Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Fadeyouth: Po pierwsze gram od niecałego tygodnia po ponad 3 miesięcznej przerwie, po drugie, nigdy nie raidowałem, a grałem pvp, teraz też przedkładam pvp nad raidy, ale zaczynam zbierać pve eq
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Chcialbym coś sprostować, bo przed chwilą dostałem /w od jakiegoś typa o nicku Podpierdalak, że jestem zasranym kłamcą itp. Nie ma tu rzeczy w której kłamałem. Napisałem, że zrobiłem kilka bossów z naxx i naxx hero (więcej hero) tak jest, z hero cały archanoid, z normala tylko patchwerk i ten pierwszy z plauge. Pisałem też o tym, że w pograniczu jak ja robiłem hero, to oni lvl'e bili. I tak do holery jasnej było !! Arthagon był pierwszym tankiem na 80 i na początku z hero tankował tylko Nexusa i UK, gdzie zanim on wbił 80 miałem zrobione prawie wszystkie hero, poza hol'em, oculusem i up. Nadal nie mam oculusa i up, bo mi sie nie chce na lipne hero biec jak narazie, wole areny. Ja zawsze mówiłem, że jestem pr0, ale na bg do holery jasnej !! Gram głównie PvP z hordy robie kanapki, więc co wy mi tu o raidach wyskakujecie, jak dopiero zaczynam raidować ??!!??!! Raz sie zdażyło, że chwaliłem sie byciem pr0 na raidzie, gdzie "Blizna" zawsze wychwalał "Lazaris" jaka to ona nie jest świetnym dps'em, a na gildijnym rajdzie kłóciłem sie z jednym z oficerów przez pół trashu i padłem na bossie jak miał jeszcze 33%, byłem pierwszy w dmg done i drugi w dps (różnica w dps pierwsze-drugie miejsce była poniżej 0.3%) i więcej co najwyżej puszczałem dps metery na g chacie.



... Sorry, za wybuch, ale mnie nerwica strzeliła jak tamten typek mnie zwyzywał (cóż nie byłem długo mu dłużny. Do tego takiego nicku nie wyszykuje na wowarmory, więc to był jakiś świeżo założony char, czy jego właściciel nie miał odwagi zwyzywać mnie na real nicku ??
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Szanuje ludzi skromnych chcacych sie czegos nauczyc.
Szanuje jednak tez ludzi, którzy zdają sobie sprawę ze swojej wiedzy i umiejetnosci.
Ale jak szanowac kogos kto kłamie?

Quote:
A i jakby sie ktoś pytał to do tej pory zaliczyłem VoA normal i hero, jak narazie tylko starego bosa, OS normal i hero, większość bossów z Naxxa (różnie, ale więcej na hero, bo na normie to może na 2 pugach byłem :P) i prawie wszystkie hero insty z north


To ja sie pytam czy zaliczona 1 cwiartka (Arachnid) to "wiekszość bossów z Naxxa"?

Co wiecej, cwiartke masz zaliczona 24/04/2009.
A powyzszy cytat pochodzi z Twojego postu z 22/04/2009.

Jestes malutkim kretaczem. envy

EOT dla mnie.


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Vempajer wrote:
(...)do holery jasnej było !!


Na pewno nie masz problemów w szkole...?

To że siekasz sobie horde na kanapki, plasterki czy tam na sałatkę nie znaczy że jesteś pro, tak samo jakbym ja powiedział że jestem zajebisty bo wbilem na arenie 2v2 wysoki rating <patrzy na moją piękną sygnaturkę DK>.

Nas nie obchodzi (przynajmniej mnie) że tam na jakimś bossie w jakimś tam inscie byłeś tam któryś i że miałeś 80tke jak reszta jeszcze levelowała, widzę że masz naprawdę ciężki charakter, wychwalasz się wszystkim. Nie podobasz mi się.

Co do tego nicka to na pewno nie był nikt z Nas, wątpię - Tu są dorośli ludzie i mają swoje zasady... no jest jeden wyjątek, DarioG - ale on nawet nie wie jak walić do kuwety.

Nie wiem, odbieramy negatywne nastawienie do Ciebie, ale z tego co widzę to Nasz czcigodny Pan Startemplar, któremu płacimy haracz już postawił kropkę.


_________________
Jestem Pro.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Śmieszny temat, śmieszny młodziutki człowieczek udający dorosłego...

eech te teksty o trybie życia


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Karolcia
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał



Joined: 17 Mar 2008
Posts: 74

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
no a ja tam prosze naszego Dobrego Darioga o zamkniecie tego tematu.


_________________
Karolcia & co.
tank, heal and dps
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Nie, to nie. Łaski bez. Chciałem dołączyć do polskiej gildi, ale jak nie to ide do jakieś angielsko języcznej i wyjebane na wszystko.



Ten cały "Podpierdalak" mówił o pograniczu i hussari, więc jest to człowiek z którejś z tych gildi. Nie mam jak sie z nim skontaktować, więc szmaciażu jak czytasz ten temat, to może wygarnij mi z prawdziwego nicku, bo na fake-u to każdy umie -.-.


Fade--> większość, mniejszość co za różnica. Achevement kiedy zaliczony?? Też mało ważne, ważne, że zaliczony.
krugan
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 140

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Vempajer wrote:
Nie, to nie. Łaski bez. wyjebane na wszystko.

wiesz to byl taki ostani test (jako ze czesc byla za a czesc przeciw) chcielismy wiedziec jak sie zachowasz w przypadku odmowy.
bardzo mi przykro ale z takim podejsciem niestety nie chemy ludzi
GL&HF gdziekolwiek znajdziesz dom
Vempajer



Joined: 21 Apr 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
krugan wrote:
Vempajer wrote:
Nie, to nie. Łaski bez. wyjebane na wszystko.

wiesz to byl taki ostani test (jako ze czesc byla za a czesc przeciw) chcielismy wiedziec jak sie zachowasz w przypadku odmowy.
bardzo mi przykro ale z takim podejsciem niestety nie chemy ludzi
GL&HF gdziekolwiek znajdziesz dom



App declined to test 0.o?? Pzdr & Poćwicz -.-....

A Ty zgłoś się ponownie jak już będziesz miał skończone 12 lat.
DarioG
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
Dobra dosc tego temat zamykam.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vempajer - by Startemplar

0
A ja żałuje (choc tylko troszeczke), ze nie mialem okazji zobaczyc prawdziwego PRO w akcji ;)
Ale zgoda, przyjecie tylko po to aby z przyjemnoscia wykickowac mogloby byc nieco zbyt okrutne Happy

(Sorry Star za wchodzenie do zamknietego topica:))
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1