Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic  
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
i nie wdawać się w żadne "dyskusje" - to ten typ cfaniaków z podwurka (celowo z błędem). którzy nie atakowani atakują sami bez żadnych przyczyn najlepiej od tyłu i nie poprzestają na jednym razie - kończą dopiero wtedy gdy osobie po drugiej stronie odechce sie już grać. Typowy przykład tchórzliwych sukinkotów silnych w grupie lub wtedy gdy mają dużą przewagę.

Gildia zwie sie: WYSTAWIA BOOSTA ZA OKNO
http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Scarshield+Legion&gn=WYSTAWIA+BOOSTA+ZA+OKNO

Wczoraj nie dał mi żyć niejaki Jastrzab. Pan Jaszczomb ominięty z daleka i nie wykazujący (pozornie) agresywnych zamiarów zaatakował mnie od tyłu - mając olbrzymią przewagę załatwił mnie bardzo szybko. I wszystko byłoby ok - nie raz już mi sie zdażyło (dość często po 1 wipie machamy sobie rączkami z hordziakiem, dziękując sobie za walkę) - tylko że nie wziąłem pod uwagę tego że to jest polska zakompleksiona horda. Sytuacja powtarzała sie n razy. Nic miłego - przygłup nie pozwalający drugiemu grać. Na koniec poprosił o pomoc kolegów z gildii...


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Ja akurat z Jastrzębiem się dogaduje, bywa że biegamy za sobą jak pies za kotem, duelujemy sie w Dalaran i polujemy na siebie w miastach - ale to jest rywalizacja, szczególnie że to nasz rodak co podsyca to. Nie mogę nic złego powiedzieć o nim, jak mamy dość walki to kończymy i sobie razem siedzimy (nie raz było tak że nawet ratował mi dupę przed innymi hordziakami). Co do innych z jego paki to nie wiem, tylko on mnie traktuje inaczej, tak też ja go traktuje.


_________________
Jestem Pro.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Dość miałem po którymś razie i chyba 3 razy okazywałem mu to w sposób raczej zrozumiały dla normalnego człowieka - nie reagując, stojąc spokojnie, odchodząc. Niestety nie pomagało. Moze gdybym tak jak on był ubrany w same epici, walił crity za critem i miał kilka tysięcy hp więcej - moze wtedy rzeczywiście stwierdziłby, ze ma już dość. A tak dwa, trzy casty i było po mnie. Dla niego czysty fun dla mnie brak możliwości gry - więcej brak możliwości wycofania sie, więcej bezsilność i wkurzenie na grę, stratę czasu. Jakoś mi cała radość z gry uleciała.

Możesz Mitriu mówić co chcesz ale ja szanować takiego kogoś raczej nie bedę. Nie raz dostawałem w dupę od wyekwipowanych hordziaków. Tylko, że ostatnio praktycznie omijała mnie przyjemność spotkań z polską hordą a co za tym idzie nie była to duża przeszkoda w zabawie. Ot zginąłem, raz góra dwa razy i na tym koniec. Hordziak odchodził, czasem sie ze mnie śmiał, czasem kłaniał, czasem machał łapką na do widzenia. Ale pozwalał grać. A ci tu eech szkoda mówić...

Akurat tam gdzie byłem nie za bardzo miałem możliwość wycofania sie tak aby mnie nie widział - kładka w BRD i jeziorko lawy do której mnie zrzucał. Po resie w lawie obrywałem znowu.


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Szoki wrote:
Dla niego czysty fun dla mnie brak możliwości gry - więcej brak możliwości wycofania sie, więcej bezsilność i wkurzenie na grę, stratę czasu. Jakoś mi cała radość z gry uleciała.


Scarshield Legion - RP-PVP

Nic Ci na to nie poradzę, to serwer PvP a to co on zrobił to World PvP, miał radochę wrzucając Ciebie do lawy... też bym miał jak bym wrzucił kogoś do lawy i patrząc jak się biedak ratuje.

Na tym polega zabawa, ja np. swoim shamanem latam na mouncie do hordziaka, używam skill Thunderstorm co wywala na 20y przeciwnika... i spadają z mountów, rozwalając się na kwaśne jabłko na ziemi lub Rogalem uzywam Distract co zwraca uwagę przeciwnika na dany punkt i ten jadąc mountem zmienia kierunek jazdy... w przepaść Happy

To jest Fun w World PvP, jeżeli jesteś na serwerze PvP to musisz się z tym pogodzić, że przeciwna frakcja będzie Cię męczyć jak chce a jak nie to oleje.

Wiele razy ja też dostawałem po mordzie - na pewno każdy z nas miał taka sytuację i nie powinna ona nikogo dziwić. Podnieś się i graj dalej - proste Happy (ALBO NAUCZ SIĘ GRAĆ PVP-WTEDY SOBIE PORADZISZ)


_________________
Jestem Pro.
Tamari Pogranicznicy
Druh z Pogranicza
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 01 Jun 2008
Posts: 22

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Gość o nicku Jastrzab gankuje mnie i moich znajomych od początkowych leweli. Ostatnio go nie było, widocznie wrócił. Omijać szerokim łukiem.

BTW. Nazwa gildii chyba nie jest zgodna z Blizzardowskimi zasadami.. Można by ich zaraportować :P


_________________
Tymczasowy Emisariusz Pogranicza Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Jastrząb to kawał ch... Zabijać od razu.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
W dodatku jest niezły, więc Szoki nawet w epikach go omijaj.
Raz spotkaliśmy go przed Uldem i mu wklepaliśmy, ale chyba 6 biło go całkiem długo.
W każdym razie ja też mam go na indeksie za wyczyny na wyspie Happy.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Nie Mitriu RP-PVP wcale nie tłumaczy buractwa, chamstwa i zakompleksienia.


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Szoki wrote:
Nie Mitriu RP-PVP wcale nie tłumaczy buractwa, chamstwa i zakompleksienia.


Czyli jak ja zabiję hordziaka po drodze to jestem burakiem, chamem i mam kompleksy?

Czyli jak chodzę moim rogalem do Orgimmar i wycinam tam hordę dla zabawy to robię zle? jestem burakiem? bo ukrywam się, zabijając tych co mnie szukają? i mam z tego frajdę?

Każdego coś innego kręci w WoWie, widocznie on lubi uprzykrzać innym życie... tak jak ja - tylko że hordzie Happy


_________________
Jestem Pro.
Erkaes
[Orcish] People
Coś tu już napisał



Joined: 20 Jan 2009
Posts: 72

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Mimo ze gram w PvE to jak spotkam hordziaka na drodze nawet się nie zastanawiam... kill them all... i też raczej walę z zaskoczenia bo PVE długo nie powalczę z czającym PVP...

Bardzo ładnie mi wychodzi rozwalanie hordziakow w tym obozie gdzie jest The Nexus... Jak tam się znajduje i widzę, ze jest hordziak w obozie stoję sobie na skałce full nuke czym się da w nic nieczającego hordziaka... i w nogi przed strażą heh...

dobry hordziak to zabity przynajmniej 3razy hordziak Happy....
no chyba, że na mnie to trafia heh...
Gajowy
Przyjaciel Forum
Dyskutant



Joined: 09 Apr 2008
Posts: 195

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Swego czasu poczytałem za powód do dumy, że hordziaki z "Nie będzie niczego", gankując na wyspie, aż we trzech polecieli za mną na statek by mnie sklepać.
Aż we trzech! Ale musiałem budzić u nich szacun!

Szoki, gankerzy w świecie PVP byli, są i będą. Traktuj to tak, jak zwisy kompa, braki netu itp. Ja trafiając na upierdliwego hordziaka, zanim się po raz kolejny wskrzesiłem, szedłem po kawę. ŻADEN ganker nie wytrzymywał tak długo. A jak się musiał sam na siebie wkurzać, że tyle czasu zmarnował. wink
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Przecież wiem że sa i będą - ostrzegam tylko przed ta gildią kolejnych niestety polskich oszołomów. Gdybym nie akceptował PVP grałbym sobie przecież spokojnie np na Hellfire.

Mitriu - czyste PVP to jedno a chamstwo to drugie i tyle. Wcale nie obchodzi mnie co bawi "jaszczomba" - zachowuje sie jak chuligan i tyle. W sumie żadnym usprawiedliwieniem dla chamskich zachowań sa słowa: jego to bawi. To tak jakby pisać o złodzieju że bawi go okradanie innych i ponieważ go bawi to wszystko jest ok. Są pewne granice, normy kulturalnego zachowania - obowiązują wszędzie nie tylko w domu, klasie czy pracy. Niestety ostatnio widze że coraz więcej osób ich nie widzi lub nie chce widzieć. A jak obserwuje pewną osobę ze swojej dalekiej rodziny to czasem myśle że pewne pokolenie w dużej cześci nawet nie wie o ich istnieniu. Efekt bezstresowego wychowania czy co ?
Nieważne - ja tam innych wychowywać nie będę, nie moja sprawa - co najwyżej wywalam takich na zbity pysk ze swojego domu (jak nie potrafią zrozumieć że u mnie się nie dymi) albo unikam kontaktów. Co szczerze innym w przypadku "jaszczomba" polecam - jak ja lubie za to słowo naszą first lady


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Ciekawe czy jakby to był inny hordziak (nie z polski) to by był ten topik


_________________
Jestem Pro.
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
RKSLukasz wrote:


dobry hordziak to zabity przynajmniej 3razy hordziak Happy....
.


Jak dla mnie to cytat tygodnia Happy
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Kolejne polskie przygłupy z hordy - omijać łukiem

0
Mitriu wrote:
Ciekawe czy jakby to był inny hordziak (nie z polski) to by był ten topik


pewnie nie


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1