Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Też jestem za i poręczam . Fajny, sympatyczny i pomocny gość. Świetnie się z nim grało.


_________________
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Nie rozpisywałem się, bo nie chciałem kolejnego flame. Pamiętam jak to było, kiedy byli obaj z Sartariusem w gildii. Nie podobało mi się ich zachowanie oraz sposób w jaki się z gildią rozstali, nie podobały mi się teksty Sartariusa o nas. Uważam, że teraz skończy się podobnie. Gildia zyskała ostatnio kilka nowych osób i imo potrzebuje chwili spokoju, żeby się to wszystko "ustało". Już jest problem ze slotem na rajdy i podziałem loota, oraz żal niektórych tanków, że im się tankować broni. Ja wiem, że się fajnie pisze "poręczam" "za" itp. Czy ktoś potem za to odpowie, jeśli kolejny raz nie wypali? Przyznaję, że nie podoba mi się też sposób w jaki apply zostało złożone (tzn. w trakcie pobytu w Pograniczu). Organicznie nie trawię takiego stylu i osób. No ale to ja.

P.S.: Po przeczytaniu muszę dopisać, że patrzę przez pryzmat Sartariusa, przez co pewnie Wnerwiony dostaje po części za darmo. Niemniej jednak nie wiem, czy to akurat dobry pomysł. Sartarius aplikował do EOL, nie chce mi się sprawdzać, czy został zaakceptowany, ale jeśli tak, czy nie zechce ściągnąć brata?


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Sartarius88

user avatar

Joined: 18 Dec 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
oh Dariog dariog Ludzi jak shalisa przyjmujecie bo sa imba , a jak Wyzynacz to masz pretensje!? Nie wiem co masz do mnie , w jaki sposob gadalem na guildie? jakie odzywki mialem? Mysle ze ludzi w husari mnie jeszcze lubia bo ja mam kontakty z polowa guildi , nie obrazilem nikogo nie wyzwalem nikogo (dotyczy sie tego samego pogranicza) .
Ja odszedlem tylko z jednego powodu , jak wrocilem z Bl ty i Sindar najezdzaliscie na mnie ja az mi sie nie milo zrobilo ... tyle moge powiedziec dziekuje
Krzywson
Przyjaciel Forum
Przebijam się

user avatar

Joined: 16 Dec 2008
Posts: 92

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Grałem z Wnerwionym i jestem za tym żeby go przyjąć,

a w regulaminie gildii proponuje dopisać że jeżeli się odchodzi z Husarii to odchodzi się na zawsze, bez możliwości powrotu - to załatwi wszystkie problemy i nie powinno przysporzyć nowych.


_________________

Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Ja osobiście nie mam problemu z Tym, że ludzie są w gildii, odchodzą z różnych przyczyn, a potem wracają. Raz mają więcej czasu na grę, raz mniej. Mają więcej idą w HardCore. Mają mniej wracają do nas. Czasem po prostu chcą sprawdzić jaka jest trawa po drugiej stronie rzeki. Jeśli nie spalili mostów odchodząc - nie widzę problemu z ich przyjęciem. Zwłaszcza jeśli grało się z nimi tak sympatycznie jak z Sartariusem i Wnerwionym. Ale rozumiem, że to kontrowersyjny pogląd;)

A jeśli posiadanie brata w innej gildii maiłoby być przeszkodą do bycia w Husarii to pewnie parę osób by trzeba było kicknąćHappy


_________________
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Też jestem za Wnerwionym, i nawet fajnie by było gdyby Sartarius też wrócił Happy

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Kamila
[Orcish] People
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 31 May 2009
Posts: 39

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
A ja jestem za tym, by pisano apply ze słownikiem orograficznym języka polskiego. Choćby mały link umieścić. Rozumiem: składnia składnią, nie każdy musi być orłem w interpunkcji, ale jak program PODKREŚLA źle napisane słowa, to można zadać sobie choć trochę trudu i raz przeczytać swoje wypociny i je ewentualnie poprawić. Poza tym, Wyżynaczu... na studiach jesteś a piszesz "puźno" zamiast "późno". Zaś z potokiem składniowym to chyba jesteś za pan brat ;) Ja przestałam robić błędy ortograficzne mniej więcej trzy lata temu a jestem w pierwszej klasie liceum. Oczywiście, jeżeli jesteś dyslektykiem, to zwracam honor. :D

Pozwoliłam sobie na taką małą dygresję - ale jak już coś się pisze (na ten przykład rzecz na tyle ważną jak apply, dzięki któremu będziesz oceniany i w przyszłości rozpoznawany), to przynajmniej żeby w oczy innych nie raziło. Choćby formą (daj Boże):D


_________________
bomer

user avatar

Joined: 24 Jun 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Sartarius spowrtoem ? czemu nie Happy lubie go, a nasze leniwe rogalce by miały dobrą konkurencję hehe


_________________
Bawiły sie dzieci klockami....... przyszła mama i spuściła wode


Robinxx
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał

user avatar

Joined: 15 Jul 2009
Posts: 70

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Nie schodźcie na offtopic


_________________

Nie gram, to spamuje
bomer

user avatar

Joined: 24 Jun 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
sorry boss


_________________
Bawiły sie dzieci klockami....... przyszła mama i spuściła wode


BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Od siebie dodam, ze pamietam sytuacje z Sartariusem pare miesiecy temu i owszem, rozumiem wtedy podejscie Darioga i Sindaara bo takie samo mamy dzis. Ktos kto bieze loot, a pozniej sie nie pokazuje w grze nie jest u nas mile widziany.
Ja osobiscie, nic nie mam do Sartariusa czy Wnerwionego, pomogli mi kiedys przy levelowaniu, fajnie sie z nimi gada ALE zdenerwowalo mnie niejedno zachowanie Wnerwionego i tak samo nie bardzo przypadl mi do gustu sposob wyjscia z gildii - o tym, ze ich u nas nie ma dowiedzialem sie jak zobaczylem Sart. w pograniczu. Wstrzymuje sie od glosu.


_________________
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Generalnie nie mam nic do Wnerwionego mi osobiście zapadł w pamięci jako miły i towarzyski człek :P. Jedna rzecz mnie tylko martwi jeśli będzie więcej ludzi przechodzić z Pogranicza (czy z ulicy) do Husarii, a my dalej będziemy trzymać się starych zasad lootowania to prędzej czy później skończy się to kolejnym masowym wyjściem z gildii a tego bym nie chciał. Wiec albo zamkniemy rekrutacje na czas poukładania spraw wewnątrz gildii albo niech nasi panowie oficerowie zorganizują sobie burze mózgów i to jak najszybciej bo zaczyna się robić dziwnie ( by nie powiedzieć źle ).

PS. Wstrzymam się od głosu ( Wnerwiony to nic osobistego ale jest nas już za dożo na jeden icc 25, lecz za mało na dwa )


_________________
Krzywson
Przyjaciel Forum
Przebijam się

user avatar

Joined: 16 Dec 2008
Posts: 92

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Arviln ma rację, z tym że rekrutacje zamknął bym po przyjęciu Wnerwionego Happy


_________________

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - APPROVED - App: Wyzynacz - by Kate - by DarioG

0
Krzywson wrote:
Arviln ma rację, z tym że rekrutacje zamknął bym po przyjęciu Wnerwionego Happy

Proszę o nie robienie tu off topiców.
Aplikacje służą czemu innemu niż ustalanie spraw guildii.
zebzeb
Przyjaciel Forum
Dyskutant

user avatar

Joined: 09 Nov 2008
Posts: 167

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Sadze ze Ci ktorzy sie chcieli wypowiedziec zrobili to , Ci co nie chca..ich sprawa.
Sadze ze nalezalo by podjac decyzje
Wiekszosc wypowiedzi byla za.
pozdrawiam
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1