. Tak, masz Tami racje, jest to moja pierwsza postać w wow'ie, a była ona lvl'owana w Pograniczu, bo grali tam moi znajomi z real i zostałem tam zaproszony przez nich. Musze przyznać, że grają tam naprawde wspaniali ludzie, od wyrozumiałego Arthiego, przez dobrego Zielonego po wredną Bójkę twisted i nawet po powrocie miałem zamiar wrucić tam, ale znalazły się osoby, które miały co do tego obiekcje, więc zrezygnowałem, bo niema sensu dołączać do gildi, gdzie na tych aktywnych graczy 30, 5 będzie miało do mnie zastrzeżenia.


A skoro nikt z Huss nie pisze narazie tu nic, to pozwole sobie powiedzieć coś więcej o sobie, może was tym przekonam Happy. Poza wow'em grywam jeszcze w cs'a (chce ktoś 1v1 gb ^^?? Tylko ja gram off, jak wyzywasz musisz mieć serva :P), czasem w gh3. Kilka lat grałem w gre o nazwie "Knight OnLine", gdzie miałem też bdb wyniki. Po drodze były gdzieś privy mu. No cóż wszędzie mnie pełno :P. Poza MMO kocham cRPG (w szczególności serie Gothica <3). Poza tym moim ulubionym zajęciem jest przesiadywanie całymi dniami na vt (nieważne, czy jestem w grze, czy nie, czy sie ucze, czy robie jeszcze coś innego), rozmowa z ludźmi, robienie sobie jaj, takie tam duperele, żeby zabić nude Happy. Hmm warto było by dodać, że mam baaaardzo wysokie ego, ja jestem pr0 i tyle na ten temat. Dodatkowo miewam zachowania egoistyczne xd.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Ten post "guesta" jest mój, sorrki zapomniałem sie zalogować :P
sebom



Joined: 29 Dec 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Anonymous wrote:
Hmm warto było by dodać, że mam baaaardzo wysokie ego, ja jestem pr0 i tyle na ten temat. Dodatkowo miewam zachowania egoistyczne


Aleś sobie strzelił samobója... PRZECIW.


_________________
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Grasz paladynem retri, pr0 i ret nie idą razem w parze a Twój poręczyciel to noob i noskill twisted. Nie podoba mi się te apply, nie chce w gildii ludzi egoistycznych i popadających w samozachwyt. Moje Ego i mój pr0 skill mówią przeciw... ale może jak będzie poręczyciel i trochę zwolnisz z takim podejściem do sprawy to nie widzę problemu.

...ah i pamiętaj, pr0 to są postacie w mojej sygnaturce ^^


_________________
Jestem Pro.
Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
mogłbys przyblizyc nam nieco czemu w Pograniczu sa osoby, ktore mialy obiekcje co do Twojego powrotu?
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Poniewaz mam czesciowy dostep do forum Pogranicznikow to zacytuje (mam nadzieje, ze sie nie obraza):

Cherubin:
Quote:
Wstrzymuje się od głosu ... w gildii potrzeba ludzi kreatywnych, którzy pracują na lvl gildii nie swój... dlatego w tym przypadku wstrzymam się


Hargrim:
Quote:
Vampajer moim zdaniem jestes za bardzo "pro" jak na nasza skromna gildie (o tym bciu "pro" zreszta sam nie raz pisales na /g chacie)...nie chcialbym zeby bylo tak ze przylaczysz sie do nas,posmecisz,pochwalisz sie swoim dmg/dps a pozniej stwierdzisz ze z nami juz nic wiecej nie osiagniesz i odejdziesz....Historia lubi sie powtarzac,dlatego jestem przeciw


Lazaris:
Quote:
co do sprzedawania postaci mam bardzo zle nastawienie, a osoby handlujace kontami nie ciesza sie u mnie sympatia. To, ze postac 'odzyskales' mnie nie interesuje. Kto wie czy znowu nie stwierdzisz, ze czas sprzedac konto. Jestes aspoleczny i nastawiony tylko i wylacznie na wlasny zysk. Jesli udzielanie pomocy nie przynosi korzysci Tobie - nie udzielasz jej. Chwalenie sie dpsem na gchacie ( w postaci raportu recounta) uwazam za zasmiecanie chatu. Jest to raczej malo dojrzale i naznaczone jest niezdrowa checia skupiania uwagi.
(...) Jestem zdecydowanie PRZECIWNA ponownemu przyjeciu Vempajera do pogranicza.


To tyle. Mial Vempajer tylez samo glosow ZA. Zrezygnowal sam proszac o skasowanie aplikacji.

Z racji, ze nie jestem Husarzem pelną gębą (jam rekrut jeno) to nie bede wlasnego zdanie w tej sprawie przedstawial.


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Findain



Joined: 06 Oct 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Nie wiem, widzę, że macie mieszane opinie, co do kolegi... Dlatego narazie wstrzymam się z poręczeniem. Nie mogę powiedzieć, że znam go bardzo dobrze :/

Polska dla Polaków, Mitriu wypier...
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Ale komentów pozytywnych to już nie zacytowałeś co :P??


Renor:
Quote:
Ja jestem ZA. Trzeba dawać drugą szanse Pozatym jak by nie było Milanówek piękym miastem jest

Zielona stopa:

Quote:
Jest nadzieja ze nie stracimy na Jego przyjęciu ... chyba
Więc chyba można dac ZA


Fanghrimm
Quote:
Ja jestem ZA. Lubie się śmiać, a pamiętam ze Vemp dostarczył mi niejedna porcje śmiechu. Co do chwalenia się - mi nie przeszkadza , jedynie może mobilizować , żeby następnym razem moc odpowiedzieć ze to wszystko było mało
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Vempajer wrote:
Ale komentów pozytywnych to już nie zacytowałeś co :P??


Przeciez pytanie nie bylo o pozytywne...
Wyraznie napisalem, ze byly komentarze pozytwyne, i ze bylo ich tyle samo.
Czytaj Vempajer ze zrozumieniem prosze.

Sindar:
Quote:
mogłbys przyblizyc nam nieco czemu w Pograniczu sa osoby, ktore mialy obiekcje co do Twojego powrotu?


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
No nic, czekamy na poreczyciela, bez tego aplikacja i tak nie ma szans.

A co do "samolubem", to mechanizm działania naszej gildii poprzez opieranie sie na relacjach miedzyludzkich dosc sprawnie reguluje przegiecia w te strone, osoby nie dajace nic od siebie a oczekujace kokosow maja czesto kłopoty z dostaniem sie do grup rajdujących. Więc albo się socjalizują i zaczynają działać w grupie i dla grupy, albo dotyka je swoisty ostracyzm.
A to czy ktos jest "pro" czy nie to jest juz zupelnie inna bajka i nie zalezy to tylko i wylacznie od wewnetrznego przekonania kogos o sobie samym Happy

PS. postowanie recounta w czasie rajdow bez polecenia RLa jest zabronione, ale po rajdzie zazwyczaj sa pelne raporty w WWSach.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Jeśli znajdzie się poręczyciel i dostaniesz się do gildii, sugeruję poważne podejście do punktu nr 1 naszego regulaminu, który brzmi tak:
Quote:
Dobrem nadrzędnym w Husarii jest dobra atmosfera - to ona pozwala cieszyć się grą. Dlatego szczególnie niemile widziane będą działania które tą atmosferę burzą.

Innymi słowy - kto sieje wiatr, zbiera kicki...

GL z apply Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
No cóż, czekamy na ostateczną decyzję Hemdalla Happy. Ale wiecie zawsze moglibyście mnie przyjąć na ten okres testowy.... w najbliższym czasie zamierzam zacząć zbierać itemy i zrobić dual spec retry/prot, ale żebym coś porządnego utankował to wiele stuleci jeszcze minie :P

Co otrzymacie włączając mnie do gildi ??
1- Brak nudy, ze mną sie nie da sie nudzić xd, no chyba, że mam doła, ale to sie rzadko zdaża xd
2- Spammmm, na chacie i forum, rzecz jasna mądrze ( w miare xd) i na temat
3- Nową maskotke !! :D

Co może przeszkadzać??
1- Gdy ktoś niema humoru, bądź nie jest z ludzi wybitnie zabawowych to napewno będzie nadużywał przycisku mute na vt (przerobiłem to już grając kilka lat w ko i nie było jeszcze, żebym grał tam w klanie i żeby każdy uwielbiał moje dowcipy, tudzież wredne psikusy, ale większośc nie miała nic przeciwko zazwyczaj:P)


Cóż może egoistą jestem, ale zdażają mi się także czyny altruistyczne :P. Nie było tak w pograniczu, że jak ktoś poprosił o pomoc, a miałem czas to nie pomogłem, zazwyczaj gdy nie pomagałem miałem coś do roboty (np. akórat hero/raid, albo areny, które zresztą <3). Nie jestem też jakimś wielkim ninją :P. Fajny plate/2h weapon dla dps'a, lepszy od mojego, którego będę napewno używał rolluje, nie to nie i z głowy.


A i jakby sie ktoś pytał to do tej pory zaliczyłem VoA normal i hero, jak narazie tylko starego bosa, OS normal i hero, większość bossów z Naxxa (różnie, ale więcej na hero, bo na normie to może na 2 pugach byłem :P) i prawie wszystkie hero insty z north (do achi brak mi 2 bossów z oculusa i całego up), wiem, że dla raidującej gildi jaką jesteście wy jest to mało, ale zawsze coś już ogarniam z north Happy


Aha i tak na koniec, niewiem czy zauważyliście, ale lubie pisać długie posty na forach, a do tego także używać trudnych słów, tudzież których czasami nawet do końca nie znam znaczenia, ale.... jak to sie mówi, fajnie brzmi xd
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Vempajer wrote:
Co otrzymacie włączając mnie do gildi ??
1- Brak nudy, ze mną sie nie da sie nudzić xd, no chyba, że mam doła,



omg, jestes emo? na nude nie narzekamy więc daruj sobie...


_________________
Jestem Pro.
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1