Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Elgrass

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości")Czy go akceptujesz?
tak
2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Ellgrass-rogal 80
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Elgrass-priest80
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Marcin 21
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
wiecie o mnie wiecej niz "cos" :P
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
raczej do oporu ^.^
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
guildless(do niedawna bylem w aot ale dostalem kicka) a oczekuje raczej tylko funu
8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
znajdzie sie kilka osob ;p
9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
tez sie chyba znajdzie

Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.



_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
przeciw - chyba ze odda mi kase z RL ktora jest winien.
Podobną sytuacje mial jak aplikowal ostatnio do AoT z tym ,że tam był komuś winien goldy w wow a nie złotówki.
ku rozwadze innych...


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
A dlaczego Elgrass dostałeś kicka z AOT?
I koniecznie wyjaśnij sprawę RL z Szokim.
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Nie podoba mi się te wracanie...

przeciw


_________________
Jestem Pro.
Lolson



Joined: 30 Jan 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Rambbo

0
Mysle ze warto Elgrasowi dac szanse,PORECZAM ZA NIEGO
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Re: Rambbo

0
Lolson wrote:
Mysle ze warto Elgrasowi dac szanse,PORECZAM ZA NIEGO


Nic dziwnego, kolegę z piaskownicy się wspiera.


_________________
Jestem Pro.
Guest






Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
No tak, ale skoro daliśmy szansę Rambowi i Emmie, to czemu nie Elgrass? Niewiele go znam, tylko nick pamiętam z gildii. Powinieneś napisać czemu dostałeś kicka z AoT.

Neutral

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
^ Sorki to ja, zapomniałem się lognąć

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Powiem tak.
Jeśli Elgrass nie wyjaśni sporu finansowego z Szokim, to ja jestem przeciw.
seraffi
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 09 Mar 2009
Posts: 139

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Jestem przeciw nie ze wzgledu jakis tam spraw finansowych tylko z tego ze jak juz dostal kopa z AoT to najlepiej spowrotem Husari !! Rolandos Emmlyn i Rambbo nie poszli do jakiegos AoT i u mnie mieli za to plusa !! a ludzie ktozy po rospadzie trusido czy jakos tak poszli do AoT to sa dla mnie skresleni !!
Erkaes
[Orcish] People
Coś tu już napisał



Joined: 20 Jan 2009
Posts: 72

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
prawie jak w prawdziwym życiu heh:)
Zwolniłeś się z mojej firmy bez słowa, poszedłeś do konkurencji i to jeszcze TPSa grrrrrrrrrrrr, a teraz chcesz wrócić... grrrrrrrrrrr:)

Zacznijmy traktować WoWa jak grę, przy której spędzasz miło czas i jeśli chłopak/kobieta ma ochotę pograć z Polakami to czemu nie? Jeśli naprawdę coś tam komuś wywalił to niech spada, jak przeklina na masę, jest chamem to też niech spada... a tak to ja nie widzę problemu...

Będzie większa szansa, że na hasło VoA czy jakieś daily ktoś się zgłosi...
Elgrass

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
@ Szoki Huh? ta sprawe chyba juz wyjasnialismy tyle razy... znowu chcesz odemnie kase?a jutro znowu powiesz ze jej odemnie nie chcesz?generalnie ta sprawa byla objasniania w moim apply z przeszlosci(gogo archiwum)tak mi sie wydaje bynajmniej...

@Kate kicka dostalem bo oblalem triala(za caloksztalt cokolwiek tzn)

@Mit doskwiera brak kolegow?;>

@Seraffi Tobie chyba wogole cos sie w glowie pomieszalo ^.^ jak rozpadlo sie TeN to czesc osob poszla grac w hordzie(w tym ja) a czesc zostala(roli,rambo,emma,deki)i z tego co pamietam to roli poszedl do rumbsey rumblers a rambo do cenarion serpents (no tak ale to nie aot ^.^)
no i ja z niszczem postanowilismy napisac apply do aot i dopiero jak mnie przyjeli to chlopaki wrocili do hus,no ale jest okazja znowu pograc razem;](brakuje jesczze kilku osob al e to mam nadzieje tylko kwestia czasu :P)


_________________
"Kto jest bez winy niech wezmie kamien i pierdolnie sie nim w leb,niestety tacy nieomylni to powszedni chleb..."
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Quote:
Zacznijmy traktować WoWa jak grę, przy której spędzasz miło czas i jeśli chłopak/kobieta ma ochotę pograć z Polakami to czemu nie?
Tak ją traktujemy. Co nie znaczy, że Husaria ma być k... do której każdy może wejść lub wyjść, a nam wsio rawno. Elgrass miał spore problemy, by się dostać do AOTu, pisał aplikacje po kolei priestem i rogalem, został zaakceptowany mimo niechęci ich GMa wynikającej z podobnych obiekcji co do jego osoby, jakie są tu podnoszone. Był, dostał kicka. Czemu? I czemu po rozpadzie t3n nie chciał wrócić do nas? Nie jesteśmy przechowalnią ani odskocznią do innych, być może lepszych gildii. Miejmy jakiś szacunek do siebie i naszych memberów.

Quote:
Będzie większa szansa, że na hasło VoA czy jakieś daily ktoś się zgłosi...
To akurat robię z pugiem, który może być jaki chce, byle nie narażał mnie na zbyt wysoki koszty napraw. Gildia to nie pug i argument, by przyjmować jak leci, bo będzie więcej na VOA jest wg mnie żałosny.

Z tego co widzę, Niszczu nadal jest członkiem AoT. A tyle krzyczał, że brak u nas koleżeństwa i że tylko epiki nam w głowach. Jak widać dostęp do fioletu i u niego doprowadził do zmian w hierarchii wartości i już z kolegami może dziać się co chce, byle jaśnie pan Niszczu miał dobrze. Rozważę możliwość powrotu Elgrassa do nas w chwili, kiedy Niszczu zacznie stosować się do głoszonych przez siebie zasad i w ramach jedności z kolegą opuści AOT. Czas zacząć zachowywać się jak facet a nie jak k...


Last edited by DarioG on 2009/10/08 18:34; edited 1 time in total


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Elgrass

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
"Czemu? I czemu po rozpadzie t3n nie chciał wrócić do nas?" proste bo nie bylo tutaj nikogo z moich ziomkow z rl


_________________
"Kto jest bez winy niech wezmie kamien i pierdolnie sie nim w leb,niestety tacy nieomylni to powszedni chleb..."
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Elgrass wrote:
@ Szoki Huh? ta sprawe chyba juz wyjasnialismy tyle razy... znowu chcesz odemnie kase?a jutro znowu powiesz ze jej odemnie nie chcesz?generalnie ta sprawa byla objasniania w moim apply z przeszlosci(gogo archiwum)tak mi sie wydaje bynajmniej...


nie przypominam sobie abym Ci Elgrass dał Warhammera online w prezencie, nie przypominam sobie również abyśmy wyjąśniali sprawę płatności i stanęło na tym, że nic mi nie jesteś winien - w sumie po inwektywach na gchatcie nie chciało mi sie z Tobą rozmawiać. Jedyne co pamiętam to to że przy poprzednim twoim powrocie wycofałem sprzeciw dlatego, że inni byli za i chcieli z tobą grać. I zrobiłem to dla innych tych których lubie m.in tych którzy byli w t4n. Cześć z nich pisała do mnie, ze porozmawia z tobą osobiście i postara sie tą sytuacje jakoś rozwiązać. Wiem, ze próbowali... niestety na próbach się skończyło.

a, ze zrozumiałeś wycofanie sprzeciwu jako darowanie ci długu z RL - to sorry wybacz...


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1