Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości")Czy go akceptujesz?

Tak naturalnie - jest do zaakceptowania - posiadam jednak 9 altow nie przekraczajacych lvl 30 - maja one swoja wlasna gildie dla banku gildyjnego i wymiany towarowej - generalnie to Twink 19 lvl - rogal do wymiatania WSG, alt d/s handlowych i kilka altow rezerwujacych Nickname; 'na wszelki wypadek' - nazwa mojej gildii to 'Wings off Alliance' - mozna sprawdzic w armory... p.s jest w niej jeden DK na 60+ lvl ale to ma byc docelowo farmer ziolek dla maina aby potanic zakup elixirow etc.


2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Krejzolka / 80 / Warrior - main Tank/ off DPS

3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
jak pisalem wczesniej - genaralnie -rozsypka- alty nie sluza do grania, nie mam na to czasu.

4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Radek, 36/37

5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Mieszkam w Uk.. pracuje/tudziez staram sie - Mam wspaniala coreczke Gabrysie - ktora w razie przyjecia nie raz uslyszycie na voice - bo strasznie sie wtraca do rozwoju Ksiezniczki - jak nazywa moja postac w grze.

6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Pt-Sob-Nd = bez limitu, w tygodniu srednio do polnocy - ale moze to ulegac czasowo zmianom ze wzgledu na wymagania pracowe - ale mam sporo czasu na gre - moja zona jakos potrafila to zaakceptowac - wspaniale wybralem zone Happy)))

7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
Obecnie bezgildyjny - kilka dni temu opuscilem Pogranicznikow... zaluje ze ich trace, ale roznice w swiatopogladzie skierowaly mnie inna droga, szkoda, ale licze ze u Was rowniaz znajde ''swoje'' grono. /dodatkowo zmotywowal mnie Fadeyouth do ktorego mam spore in-game zaufanie/

8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Mysle ze wiekszosc z Was /Veggo za mna przepada ^^/.. ale moge sie mylic.

9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
proponuje: DarioG - moze znacie.


Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------
Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.


/ble ble ble... czyli Ja Happy)))


* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.


Last edited by Krejzi on 2010/01/12 6:55; edited 3 times in total
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Poręczam za ww. osobę. Nie znam z RL, ale często spotykaliśmy się w grze. W mojej ocenie to będzie dobry nabytek dla gildii. Gear na wysokim poziomie, tak dps jak i tank (tank na bardzo wysokim) + bardzo poważne podejście do swojej postaci jak i roli w rajdzie/party. Sądzę, że się u nas odnajdzie i fajnie będzie się nam razem grało.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Ja też jestem za.
Myślę Krejzi, że jak to Dario gdzieś napisał, poczekasz jeszcze tylko z pół roku, aż każdy z gildii tu zajrzy i nie zgłosi sprzeciwu i możesz czuć się Husarzem. Happy
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Katedreams wrote:
Ja też jestem za.
Myślę Krejzi, że jak to Dario gdzieś napisał, poczekasz jeszcze tylko z pół roku, aż każdy z gildii tu zajrzy i nie zgłosi sprzeciwu i możesz czuć się Husarzem. Happy


:rotfl

moze dozyje? ^^
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Re: Krejzi /Krejzolka/

0
Krejzi wrote:
proponuje: DarioG - moze znacie.


A kto by nie znał tego nooba?!Happy

Fajnie że aplikujesz do nas, pamiętam kilka razy byłem z Tobą w pugach ala VoA i podobała mi się Twoja postawa.

Czemu nie, jestem za.

PS. To tylko taki wyjątek czy całe pogranicze będzie chciało dołączyć do Husarii? Happy


_________________
Jestem Pro.
zebzeb
Przyjaciel Forum
Dyskutant

user avatar

Joined: 09 Nov 2008
Posts: 167

Send private message
Reply with quote

re: ;)

0
Powiem witaj w Husarii jestem za
Nie znam z reala ale z gry jak najbardziej , postawa zawsze wzorowa ;D
A ze to tank jak ja to nastepne za ;)
Przedzial wiekowy...jak najbardziej za warto miec jeszce jednego rowiesnika ;)

pozdro for all
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Mój pierwszy kontakt z polska gildią w WoWie...

Lecę przez przestworza Skettis na mouncie 60%. Nad jeziorem spotykam Krejzolkę! Stoi w powietrzu na pięknym wielkim smoku, nosi lśniąca zbroję. A pod nickiem dumny napis : Pogranicznicy.

Czesiu: Hej. Pomożesz mi?
Krejzi: Hmmm raczej nie.

Jestem ZA Happy

Guest Post Rules are In Effect for this Post
forplay
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?



Joined: 15 Mar 2009
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Jestem za spoko osoba Happy
Wizmir
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 27 Apr 2008
Posts: 14

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Ja jestem za. Walczylismy kilka razy w Wintergrasp. Podobało mi się Happy

Valares


_________________
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Ja również jestem ZA Happy


_________________
ardalia
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam



Joined: 21 Jul 2008
Posts: 66

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
jestem za
seraffi
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 09 Mar 2009
Posts: 139

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Tak patrze widzie ze bardzio lubiana osoba :P wszyscy za to ja sie wylamie i powiem Przeciw :P a co nie wolno mi :P
Nie no joke Happy witaj krejzy w szeregach Happy
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Co do aply jestem za.
Mam tylko offtopowe pytanie o te roznice w swiatopogladach Happy Cosik jasniej prosze.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
Startemplar wrote:
/.../
Mam tylko offtopowe pytanie o te roznice w swiatopogladach Happy Cosik jasniej prosze.


Prawdopodobnie jest to moja wina - zabraklo mi cierpliwosci. Jako oficer Pogranicznikow powinienem bardziej wytrenowac niektore cechy charakteru. Mowiac w ogolnym skrocie ja parlem w strone mocnego trzonu rajdowego robiacego systematyczny progress /rajdy 10/ i wspomagajacego slabiej przygotowanych jedynie w miare mozliwosci - czyli obecnie nie w ICC ale np ToC czy Uldu, a wiekszosc uwazala ze powinnismy sie rozdzielic na rownomierne sklady na rajdy 10 aby dac szanse uczestnictwa wiekszej ilosci osob i robic co sie uda w ICC - w mojej opinii odbieralo nam to calkowicie szanse na nowe skrzydlo a nawet na komplet pierwszysch 4 bossow /ICC10/. Wlozylem w swoje przygotowanie tak taktyczne jak i techniczne sporo wysilku/czasu i dopadlo mnie rozgoryczenie. Poniewaz zdalem sobie sprawe ze kontynuowanie sporu nie sluzy gildii a jednoczesnie podzial obowiazujacy calkowicie mi nie odpowiada, postanowilem usunac jeden z punktow tego problemu czyli siebie; skutecznie.
Ot co.
Dahaka19
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 22 Jun 2009
Posts: 54

Send private message
Reply with quote

re: Krejzi /Krejzolka/

0
W sumie nie wiem czy moje zdanie się liczy ale...jestem na tak
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1