Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2
Elgrass

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
nie pamietasz sytuacji kiedy ja nie mialem kasy a ty chciales a pozniej ja mialem a ty nie chcialas i pozniej znowu i pozniej ze znowu nie chcesz i sprawa idzie do sadu?^.^


_________________
"Kto jest bez winy niech wezmie kamien i pierdolnie sie nim w leb,niestety tacy nieomylni to powszedni chleb..."
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
eech ELgras ale ty jestes bezczelny - a przypominasz sobie screen z rozmowy w gchatcie ktory byl na starym forum ? To jak kurwiałes na mnie i wyzywłaeś od idiotów za to że chce zwrot albo należności albo swojej własności ?

Weź chłopie nie ściemniaj. Masz dług i tyle. Jak cie prosiłem o kasę to jej nie miales jak prosiłem o zwrot gry to pisałeś ze masz kase ale jej nie przelewaleś na moje konto i tak w kółko. W końcu za którymś razem jak napisałeś za masz kasę to ci odpisałem ze jej nie chce tylko odeślij mi w końcu gre bo juz nie wierzę w twoje zapewnienia o zapłacie.

do tej pory ani gry ani kasy - a, że sobie pograłeś korzystając z opłaconego przeze mnie abo to już inna sprawa. Za abo kasy nie chciałem.

eot z mojej strony i permanentny przeciw ( bo naprawdę nie spodziewam się od ciebie niczego - i nawet mi na tych 50 zł nie zależy). Tylko nie zrozum tego znowu po szczeniacku, że jak mu nie zależy to sprawa załatwiona.


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Elgrass

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
ze ja niby sciemniam?to juz nie pamietaz co mowiles? tak czy ianczej pamietam jak ci ublizalem,dodam tylko ze w tym momencie moj ojciec lezal w szpitalu po dachowaniu tirem(i to jescze u madziarow bodajze >.>) i dla tego tez nie mialem za bardzo czasu a jak wlazlem na wowa i sie scisnales no to wybuchlem,generalnie nie mowie ze to nie moja wina bo wiadome ale na to zlozylo sie whuj okolicznosci plus ty ktory zachowujesz sie jak na wiecznym okresie zmieniajac zdanie co chwila


_________________
"Kto jest bez winy niech wezmie kamien i pierdolnie sie nim w leb,niestety tacy nieomylni to powszedni chleb..."
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Elgrass wrote:
ze ja niby sciemniam?to juz nie pamietaz co mowiles? tak czy ianczej pamietam jak ci ublizalem,dodam tylko ze w tym momencie moj ojciec lezal w szpitalu po dachowaniu tirem(i to jescze u madziarow bodajze >.>) i dla tego tez nie mialem za bardzo czasu a jak wlazlem na wowa i sie scisnales no to wybuchlem,generalnie nie mowie ze to nie moja wina bo wiadome ale na to zlozylo sie whuj okolicznosci plus ty ktory zachowujesz sie jak na wiecznym okresie zmieniajac zdanie co chwila


zrobilem quote bo jeszcze zedytujesz tekst zauważając ze znów cie ponosi
.
Elgrass ja czekałem bodajże miesiąc czasu na kasę albo grę nie pie... głupot ze nie znalazłbyś 5 min na wizytę na poczcie. A jak masz bankowość internetową to jeszcze mniej. W momencie kiedy napisłaeś o ojcu dałem ci do wyboru zwrot gry lub zapłatę zgodziłem sie wtedy na przesuniećei terminu o tydzień. Prosiłem jak człowieka odeśli mi ją dopóki jeszcze jest abo to ją sprzedam komuś innemu.

mam nadzeję że nie zostaniesz przyjęty ale gdyby jednak tak to nie chce być w jednej gildi z tobą.


EOT - NIC JUŻ NIE ODPISZĘ KONIEC KROPKA !!!!!


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Elgrass wrote:
@Mit doskwiera brak kolegow?;>


O tak, a na pewno smarkaczy i niezdecydowanych retardów.

Elgrass wrote:

@Seraffi Tobie chyba wogole cos sie w glowie pomieszalo ^.^


Nie, to Tobie się coś pomieszało ze tu aplikujesz, won z tego miejsca, wróć jak dorośniesz i nabierzesz odpowiedzialności za swoje czyny.


Sprawa z Szokim mi się nie podoba, słyszałem że w AoT'cie też komuś coś tam wisisz i masz na to olew, nie świadczy to o Tobie dobrze.


_________________
Jestem Pro.
Elgrass

user avatar

Joined: 15 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
jezeli mnie nazywasz retardem i smarkaczem to jakim prawem?a jak moich kolegow to krotko->ciagnij sie a co do rzekomego dlugo to chyba o tobie zle swiadczy bo nie masz pojecia a gadasz,popytaj zrob rozeznanie a dopiero gadaj ;](dodam ze faktycznie bylem winny ale nie jestem i nie mialem na to "olewu"(wtf?)) generalnie to widze ze moje apply do jest jakis wielki problem.... z tego co pamietam to nie rozstalismy sie w gniewie,zesmy sie pozegnali(nie nei wyszedlem bez slowa)nawet probowlame to jakos wszsytko odkrecic no ale coz to polska duma... btw po co tyle agresji?;P


_________________
"Kto jest bez winy niech wezmie kamien i pierdolnie sie nim w leb,niestety tacy nieomylni to powszedni chleb..."
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
popytałem.

Co druga osoba mówiła że jesteś kłamcą i nie fair.
Ty ciągle zmieniasz gildie i idziesz tam gdzie trawa jest bardziej zielona, jakbyś nie dostał kicka z AoT to byś tam siedział podcierając się fioletem.

Zmień tryb gry i skończ z takim graniem, albo zrób transfer na inny serwer, zmień nick albo coś innego - mi się Twoja osoba (i nie tylko mi) kojarzy zle, i nie chodzi o to że nie lubię Cię bo dałeś nogę, po prostu słyszę jaki jesteś cwaniaczek.


_________________
Jestem Pro.
Alsionee
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam



Joined: 14 May 2008
Posts: 63

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Przeciw.
Sorry Elgrass, nic do ciebie nie mam ale wywołujesz tu za dużo negatywnych emocji ^^
Piora
[Orcish] People
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 21

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Przeciw,niechce miec klamcy i oszusta w gildi i ze tak powiem nie tylko ty Szoki sie nacieles na Elgrassa,kiedys byl mi winny matsy i golda ktorych za chetnie nie chcial mi oddac,wymyslal coraz to nowe terminy i tak mijaly miesiace a kasy i matsow dalej nie bylo.


_________________
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
przeciw
W pełni się zgadzam z Dariem szanujmy się i nie traktujmy gildii w której jest dobry klimat, jak przechowalni dla "ludzi którzy chcą grac z Polakami " tylko w tedy gdy im to pasuje lub trzeba im nowych epików.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Elgrass - by DarioG

0
Quote:
z tego co pamietam to nie rozstalismy sie w gniewie,zesmy sie pozegnali(nie nei wyszedlem bez slowa)nawet probowlame to jakos wszsytko odkrecic no ale coz to polska duma... btw po co tyle agresji?;P
To prawda, jako jeden z niewielu pożegnałeś się z klasą. Szczerze mówiąc, to jednak BARDZO razi mnie u Ciebie, że tak to nazwę... swobodny stosunek do cudzej własności. Wiele na tym tracisz, bo poza tym możesz być spoko gościem - długi jednak trzeba płacić. Mimo wszystko, powodzenia w poszukiwaniu swego miejsca w WOW. Szkoda, że tak się to wszystko potoczyło.

P.S.: Ell, Q jest jak Stalin, nigdy nie wybacza, wiem coś o tym Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1