Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic  
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Prosba Pogranicznikow do Titoortisa / Titka

0
Otrzymalismy zazalenie jednego z naszych Pogranicznikow na przyznanie rolla w VoA 25 przez Titka.

W rozmowie z Titkiem, ktorego znamy dlugo i dobrze uslyszelismy ze Matejisz zarollowal za pozno i tak tez wytlumaczylismy to Matiemu, poniewaz nikt nie kwestionowal wypowiedzi Tita.

W obliczu screenu, ktory otrzymalismy - zwracamy sie do Titka z prosba o niezzwloczne wyslanie Ticketu do GM i przyznanie itemku wlasciwej osobie.

Forum Image


_________________

Sindaar
Husarz
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 200

Send private message
Reply with quote

re: Prosba Pogranicznikow do Titoortisa / Titka

0
tyle ze titek juz nic w tej kwestii zrobic nie moze, jedynie osoba posiadajaca obecnie przedmiot moze napisac ticketa a ze screenu wynika ze jest to Thermomonk, i to do niego nalezy zwrocic sie z powyzsza prosba.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: Prosba Pogranicznikow do Titoortisa / Titka

0
Ticket może wysłać tylko osoba, która otrzymała item, ML czy też ktokolwiek inny nic albo niewiele wskórają. Co do samego screenu, to wg mnie jeśli nie ma tam czasów w których ludzie rolowali, to ciężko jednoznacznie określić co się stało. Mając pewne doświadczenie z funkcją ML sam mogę stwierdzić, że czasem ludzie rolują w ostatniej chwili, kiedy już nie patrzę na chat, a na okienko z lootem i szukam na liście osoby, której mam go dać (co wcale nie jest takie łatwe, kto MLował, ten wie). Jadąc autem 200 km/h zrobię zdjęcie przez przednią szybę i powiem, że to auto przede mną jechało 200/h, bo tyle mój licznik (widoczny przecież na zdjęciu) wskazuje. Ma się to nijak do stanu faktycznego, bo obrazek nie pokazuje rozwoju sytuacji czy czynności w czasie. Chyba, że pada stwierdzenie, że Titek celowo (bo na przykład nie lubi Mata) nie dał mu itemu. Bardzo by mnie to jednak zdziwiło.

Reasumując o ile ten, kto dostał item nie zgodzi się na jego oddanie, nie ma szans na rozwiązanie Was satysfakcjonujące.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Titoortis



Joined: 04 Mar 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Prosba Pogranicznikow do Titoortisa / Titka

0
Wyjasniam sprawe: dokladnie jak Dario zauwazyl nie ma czasu kiedy padl roll sami wiecie jak to jest na rajdzie 25os tymbardziej na VoA. Rzucilem haslo "roll" po chwili widze dwa role dalem loot najwyzszemu jednak ze po chwili dostaje pm od Matejisz ze to on zrobil najwyzszego rola, sprawdzam czat faktycznie no jest ale juz po tym jak dalem item. Potem kolega Matejisz pisze na rajdowym ze ML to noob i takie tam. wiec.Nastepnym razem niech sie spieszy z rolem bo jeszcze nie jeden item go ominie jak tak bedzie zwlekal. To chyba na tyle jak cos to jestem do dyspozycji.
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1