Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
tresorman wrote:
Vempajer wrote:

Dodaj jeszcze, że jesteś za i będzie gicior ^^


niedoczekanie Twoje envy


A to noł lajf zły ?? Nołlajfić jest pr0 ^^, tymbardziej, że problemów z nauką czy z czym kolwiek niemam, bo brak jakiejkolwiek, podkreślam jakiejkolwiek pracy (nawet przed sprawdzianami książek nie otwieram) nadrabiam dużymi zdolnościami i mam bdb sytuacje w szkole + zach wzorowe. W takim wypadku, chyba moge troche po noł lajfować ??
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Mijasz się z prawdą, drogi kolego.
Osoba, która pisze "nie" z czasownikami łącznie MA kłopoty z nauką - szczególnie języka rodzimego.
O interpunkcji nie wspomnę nawet bo to już czepianie się.
Niemniej jednak, jeśli już chcesz się chwalić, to niech te przechwałki mają pokrycie w stanie faktycznym.

Przykład:
Quote:
tymbardziej, że problemów z nauką czy z czym kolwiek niemam


Nie znam wyrazów: tymbardziej i kolwiek. Wyraz "niemam" też jest mi obcy.

Używaj waść Firefoxa - ma wbudowaną funkcję sprawdzania pisowni. Oszczędzisz sobie kompromitacji.

Więcej się nie czepiam.
Do zobaczenia w grze (być może pod sztandarami Husarii).


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Nie samą ortografią czy interpunkcją się żyje ;), tymbardziej, że nie czyny a skutki sie liczą, tak jak liczą się oceny na świadectwie, a nie błędy, które sie popełniło. Może to ja sie źle wyraziłem, trzeba było powiedzieć, że niemam problemu z ocenami, a nie nauką. Zauważ, że np ocenianie wypracowania jakiego kolwiek dzieli sie na kilka części. Przykładowo mogąc dostać max 15pkt z wypracowania tylko 3 są za ortografię i interpunkcje, co oznacza, że ocenę dobrą (4) jest łatwo zdobyć i bez tej wiedzy.Podkreśliłeś "rodzimy" w odniesieniu do języka, a czy ma to znaczenie jaki ?? Dla mnie czy to polski, czy to angielski, czy nawet niemiecki jest bez znaczenia. Patriotą napewno nie jestem i napewno nie będę.


A za firefoxa podziękuje, bo to lipton jest a nie przeglądarka.


Wracając do topicu, mam czas na poręczyciela do końca miesiąca tak ??
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Sorry, za dual post, ale cusik nie widze żeby tu była opcja edytuj xd...
W każdym razie, jak do tej pory Mitriu i Sebom powiedzieli przeciw, a Katedreams i Dzemik za. Reszta nie powiedziała jasno tak/nie (chociaż z niektórych wypowiedzi można sie domyślać xd), to jak by wyglądała sytuacja jakby ktoś za mnie poręczył ? Mógłbym dołączyć do gildii, czy może potrzebował bym więcej głosów za ??
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Irytujoncy szie ropisz nabrafte.

Post Fadeyouth'a mnie osobiście wzruszył z tą pisownia.

a tak ogólnie to... Cierpliwości młody człowieku.

Ah... i więcej głosów "za" czy "przeciw" nie będzie bo nikt tu nie zagłada, wiesz... za dużo literek to przeczytania


_________________
Jestem Pro.
Wartom
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Zagląda, zagląda. I są coraz bardziej wstrząśnięci i zmieszani.


_________________
Aktualnie gram:
Mardhuk
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 109

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
ja czasem zagladam. pisze wierszem bialym jak miron bialoszewski i mam problem z interpunkcja. lubie natomiast stawiac kropki. rewelacyjnie oddzielaja jedna od drugiej... krople... w strumieniu swiadomosci, ktory jakze szczodrze lac uwielbiam na wirtualny papier tego forum..

tyle tytulem wstepu.
co sie zas tyczy aplikacji, to niestety nie znam kolegi.. znam jedna malolatke z milanowka i faktycznie mieszkanie tam uwazam za priviledz. jest w czym kly zatopic Happy


vampajer - to brzmi smiesznie. mysle ze tak wlasnie mogloby to wygladac gdybysmy go przyjeli. ego mamy pewnie wieksze i starsze i nie sadze, by jego ego nas irytowalo na czacie.. co najwyzej odbedziemy pare pyskowek i kolege zmiazdzymy nasza skomasowana ultrainteligencja.

szkoda, ze hemdall nie porecza.

co do uwag pogranicza - dzieki nim rozumiem skad biora sie obiekcje DarioG'a.

ale generalnie sklonny byl bym sie przychylic i przyjac kolege. sam jednak nie porecze. nie znam go.. nie znam sie... nie mam czasu.. zarobiony jestem..


_________________


Nie jestem przeciwny WoW, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko...
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Quote:
Patriotą napewno nie jestem i napewno nie będę.

Strzał w stopę, kolego. Przeciw.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Za każdym postem który piszesz jestem coraz bardziej przeciw. A hasło:

"Patriotą na pewno nie jestem i na pewno nie będę."

przekroczyło miarkę.
Husaria - Ciężka Polska jazda w której służyli ludzie którzy kochali swój kraj. Jeśli nie masz poczucia polskości ani trochę to nie zrozumiesz tego. Może jak dorośniesz i z tych błędów które opisałeś ze zaczniesz wyciągać wnioski to zrozumiesz ze takim przechwalaniem sie wiele nie osiągniesz. a co do tego że liczą sie skutki nie czyny to sie myślisz. Czasami liczy sie to co sie robi i jak to sie robi a nie co z tego wyszło.
Przykład:
W czasie pożaru 2 osoby stojące z boku zobaczą osobę w oknie.
Jedna nic nie zrobi i będzie czekać na straż która ściągnie tą osobę na dół.
Druga będzie szukać drogi dojścia czy też próbować łapać skaczącą osobę i tym samym uratuje ją nim straż dojedzie na miejsce.
Efekt działania obu osób w obu sytuacjach jest taki sam. Ale na większe uznanie zasługuje ta osoba która chciała cokolwiek zrobić.
Liczą sie właśnie czyny nie efekty.


No więc co by zakończyć sprawę aplikacji.
Jako aplikujący sam sobie podłożyłeś pod nogi kłody.
Poręczenia brak.
Dodatkowo po tym jak sie wypowiadasz sprawiasz wrażenie kogoś kto po prostu nie pasuje do założeń jakie przyświecają naszej gildii.



Aplikacja odrzucona.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Nie przesadzasz aby troche Star?? Nie zapominajmy wszyscy, że to jest tylko gra, z dużym podkreśleniem na tylko.... Co do mojego patriotyzmu, może źle sie wyraziłem, może dobrze cóż zależy jak na to spojżeć. Pozwól, że objaśnie to, może nie jestem jeszcze taki stracony ;). Mój brak patriotyzmu polega na małym przywiązaniu to języka jak także do miejsca pobytu. Polacy z reguły lubią spędzać całe życie na w jednym miejscu, ja preferuje styl amerykański, którzy to jak wiadomo przeprowadzają się kilka razy w życiu. Za to hasło "polska dla polaków" jest dla mnie ważną rzeczą. Są co prawda wyjątki, jest ich kilka, lecz ogólnie niepopieram obcokrajowców w kraju (cieszyć sie, że stadiom zamkneli dla kupców, liczba koreańców w polsce zmniejszyła sie kilkukrotnie xxD). A tak przy okazji, niemoge ścierpieć rusków, niewiem jak wy, ale jak słysze rosyjski to mnie krew zalewa i dostaje furi.



Cóż a co do osoby w porzaże, ruszył bym swój zad i ją uratował pod 2 maciupkimi warunkami, że bym ją znał i lubił. Dla obcych mi nie mam zamiaru sie narażać, bo bez przeszkolenia jest duże prawdopodobieństo, że sam bym w tych płomieniach skończył.

Star czy ta poprawka Cie zadowala ??
Guest






Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
jestem za, zawsze dodatkowy czlowiek ktory chce grac nam sie przyda, popieram przyjecie na okres testowy xD, my tu mamy grac w wowa a nie oceniac ludzi , mi nie przeszkdza jeli ktos jest pewny siebie i popada w narcyzm,byle by to nie bylo meczace,jestem za daniem szansy temu nieznajomemu. to moje zdanie pozdro nolife'y

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Vempajer - moze jeste pro graczem. Nie neguje tego (choc twój profil na armory przeczy temu... - zakladla achievements, dungeons & raid - i pokaz mi jaki to jestes pro. Naxx - zero... polowa raidow - zero) Moze i tam byles ale wyglada na to, ze nic kompletenie poza gadaniem tam nie robiles. Nie trzeba byc w zadnej gildii by robic cokolwiek. Chocby z pugami. Ja przyszedlem do Husarii z 99% sprzetu z Naxx. Nie sadzisz chyba, ze zdobylem to z Pogranicznikami (z calym szacunkiem dla Pograniczników)?
Jestes pro w gadaniu i przechwalaniu sie.

Siedzial bym cicho ale Twój ostatni post mnie bardzo zirytowal.

Starowi sie nie spodobala Twoja postawa. Co ty zrobiles? Nagle wiatr zawial w druga strone! Z "nie-patrioty, którym nie jestes i nigdy nie bedziesz" nagle stales sie ultra-prawicowa, rasistowska swinia. Patriotyzm to milosc do Ojczyzny a nie nienawisc do innych.
Brzydze sie takimi jak ty.

Przykro mi, ze nie wytrzymalem i wylewam to co mysle na forum. Jesli trzeba to poniose wszelkie konsekwencje tego co napisalem.


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
DarioG wrote:
Quote:
Patriotą napewno nie jestem i napewno nie będę.

Strzał w stopę, kolego. Przeciw.


DarioG ma kolegów! KONIEC ŚWIATAAAAAAAA...

Vempajer, powiem Ci że przez Ciebie forum się ożywiło. Dzięki, kolego.


_________________
Jestem Pro.
Guest






Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
aj nie odrzucajcie go, tak milo czyta sie posty w tym temacie, ze z wielka checia tu zagladam ^^

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Dzemik
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 91

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
post wyzej to bylem ja, wasz ukachany DZEM :]


_________________
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1