Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: App: Tood

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz?
Tak
2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Tood, 80, Paladyn, Tank i Retri (możliwa zmiana buildu, bądz całkowitego respeca na holy)
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Saten, 18, rogue, subtitle (?), DPS
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Patryk się zwe, wiosen 19ście
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Mieszkam w Szwecji od 4ch lat - obecnie uczę się w szkolę na poziomię licealnym (kierunek - coś a'la "rysunek i forma")
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Pon-Czw: zazwyczaj do 24tej (+- 30 min) Pi-Nie:Do około 0100
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
Przed trudami odejścia z Pogranicza, postanowiłem dołączyć do Husari, ponieważ gra tu całkiem spora gromadka ludzi, z którymi świetnie się dogadywałem w przeszłości - ogólnie oczekuję miłej atmosfery.
8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Krejzi, Robinxx, Matejisz, Piotrusiek, z zamierzchłych czasów pamiętają mnie pewno Dariog oraz Startemplar.

9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Robinxx - (cytuje Krejzolkę) "pewno tak" Krejziego

Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Poręczam :]

co by tu dużo pisac, Toda znam nie od dziś, szczery, miły chłopak, który zachowaniem jak i wypowiedziami idzie w dobrą stronę(nie żeby było źle)


Co do tank specu, to uświadomiłem Tooda, iż tanków mamy bardzo dużo. Nie będzie problemu z raidowaniem jako retardin(gear ma na poziomie 5k gs, wiec nie jest jakoś okropnie)


Ps. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz wink


_________________

Nie gram, to spamuje
BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Poręczyciel jest, apply jest - czego więcej trzeba. Dla mnie wporządku :-)
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Re: App: Tood

0
DarioG wrote:
8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Krejzi, Robinxx, Matejisz, Piotrusiek, z zamierzchłych czasów pamiętają mnie pewno Dariog oraz Startemplar.


Nie tylko oni, ja Ciebie też pamiętam... Strasznie irytowałeś mnie i pewnie innych też - szczęście dla Ciebie że zabrano mi prawo do głosu, nie chcieli więcej moich racjonalnych i radykalnych poglądów i komentarzy


_________________
Jestem Pro.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Quote:
2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Tood, 80, Paladyn, Tank i Retri (możliwa zmiana buildu, bądz całkowitego respeca na holy)
Aaaaaaaaa! [ucieka nie ogladając się za siebie]

Ad rem - to co Mietek napisał, to prawda (zresztą o Mietku można powiedzieć to samo, chwała Bogu, że sprzedał konto). Od czasu do czasu zaglądałem jednak na forum Pogranicza i muszę stwierdzić, że sporo się zmieniło i Tood "wydoroślał" (przynajmniej na forum Happy Tak więc ciekawym, jak to jest naprawdę, więc kłód rzucał pod nogi nie będę. Obaczym jak to będzie.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Jestem ZA


_________________
bomer

user avatar

Joined: 24 Jun 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Przyda się nam rogal "subtitle" jak już go doleveluje envy

Napisz może dlaczego odszedłeś z Pogranicza ??


_________________
Bawiły sie dzieci klockami....... przyszła mama i spuściła wode


Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Rogal będzie z teletextem pomykał :D
Irytacja i niezdecydowanie - na 60-70 lvlu to było moje drugie imię - to prawda. A czy się zmieniłem ? Pewno tak - chociaż jak to ludzie mawiali, że marudą numer jeden w Pograniczu byłem.

A powód odejscia jest zbyt skomplikowany, nawet jak dla mnie - nie wiem, może poprostu uczucie, że czas coś zmienić ? A może to spowodowane tym, że piękna atmosfera w Pograniczu przestała być taka piękna ?
W każdym bądz razie, jednym z tych "oczywistych" powodów, jest decyzja, dzięki której Krezji jest tu a nie tam. A że Krejziego lubię (mam nadzieję że w zajemnością) to od dłuższego czasu dręczyło mnie pytanie - przejść, czy nie przejść ?
Następnym powodem jest to, że dużo Pogranicza tu się zjawiło (nawet "Szatański Owsik"), no i akurat tą część też lubię.
A na zakończenie powiem - czasem warto wrócić do swojego gniazda, w którym się wychowało (Dariog - jeszcze raz dzięki za te Runecloth Bagi co na 20stym lvlu dostałem, wraz z przyjęciem do Husarii)
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Interesuje mnie rogal podtytuł. Jestem za.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
bomer

user avatar

Joined: 24 Jun 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
A jak Krejzi i kilku innych ex pogranicznkików pójdzie do AoTu EoLu czy innych gildii tęż za nim podążys
?


_________________
Bawiły sie dzieci klockami....... przyszła mama i spuściła wode


Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Bomi piłeś ;)

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Takim tępakiem, żeby w ogień iść za kimś kogo lubię, to nie jestem :D
Pozatym do EoL i AoT się nie nadaję ^^
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Toodziu

0
Nie wiem jak sie Toodziu zachowywal kieedys w Husarii - wiec ocene pozostawie tym co to pamietaja. Wiem jak sie zachowywal w Pogranicznikach; zaczal jako niezdecydowany czym i jak grac, zadajacy milion dziwnych pytan na godzine palec a w koncowce /mojej/ byl juz profesjonalnie podchodzacym do gry palladynem. Nie ocenie jego retri - bo nigdy mnie to nie obchodzilo ale wychowywalem go na tanka i tam zrobil ogromne postepy - lubialem z nim tankowac w parze bo nawet jak fuckapowal to raz - kolejnym nie popelnial tych samych bledow - a ja to cenie osobiscie.

moj glos jest za bo go lubie i nie chce zeby sie zmarnowal skoro postanowil opuscic Pogranicznikow... szkoda, ale...


p.s. Rogal Subtitle musi byc imba ;p dowaliles toodziu ;p


_________________

Unknown3113
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 07 Oct 2009
Posts: 11

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Bardzo lubię Toodzia i chciałbym aby był z nami:)
Jak najbardziej za.
Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Tood - by DarioG

0
Ah ta niezręczna cisza...
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1900days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1950days ago3 Replies
 1950days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1