Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Robinxx

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz? Tak

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Robinxx, level80, retri build, na lvl 80 "zamierzam byc" dpsem Happy
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Röbin, lvl58, unholy jeszcze nie wiem co zamierzam robić, jest to alt do gatheringu(mining/herbalism)
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Robert lat 17
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Obecnie szkoła, w czasach wolnych piłka nożna+spotkania z przyjaciółmi, w sezonie zimowym równiez narty(oczywiscie to poza wowem :])
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Codziennie(chyba, że mi coś wypadnie, każdemu się zdarza) w tygodniu w godzinach 16-24 w weekendy dłużej
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz? Aktualnie guildii nie posiadam, moje stare guildie:
-Confused-dobra guildia do lvlowania
-Pogranicze- dobra guildia, niechlubnie z niej odszedlem w bardzo zły sposób(za który żałuje), co się za mną ciągnie
-Echoes of Lordareon- dobra progress guildia, failnalem tam trial(bylo wiele glosow za mna, jednak class leader postanowil jak postanowił)

Teraz szukam nowego domu :]

8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Arviln, Holykolec, Krejzolka równiez zamienilem słówko z Winnetou
9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Arviln

Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Jestem ZA, no i oczywiście poręczam, tylko młody jak mnie zawiedziesz to osobiście Ci pourywam nogi ^^
Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Tutaj jest link do mojego armory


_________________

Nie gram, to spamuje
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Mozesz napisac cos bardziej szczegółowo o Twoich losach w Pogranicznikach i EoL?

Co znaczy niechlubnie odszedlem ?
I Jakie byly argumenty Class lidera w EoL przeciwko Tobie?


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Do Pograniczników doszedłem na 60 lvl odszedłem około 2 miesiące temu w najgłupszy sposób jaki tylko istnieje wyglądało to tak: przez długi okres czasu nikt nie applyowal do guildii, ja jako gracz którego strasznie korciły wtedy raidy 25 postanowiłem napisać aplikacje do Eol(z wielkim trudem, bardzo lubiłem tam ludzi), był to najgłupszy sposób, ponieważ wcześniej nie wyszedłem z guildii i nie podziekowałem za gre.

Eol- byłem tam na trialu około 1,5 miesiąca, nie wiem co tu opisywać, porobiłem troche Icc, troche ToGc, Algalona na 10 man biłem przez godzine, ludzie tam sa wporzadku

Argumenty przeciw mnie:
-główny: pełni dla meele, dość gesto się nam tam zrobiło co nie mogło zapewnić większej ilości rajdów core graczom(kilka melee wróciło z afkowania)
-robiłem (ponoć) mniejszy dps niż kolega Leveticus na Twinsach 25 w ToGC, z tym punktem zgodzić się nie mogę, prawie zawsze byłem wyżej, dłużej przeżywałem(jakby ktoś nie wiedział na Twinsach w Togc liczy się "raid awarness" i przetrwanie, co nie jest takie proste, o wiele bardziej niz dps), nie padałem w głupi sposób i byłem pierwszy w overall damage done(z 30 wipów), w tym punkcie kompletnie zgodzić się nie mogę
-miałem słaby "raid awarness" tak to prawda, ale tylko do póki miałem stary komputer, na którym miałem 2 fpsy, na ostatnie 2 tygodnie trialu grałem na komputerze(i nadal gram) gdzie mam 60 fpsow na ultra grafice wszedzie, więc argument jak najbardziej prawidłowy, ale do pierwszej części trialu, nie mający pokrycia z ostatnimi tygodniami gry w Eolu
-nie topowania dps meterów>> ten argument jak wyżej ma pokrycie tylko z pierwszą częścią trialu, Arviln może potwierdzić mój dps w Ulduarze, a Holykolec dodatkowo w VoA(o ile jeszcze pamięta :])

Galsif paladin class leader został clem gdzies po 2 tygodniach mojego posiedzenia w Eolu, była to jego pierwsza decyzja o trialu, sądzę, że chciał pokazać twardą rękę, była to jego decyzja, którą uszanowałem.

Pozdrawiam Robinxx


_________________

Nie gram, to spamuje
Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
jako iż edita zrobić nie mogę musze nowy post napisać, mianowicie znalazłem logi obwieszcające o failnieciu mnie:

[W:From] [Galsif]: Well actually m8... I will have to fail you =[ I really like you as a player but tbh with how full we are atm we just cant offer you alot of raid spots atm. I really would like yo see you improve some more get some more experience and reapply with EoL
[18:50:40][W:From] [Galsif]: When you're certain to styart topping the meter's

o reszcie argumentów przeciw dowiedziałem się "nieoficjalnie" z initiate forum(oficjalnie dostępu tam nie miałem)


_________________

Nie gram, to spamuje
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
No dobra troche rozjasniles sytuacje.

Apropo odpowiedzi.
Po przeczytaniu widac (przynajmniej dla mnie) ze masz parcie na rajdy. Z Pogranicza odszedles z powodu braku rajdow. W EoL starales sie dostac z racji tego ze czesto rajduja.

W Husari rajdy sa ale nie ma na nie cisnien w ogole. Do tego czasami sa czsami ich nie ma zaleznie od tego ile jest ludzi i czy im sie chce.

Pytanie zatem skad i jaka mamy miec pewnosc ze po tym jak sie dogirujesz u nas nie sprobujesz zaaplikowac ponownie do EoLu albo do innej HIGH END gildi.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Pewności mieć nie możecie, musicie mi uwierzyć na słowo(no bo zapewnić nie mam jak :])

Po odejściu z Eolu miałem tydzień przerwy z dala od Wowa, na którym zadałem sobie pare ważnych pytań co do mojego życia prywatnego jak i wowowego. Troche zmienił mi się tok myślenia, już nie mam takiego parcia jak wcześniej, stwierdziłem, że ten rok (w życiu prywatnym) jest zbyt ważny dla mnie, żeby dzień w dzień raidować. Teraz dla mnie bardziej liczą się ludzie(przynajmniej tak mi się wydaje).

Nie wiem jak to wytłumaczyć, dobrze abyście zrozumieli. Wychodząc z Pogranicza szukałem raidów 25, wtedy miałem na to parcie, bo to coś nowego, trudniejszego>> coś ciekawszego co w tej grze rzadko spotykałem, a wiadomo gra się dla przyjemności. W Eolu osiągnąłem pewien "cap" raidów 25, nie chodzi o to, że mi się przejadły, tylko już się z nimi zapoznałem i wsadziłem je na półkę z innymi raidami. W Eolu cieszyłem się jak załapawyłem sie na jakikolwiek raid(zazwyczaj musiałem pugowac, co było dość czasochłonne), albo znajdowałem się w grupach co prawie nikt nie chciał brać w nich udziału jak ToGc25, a zwłaszcza Twinsy(szczerze to lubie bić Twinsy) bądź progres-wipe grupy np. cały wieczór na Profesorze. I do tego dochodził język angielski, bardzo go lubie i jak sądzę umiem się nim dobrze posługiwać, ale to nie to samo co Polski :]


_________________

Nie gram, to spamuje
Rejoyce
Rejoyce
Przyjaciel Forum
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 07 Apr 2009
Posts: 211

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Brzmisz logicznie, ale żeby ostudzić Twoje emocje powinieneś wiedzieć ze Husaria swój jako-taki core rajdowy ma, szczególnie na rajdy 25, a póki będziesz rekrutem podejrzewam że każdy RL (Zazwyczaj Winnetou) wybierze raczej starego bywalca na miejsce melee dpsa niż Ciebie. Co prawda ostatnio wielu ludzi nie ma, jest sezon feryjny itp, ale musisz liczyć się z tym że Twoje szanse na rajdowanie nie będą od razu wysokie, z reszta tak jak już ktoś napisał, faktycznie nie skupiamy się tak na rajdowaniu jak chociażby EoL.

W każdym razie jestem generalnie za, zobaczmy co z Ciebie wyrośnie Happy


_________________


Resto Shaman FTW!
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Hmmmm
Sprobowac mozna. Jestem za.

PS. Zmien proszę avatara na forum bo ten mnie drażni jak go widze. (Byl to avatar admina na forum mojego starego providera z tym ze on go mial animowany).


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Robin i XX

0
Mialem sie tu wcale nie wypowiadac bo moge byc stronniczy, ale mysle ze moje zdanie jako osoby znajacej Robinxx z gry i gildii moze sie komus przydac.

Owszem Robi odszedl a prawie wylecial z Pogranicza za bardzo nieladne zagranie - bo w calkowitej tajemnicy aktywnie lootujac rajdy zaaplikowal po cichu do EoL i prawdopodobnie by to nigdy nie wyszlo gdyby nie to ze czasem ktos sledzi rekrutacje innych gildii i jego aplikacja zostala ujawniona. dostal propozycie /gquit lub /gkick - skorzystal z pierwszej opcji. Prywatnie jako do gracza nie mam zarzutow - poza tym ze jeszcze w Pogranicznikach ocenilbym jego swiadomosc klasy na 70% ale mysle ze EoL wycisnal go jak sliwke i moze byc tylko lepiej. Wtedy ocenialem go jako oficer pogranicza i zdecydowanie zarzadalem odejscia z gildii - kazdy by tak zrobil na moim miejscu. Nadal uwazam ze zrobil to glupio - ale on sam to potwierdza co mozna mu zaliczyc na plus - wazne tak w zyciu jak i w grze aby dwa razy nie popelniac identycznych bledow i mam nadzieje ze sie tego nauczyl.

Co do EoL tez mam jakies tam informacje ale Robin ogolnie je przedstawil sam - jak sadze szczerze. EoLowcy podkreslaja stanowczo ze mial klopoty z dps - kto ma tu racje nikt nie dojdzie - ale.... mozna sprawdzic, podpowiedziec i ulepszyc - nikt nie rodzi sie doskonaly.

Generalnie Robin ma u mnie kreche za historie ale ponoc tylko krowy nie zmieniaja zdania...

Wiec po praz pierwszy skorzystam z mozliwosci i powiem ZA - przyjmijcie go na okres probny - sami sie przekonacie co dalej - to nie jest gwarancja niczego a daje mozliwosc pogrania razem i poobserwowania.

Pamietam tylko ze Robi mial silne parcie na itemki - co zawsze wzbudza drobne watpliwosci - bo niekiedy lepiej spasowac do kolegi ktory zyska 20% niz samemu podbic 2% - rajduje sie razem w grupach a nie solo i tak trzeba postrzegac loot, bo wazna jest sprawnosc grupy a nie jednostki... no chyba ze taj jednostka dba tylko o siebie i planuje cos na boku.
Nie jest to zaden personalny podjazd pod Ciebie Robi ale - just in case chcialem to napisac, bo warto to miec na uwadze jesli planuje sie dluzszy zwiazek. ale moze byl to wplyw Twego kolegi itemozernego dranieq...


P.S. !!! Oczekuje ze na forum Pogranicznikow poinformujesz ich o nieaktualnosci swojej aplikacji i nieskozystaniu z oferty...
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Oryginalny nick :P - jestem ZA

Guest Post Rules are In Effect for this Post
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Jaki będziesz Robinie? Jak długo u nas zabawisz? Czego tak naprawdę oczekujesz? Dlaczego akurat my? Miałbym jeszcze kilka pytań, ale to aplikacja, nie quiz. Daj nam jeszcze trochę czasu.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
Krejzi zanim tutaj zaaplikowałem napisałem post w Pograniczu o wycofaniu mej aplikacji :] Co do lootowania przedmiotu co mi da 2% czegoś więcej, a innym 20% to poprostu nie rolluje(no chyba że to jest mark), wiem co chce zdobyć, aby gearu nie zmieniać aż do cataclysmu

Nie wiem jaki będe, mam zamiar pozostać sobą co jak na razie idzie mi dobrze, nie wszczynam sporów, jak sądzę ludziom dość dobrze sie ze mną układa. Jak długo zabawie? Mam nadzieję, że do Cataclysmu i dłużej jeżeli się uda. Musze poznać atmosferę guildii, na razie znam Was jedynie z kilku whispów :] Czego oczekuję? Atmosfery, akceptacji, szacunku i raidów(oczywiście jeżeli znajdzie się wolny spot, nic na siłę) Dlaczego Wy? Uno to to, że jesteście Polską guildią, która dość długo trzyma się razem, a Wasi członkowie są miłymi ludźmi(tych co zdążyłem spotkać)

Co do core składu to w Eolu nauczyłem się iż na raidy załapuje się dość rzadko i to prawie nigdy na fresh runy. Oczywiście tego nie chciałbym, ale to uszanuje, bo wiem jaka to jest cieżka praca RL poskładać raid, a ja jako potencjalny gość na okresie próbnym będę mniej ważny niżeli starzy Husarze. Takie decyzje po prostu szanuje.

Jezeli macie jakieś pytania, a nie chcecie quizu na forum to whispnicje do mnie :]


_________________

Nie gram, to spamuje
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Robinxx - by DarioG

0
do Cataclysmu? O to się pogrzebałeś! >: ) Husaria to gildia na zawsze, odejdziesz to będziemy Ci marudzili że włożyliśmy w Ciebie czas, i loot, i nadzieje i wszystko Happy

A tak na serio, mówienie o odchodzeniu przy składaniu aplikacji - coś nie gra. (trzeba było użyć nieokreślonego określenia czasu, np: "Mam nadzieje że jak najdłużej!") A jak stary brodaty Dario się pyta: "Jak długo u nas zabawisz?" tzn że jest sceptycznie nastawiony i będzie się zastanawiał czy warto w Ciebie inwestować :P

Jak narazie przeciw nie ma, więc się nie obawiaj. Zawsze tak jest jak ktoś ma długą listę ex-gildii ;)

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1