Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2, 3, 4  Next

Podejmij decyzję odnośnie aplikującego po przeczytaniu tego wątku:
Przyjąć aplikującego
65%
 65%  [ 15 ]
Odrzucić aplikację
17%
 17%  [ 4 ]
Nie mam zdania / obojętne
17%
 17%  [ 4 ]
Total Votes : 23

Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: App: krwawykostek

0
Rekrutacja do gildii została zamknięta. Husaria stała się gildią, do której dostać się można jedynie za poręczeniem kogoś z jej aktualnych członków. Jeśli znasz kogoś takiego, kto jest gotów wziąć odpowiedzialność za Twoje zachowanie i "wprowadzić" Cię do naszego grona, odpowiedz na poniższe pytania. Upewnij się też, że przeczytałeś i zgadzasz się przyjąć nasze zasady. Pamiętaj też, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz?
tak
2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Tasak, ;v;80,human paladyn, dps/tank
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
limonka, lvl 50, human warlock, dps
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Tomek, 22
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Pracuje
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
W tygodniu pozniejszym wieczorem i za kazdym razem jak nie spie poza domem. Jak kimam w domu to moge do upadlego ;]
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz? Pogranicznicy. Powod- jest tam malo osob, za kazdym razem jak sie loguje jest po pare osob. Chce nauczyc sie raidowac i zebrac lepszego geara.

8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Ostatnio bylem z czlonkami husarii na ICC 10 (krejzolka, ssacz, chrobry, piotruskiem, zebol i reszty niestety sobie nie przypominam). Znam jeszcze katterine.
9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Poreczycielem bedzie tylik

Osoba poręczająca musi być przynajmniej w randze Husarza oraz musi umotywować swoje poręczenie.
Umotywowanie musi zawierać informacje dlaczego poręcza oraz skąd i jak długo zna osobę składającą podanie.
Aplikacje bez wpisanego poręczyciela i jego postu poręczającego, oraz z poręczeniami nie zawierającymi w/w informacji mogą zostać odrzucone bez dopytywania o dodatkowe informacje.


----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.
zebzeb
Przyjaciel Forum
Dyskutant

user avatar

Joined: 09 Nov 2008
Posts: 167

Send private message
Reply with quote

re: :|

0
a to kolejny aspekt rajdu....Zebolowo,Krejzo,Ssaczo....itd
nowe apply do gildii czyli.

Jestem ZA
Przynajmniej bedzie pelniejszy sklad na icc10 :D jak kogos zabraknie

pozdrawiam
Guest






Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Poręczam za tego nópka, to mój kolega z RL przez którego w ogóle dowiedziałem się że istnieje coś takiego jak wow. Trochę go podszkoli jak się raiduje i będą z niego ludzie ;]

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Tylik
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 30 Nov 2009
Posts: 43

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Ten post powyżej to moje dzieło niestety zapomniałem się zalogować
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Ja jestem za ale nie wiem jak zareaguje ekipa paladynów.

btw szkoda że Pogranicze się rozpada.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Lazaris (Pogranicznicy)
Druh z Pogranicza
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 15 Jun 2008
Posts: 7

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Witam, Pogranicze sie nie rozpada tylko oddziela ziarna od plew:) Jak ktos nie rozumie zalozen naszej gildii lepiej zeby odszedl z niej predzej, niz pozniej. Niestety przykro nam, gdy mamy do czynienia z chamskim zachowaniem, jak po stronie kolegow, ktorzy z gory zalozyli, ze ida do nas nauczyc sie grac, a potem beda aplikowac do was... z takimi ludzmi nie chcemy miec nic do czynienia.

btw. kolega Tasak stwierdzil, ze w aplikacji do naszej gildii nie mozna mowic prawdy, bo nie daj boze, ktos moglby ja odrzucic:) ciekawe czy w waszej aplikacji jest "Świenta prowda, Tyż prowda czy Gówno prowda".

Pozdrawiam:)
Guest






Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Lazaris wszyscy wiemy, ze jak bym napisal w aplikacji do pogranicza ze chce do was dolaczyc tylko po to zeby pozniej zmienic gildie to uslyszalbym Nie Nie Nie i jeszcze raz Nie.
PS: Pogranicze sie rozpada a nie "oddziela ziarna od plew", tylko nie potrafisz sie do tego przyznac. Ilu was tam jest, nie liczac low lvl i waszych altow? 4?5?.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Ym teraz ja sie zapomnialem zalogowac
Lazaris (Pogranicznicy)
Druh z Pogranicza
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 15 Jun 2008
Posts: 7

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Hargrim z tej strony.
Tasaku drogi bo my idziemy w jakosc a nie w ilosc, Core tych ktorzy sa z nami od poczatku zostaje ciagle ten sam, gramy razem bo sie wzajemnie lubimy i szanujemy.Po to wlasnie powstalo Pogranicze,nie dla gerscore tylko dla zabawy.
Twoje zagranie bylo tak dwulicowe i nieuczciwe jak to tylko mozliwe,wiedziales od poczatku ze aplikujesz do Pogranicza tylko po to zeby nie wyjsc na n00ba przed kolegami jak bedziesz aplikowal do Husarii. Na dodatek nie widzisz w tym nic zlego i zwalasz wine na zle Pogranicze, bo to w koncu przez nas musiales klamac w aplikacji (no zalosc nad Toba kolego,zalosc) :]
Wiesz wolalbym na Twoim miejscu wyjsc na nooba przed nowymi kolegami niz na matacza i oszusta.

p.s Przepraszam czlonkow,uzytkownikow i ogolnie wszystkich Husarzy ze wam sie tak wtracam na forum w kaloszach ale az musialem odpisac bo mi chamskie zagrywki wyjatkowo cisnienie dzwigaja.
Wiecej tu na lamach waszego forum nie bede dyskutowal z Tasakiem bo nie mam po prostu na to ochoty.
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Szczerze zgadzam się z kolegami z Pogranicza w 100%...

Szczególną ironią jest to że do Husarii może się dostać każdy, bez względu na level czy sprzęt. Ja złożyłem podanie jak WotLK wyszedł, razem z Rejoyce jak mieliśmy 70 lvl i nawet nie mieliśmy dodatków wykupionych. Są tacy co składali podania na 20 levelu mainy mieli, chcieli levelować w polskiej gildii.

Jeśli potraktowaliście Pogranicze jako okres przejściowy, z premedytacją kłamiąc w podaniu, to aby sprawiedliwości było zadość to my powinniśmy wam fige z makiem pokazać.

Nie popieram tego, zmieniam zdanie, jestem przeciw.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
a co wam da to ze bedziecie w 5 osob w waszym ukochanym pograniczu? Jezeli rzeczywiscie pogranicze powstalo dla zabawy, to nie powinniscie tak przywiazywac uwagi do aplikacji ktora skladalem u was.
Hmm szczerze mowiac to ja nie widze nic zlego w tym ze najpierw doszedlem do jednej gildii zeby sie troche podszkolic zeby potem aplikowac do innej. Przeciez nie obiecywalem ze bede z wami do konca zycia... To chyba normalne ze czlowiek chce sie przeniesc do wiekszej gildii, ktora ma wiekszy potencjal. Poza tym nigdy nie powiedzialem ze pogranicze jest "zle". Chyba was boli po prostu ze ludzie odchodza od was do husarii. Ja po prostu mam tutaj kolege i wieksze szanse na rozwiniecie postaci. Nie wiem z czego robicie takie halo.
ps. dobrze ze nie bedziesz juz pisal, bo starczy mi tych zalosnych pretensji.
Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Zgadzam się z tym, co Lazaris i Czesiu napisali. Przeciw.
Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
jest dokladnie tak jak napisal tomass. ja jako pierwszy poszedlem do pogranicznikow sciagajac za soba tomassa i elisha. Z tego co kiedys slyszalem to nie przyjmujecie pierwszego lepszego, ktory nie ma o niczym pojecia. Byc moze zle slyszalem, byc moze wcale tak nie jest. Jezeli bym wiedzial ze wystarczylo napisac "chce grac w polskiej gildii" wtedy, to bym odrazu tak zrobil. Sadzilem ze sie nie andaje wiec wybralem slabsza gildie, podszkolilem sie i aplikuje teraz do was. nie wiem co w tym zlego.
seraffi
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 09 Mar 2009
Posts: 139

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Ja mysle teraz na tym zeby byl zakaz przyjmowania ludzi z Pogranicza bo przez to ta guild jest oszukiwana i traci czas na takie osoby jak tasak ;/ nigdy nie uzylem mojego danego mi stanowiska w tej guild jako oficera teraz to zrobie jestem przeciw za przyjeciem tasaka i kazdej osoby pokroju tasaka nawet niech nie skladaja apply do Husari bo kazde bedzie odrzucone !!! Dziekuj ci Lazaris za wypowiec w tym apply i sprawdziaj co jaki czas nasze applikacje co by uniknac wiecej takich osob !! pozdrawiam Happy
Dahaka19
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 22 Jun 2009
Posts: 54

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Ja również jestem przeciw, takie zachowanie jest niedopuszczalne


_________________
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1