Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Vhaniss

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości")Czy go akceptujesz?
☻Tak. Przeczytałem i akcjeptuję.

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
☻ Vhaniss, 36, hunter, Beast Mastery. Na lvl 80 mam zamiar być dps'em.

3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
☻ Nie posiadam altów.

4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
☻ Karol, 16 lat.

5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
☻ Mam na imię Karol i od roku już nie piję. Gram World of Warcraft od samiuśkiego początku, tyle, że z przerwami. Moim najwyższym poziomem jest 60, tyle, że jest on na innym koncie i serverze The Maelstorm (PVP). Posiadam WoW'a z dodatkiem TBC. Aktualnie jestem już po egzaminach, które zdałem, mam nadzieję, pomyślnie, więc nauki już mam mniej. Mieszkam w Stormwind.

6. Jak często/do jak późna możesz grać?
☻ Gram najczęściej po szkole tj. 15 - 23, w tych godzinach można mnie złapać. Oczywiście mam jeszcze sprawdziany, więc w poszczególne dni mogę być niedostępny, ale codziennie 2-3h jestem.

7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
☻ Teraz jestem w gildi "The Templar Revalation". Jestem w niej przez przypadek, ponieważ tylko pomagałem ją zakładać.
Do Husarii chcę dołączyć, ponieważ chciałbym mieć z kim porozmawiać, pośmiać się.
Ogólnie szukam przygód i kogoś, kto mi pomoże się przedostać aż na szczyt Happy. W mojej gildii są online zazwyczaj 2 osoby w tym ja i czasami łapie mnie taki smut, że nie ma z kim porozmawiać. Właśnie tego oczekuję od HUSARII - pozytywnego towarzystwa.

8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
☻ Michaelpl
☻ Santepl

9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
☻ Michaelpl
☻ Santepl


Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.



_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

krugan
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 140

Send private message
Reply with quote

re: Re: App: Vhaniss

0
aplikacja niezle napisana ( wkoncu ludzie z sensem cos robia). Obawiam sie ze Santepl jest jeszcze stosunkowo nowa osoba i sam bedac rekrutem jeszcze nie moze poreczac, wiec albo znajdziesz innego poreczyciela w randze husarza albo bedzies zmusial poczekac az Santepl awansuje.
Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Starałem się, dzięki Co do popracia, Michaelpl jaką ma rangę ? Happy

P.S. Może znalazł by się jakiś "wydawca" ? envy
Ssaczu
Pulkownik
Dyskutant

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 193

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
zapewne chodzilo o wybawce;-)
Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Naprawdę bardzo mi zależy. Happy Może ktoś mógłby dać mi kredyt zaufania ?
Dzemik
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 91

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Quote:
Vhaniss, 36, hunter, Beast Mastery. Na lvl 80 mam zamiar być dps'em.

Jak uda Ci sie na 80lvl zostac healerem, albo tankiem jako hunter to z gory za Ciebie poreczam :P
A tak ogolnie to jestem ZA. mlody wiek, ale widac, ze kolega ma glowe na karku.


_________________
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Poręczyć nie poręczę bo i kolegi nie znam wcale.

Na naszej głównej stronie stoją słowa:
Quote:
Zapraszamy. Wejdź, rozgość się. Jeśli Ci sie spodoba, zostań.

Takoż i ja zapraszam wyrażając swoje ZA.
Wykopać zawsze wszak można.


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Przeciw.

Gildia robi się zbyt otwarta, ja już połowy ludzi w gildii nie znam i nie wiem skąd się te osoby biorą, kogo to znajomy a kogo rodzina. Gildia ma (podobno) charakter "Gildii znajomych". A Tu się powoli robi wiadro bez dna... czy tam studnia... whatever...


_________________
Jestem Pro.
Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Dzemik i Fadeyouth, dzięki wielkie Happy Co do Ciebie Mitriu, to szanuję Twoje zdanie, ale zobacz z mojej perspektywy. Kiedyś Ty też miałeś mój poziom i szukałeś ludzi z którymi mógłbyś zawsze się pośmiać, pogadać, żeby nie zagubić się w wielkim Azeroth.


Tak czy inaczej czekam na ostateczny werdykt wink
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Każdy ma jakichś znajomych, nie każdy musi znać wszystkich. To prawda, że gildia jest już duża, czasami aż zbyt duża Happy

Co do apply - bez poręczenia nie ma kołaczy, czy jak to tam szło. Fajnie zrobione apply, wydajesz się być spoko gostkiem, ale Mitriu też sprawiał takie wrażenie, a teraz musimy się z nim męczyć i kicknąć się nie da. Głosy ZA nic nie znaczą, dopóki któryś z twoich poręczycieli nie osiągnie rangi Husarza i nie pojawi się tu magiczne słówko "poręczam" (o ile Twoi kumple w ogóle na forum zaglądają Happy

Na chwilę obecną aplikacja nadal otwarta.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Mitriu zagadam do Ciebie, powiesz mi jak zdobyć tego skilla, żeby z gildii nie dało się wyrzucić :D

Ok.. więc muszę dalej czekać.


KTO CHCE, ABYM ZOSTAŁ JEGO GIERMKIEM NIECH WYŚLE SMS'a O TREŚCI "PORĘCZAM" W ODPOWIEDZI NA TEN POST. NA SMSY CZEKAMY DO MOMENTU PRZYJĘCIA MNIE DO GILDII.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Mi chodzi o to, że znowu będzie 50 osób online z czego tylko 5 będzie się odzywać.

Mi się nie da kicka dać bo ja jestem sercem i duszą tej gildii - bez mojej skromniej osoby i altów ta gildia by popadła w chaos. Ja stoję na czele porządku, muszę pilnować żeby taki DarioG miał duchowe wsparcie jak mu się nie uda zabić Królika w Elwynn albo Krowe w Westfall - bez mojej troski, popełnił by samobójstwo w realu albo by płakał do poduszki cały dzień.


_________________
Jestem Pro.
Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Ja gadam aż za dużo, więc nie masz się co martwić Happy


Edit. Już mam 40lvl.
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
Santepl to jest nie kto inny jak Ksiedzu.
A ten to osobnik spelnia warunki na Husarza i taka range wlasnie dostal.
Wiec teraz juz pozostaje Ci Vhaniss poscigac go w grze o poreczenie i zacznie sie rozpatrywanie aplikacji Happy.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Vhaniss



Joined: 07 May 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Vhaniss - by Startemplar

0
A to ciekawe ;D Dobra jedziemy Panowie !
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1