Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
Redeteriz



Joined: 04 Jul 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Mimo,że rozstaniem się z Husaria w nie taki sposób jak bym chciał(sorry Dario tak wyszło). Chciałbym zobaczyć coś więcej niż kilka początkowych busów w uldu. Nie miałem możliwości pożegnania się z gildia w grze więc robię to tutaj.
Wszystkim dziękuje za wspólna grę i spędzony czas w wowie, mam nadzieje ze nie będziecie mieli mi za złe że zmieniłem gildie. Wiem, Dario powie mógł coś powiedzieć. Nie powiedziałem, trudno. Fajnie było z wami wiele wam zawdzięczam, wiele się nauczyłem. Z pewnością będzie mi was brakować, ale pewnie nie raz jeszcze się gdzieś spotkamy. Jeszcze raz wielkie dzięki za grę i wiele nie przespanych nocy. Powodzenia i do zobaczenia w wowie. Przepraszam za wszystko co złe.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
O, to mnie zaskoczyłeś, nie jestem w temacie ale jutro z rana kupię brukowiec i się dowiem.

3m się Rede, będzie brakować mi Twoich enchantów :P


_________________
Jestem Pro.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Skoro napisałeś (tam napisałeś, stawiam na Koila w tej materii) aplikację za plecami (13 maja - http://conscience.guildomatic.com/forums/viewtopic.php?t=1591&start=0&sid=120582a295681a54f7236b4fcce43692),
a ponadto jak sam mi powiedziałeś, ustawiałeś się na ten trial od dwóch tygodni (a wczoraj nawet nie miałeś odwagi powiedzieć, co planujesz, tylko zbywałeś ludzi, którzy Cie pytali o to, czy pójdziesz z nami na rajd), to wybacz, ale ckliwym pożegnaniem nie zmażesz tego, że zachowałeś się jak Koil, Azade i Iza. Knułeś za plecami jak szczur, nie mając nawet jaj, żeby najpierw wyjść z gildii, no bo jeśliby Cię nie przyjęli, to co? Nie chciałeś palić za sobą mostów, co? Nie przepraszaj, bo niczego nie żałujesz. Nie dziękuj, bo nie ma w Tobie wdzięczności. Zachowałeś się jak tchórz i tak zostaniesz zapamiętany. Nawet post pożegnalny napisałeś dopiero jak wszedłeś do nowej gildii. Żałosne.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

krugan
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 140

Send private message
Reply with quote

re: Re: Pożegnanie

0
Redeteriz wrote:
Chciałbym zobaczyć coś więcej niż kilka początkowych busów w uldu.


juz slyszalem ten tekst jak inne gildie czyscily calego naxxa 25 a my ledwie zaczynalismy. Nie jestesmy imba gildia ktora zaraz wszystko obczysci ect idzie nam wolno (jak widac za wolna) ale jak czas pokazal wyczysilismy to co mielismy

mnie tylko boli takie bieganie za epikami bo to jest tylko to, ja osobiscie wole jednak grac z ludzmi. Olac miesiace wspolnego grania/zabawy moze i przyjazni w zamian za pare fioletowych pixeli....
Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Ja rozumiem czyjs ewentualny drajw na rajdowanie po pare razy w tygodniu, jak ktos ma kupe wolnego czasu i nie ma z nim co zrobic, ale na milosc boska trzeba byc fair wobec ludzi z ktorymi spedzilo sie tyle czasu. Naprawde nie rozumiem tych zaplecowych aplikacji, przeciez w momencie aplikacji juz zazwyczaj wiadomo jakie szanse ma apply. Co wiecej one i tak zawsze wychodza na jaw i pozostaje niesmak.

I taka uwaga do "zobaczenia pierwszych bossow w uld" - z husaria zobaczyles 10 z 12 (+1 ktorego nie licze bo to wykwit pomyslowosci blizza, 1h/tydzien) bossow w uld w nieco ponad miesiac od jego otwarcia, z duza doza prawdopodobienstwa mozna przyjac ze zobaczymy do 3.2 wszystko co uld ma do zaoferowania. Wiec argument o checi zobaczenia czegos jest po prostu bzdurny.

Nie mozna bylo napisac ze chcesz rajdowac wiecej?
Gwath

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
gief more epax...


_________________
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Ja tez nie rozumiem Twojej decyzji Rede.
Teraz naprawdę Husaria jak nigdy dotąd(czyt. odkąd tu jestem) robi cały content. No i te first kile Ignisa i Kologarna, które sprawiły mi więcej satysfakcji niż cokolwiek innego dotąd. A teraz zamienisz to na farmę.
U nas byłeś czołową postacią, miałeś fame i poważanie a tam będziesz trybikiem, który albo załapie się albo i nie na raid.
Każdy ma prawo do decydowania, gdzie chce grać, jednak czasami popełnia się błędne decyzje. Wydaje mi sie, Rede, że właśnie podjąłeś taką błędną decyzję. Cóż Twoja sprawa i strata. My tu w Husarii damy sobie radę. Na szczęście wyjątkowo mamy dużo dobrych dpsów.
Alsionee
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam



Joined: 14 May 2008
Posts: 63

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
A ja na to... Papa.

Jego sprawa, nic nam do tego.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Katedreams wrote:
Każdy ma prawo do decydowania, gdzie chce grać, jednak czasami popełnia się błędne decyzje. Wydaje mi sie, Rede, że właśnie podjąłeś taką błędną decyzję. .


Oj nie od błędnych decyzji to ja tu jestem
... i szczerze to naprawdę nie warto


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Redeteriz



Joined: 04 Jul 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Tak.
1. Przyznaje nie chciałem palić mostów dlatego nic nie mówiłem Dario ma racje
2. Tak chciałem więcej raidowac masz racje Sin
3. Posta napisałem dopiero jak skończył się raid
4. gief more epax... to tez się zgadza Gwath
5. Może i to była blenda decyzja ale cóż człowiek uczy się na błędach
6. Ale wiele, zbyt wiele dni spędziłem w wowie bezczynnie lub farmiąc coś z nudów
7. 25 uldu zazwyczaj kończyło się na kilku bosach bo ludzie nie dawali rady lub brakło czasu żeby iść dalej
8. Wiem że nie postąpiłem honorowo, powód pkt. 1
Rozumiem wasz niesmak wobec mojej osoby ale cóż mogę zrobić, jeszcze raz podziękować za grę

P.S. nie jestem ostatnim który odejdzie, gdybym wiedział że tak to odbierzecie nie ukrywał bym tego zresztą kilka osób o tym wiedziało (może nie te co trzeba). Rada dla innych jesłi zmieniasz gildie nie rób tak jak ja
Do zobaczenia
Niszczu



Joined: 23 Jul 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Alsionee wrote:
A ja na to... Papa.

Jego sprawa, nic nam do tego.
Fadeyouth
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam



Joined: 02 Jun 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Szkoda. Ale duzy jest i sam potrafi decydowac o swoim losie.
Przykro nieco, ze na jego zachowanie nie fair odpowiadamy tez niezbyt ladnie. Jeszcze chwile temu byl przeciez czlonkiem Husarii.

Osobiscie szanuje decyzje Rede - choc nie popieram sosobu w jaki pozegnal sie z gildia. Tak czy siak byl jednym z nas. I zycze mu powodzenia.

Rede - trzymaj sie!


_________________
Nie jest ważne ilu ludzi zabiłem. Grunt to dogadywać się z tymi, którzy jeszcze żyją.
krugan
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 140

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
Redeteriz wrote:
6. Ale wiele, zbyt wiele dni spędziłem w wowie bezczynnie lub farmiąc coś z nudów

nie kumam - idzisesz do gildi ktora stawia na progres i niedlugo uldu bedzie miala na farmie - i bediesz mial sytuacje sprzed 3.1 jak ludzie znudzeni beda czekac/robic alty generalnie nudzidz sie z jednej strony wolny progres husari daje nam wiecej czasu na zabawe i mniej na nude
poza tym jak sie nudziles czemu sam czegos nie organizowales? wiem ze nie latwo ale jak nawet sie nie stara czlowiek....

anyway GL&HF

P.S. mnie tak samo boli to "zaplecami" cichaczem skladanie aplikacji - ludzie jak widac odwagi nie maja...
Ssaczu
Pulkownik
Dyskutant

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 193

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
wlasnie fakt skladania aplikacji cichaczem jest najzabawniejszy. Bylo sporo osob w tej guildii ktorzy tak zrobili. Wszyscy zostali namierzeni. Pozostal niesmak.
Piora
[Orcish] People
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 21

Send private message
Reply with quote

re: Pożegnanie

0
+ na droge ....


_________________
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1