Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Podejmij decyzję odnośnie aplikującego po przeczytaniu tego wątku:
Przyjąć aplikującego
65%
 65%  [ 15 ]
Odrzucić aplikację
17%
 17%  [ 4 ]
Nie mam zdania / obojętne
17%
 17%  [ 4 ]
Total Votes : 23

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
A ja myślę, że sie Wam trochę w głowach poprzewracało.
Nie traktujcie guildii jak sekty.
Jest to kolega z RL Tylika, ma prawo z nim razem grać a nie siedzić w Pograniczu do końca swoich dni.
Ssaczu
Pulkownik
Dyskutant

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 193

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Kate ostatnio piszesz duzo madrych postow. Wszystko u ciebie ok? Happy

A tak serio to masz calkowita racje. I "wypowieci" niektórych sa przezabawne. Najlepiej okopmy sie w Husarii Happy A Seraf powinien go jeszcze psem poszczuc, co by nigdy nie probowal wracac.
Tylik
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 30 Nov 2009
Posts: 43

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
jak przeczytałem tutaj wypowiedzi kolegów z pograniczniaków to przyznam że wybuchłem śmiechem :D:D:D
Po 1 przypomnijcie sobie aplikację tasaka do was to od razu wykluczy wam że was oszukiwał...
To że nie chciał od razu składać alikacji do husari to rozumiem i zrozumie to każdy z kogo się ktoś nabijał a nie pomagał ale dla was to przecież czysta zdrada i planowane zagranie...
A co do tomassa i eliasha od początku im mówiłem że bez obaw mogą aplikować do husarii ale Tasak chciał wzbogacić pograniczniaków w nowych ludzi którym się chce grać. Sami wiecie że u was jest 5 osób zazwyczaj online co uniemożliwia rozwoju.
I jakoś sobie nie przypominam pretensji do innych ludzi którzy poodchodzili od was do husarii mimo to że pewnie dużo dłużej z wami grali... odeszli bo wybrali możliwość rozwoju...
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Pewnie mnie zlinczujecie za to co napisze no ale faktem jest ze nikt nie podpisuje dożywotniej przynależności do gildii. Wielu z nas miało rożne przeżycia w innych gildiach nie zawsze dobre, jeśli Tasak i koledzy nie czuja się w Pograniczu szczęśliwi to tak czy inaczej wyjdą i poszukają innej gildii lub zmienią serwer.

Tasak napisał apply w aplly napisał dlaczego zaczął od Pogranicza to już jest jakiś objaw szczerości, czy zostanie u nas na dłużej nie wiem pewnie można by sadzić ze z takim podejściem jak się u nas dogearuje i wyszkoli to zmieni barwy na EoL lub coś jeszcze bardziej pro cóż bywa i tak.

Generalnie jestem za każdy robi błędy i każdemu należny się szansa by pokazać ze jest się kimś lepszym niż było wcześniej. W końcu co może się stać, w najgorszym wypadku odejdzie z Hus i tyle, jest nas i tak za dużo na jedna 25, generalnie jest nas już na wszystko za dużo i robi się tłoczno i duszno ale jeśli wszystko dobrze sobie pookładamy to mamy szanse zrobić z Hus naprawdę dużą i silna gildie


_________________
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
No więc tak:

1. Jestem przeciwny pisaniu aplikacji do innej gildii, podczas, kiedy aplikujący jest w poprzedniej. Jestem też przeciwny motywom typu "chcę zdobyć lepszy gear" itp. bo to znaczy, że potem będzie kolejny skok, a skoczków tępię bez litości, zbrzydło mi ubieranie ludzi dla AOTu czy innych tworów, gdzie ludzie logują się tylko na rajdy. Jeśli komuś zależy na progresie, to można od razu do takiej gildii.

2. Część z Was pisze, że jest przeciw. Co w takim razie z Tebusem, Arghanim, Piotruśkiem, Krejzim i innymi, o których zapomniałem, a którzy też wcześniej byli w Pograniczu? Oni też widać szukali czegoś innego, choć może nie wszyscy napisali to w aplikacji. Wykickować ich? Bo przecież zasady powinny być równe dla wszystkich. Mam wrażenie, że nie do końca się zastanowiliście, a jedynym powodem veta akurat w tej aplikacji jest fakt, że Lazaris & Hargrim zdecydowali się zabrać głos.

3. Pogranicze jest typem gildii, który mi się podoba. To właśnie jest fajne, że jest kilka osób, które są tam bo lubią, a nie, bo rozdawany jest fiolet. Uznanie gildii za "słabszą", bo ma mniej osób i nie rajduje end game contentu jest żenujące. Nie każda gildia ma taki cel, poza tym chciałbym przypomnieć czas sprzed 2 lat, kiedy to nasi mniejsi bracia w rozumie wyszli i zrobili sobie AOT, po czym podbierali nam osoby, które z mozołem ubieraliśmy (przy czym w 50% motywacja tych osób była taka sama jak aplikującego tu). Wtedy w Husarii było 8 osób online, właśnie taki core jak dziś w Pograniczu (w a Pograniczu było 20+ osób). Dziś u nas jest 20+, w Pograniczu może i 5 (w Aocie ex-Husarzy zostało tylu ilu da się policzyć na palcach jednej ręki drwala po wypadku z piłą tarczową). Warto zastanowić się, czy progress jest wart utraty przyjaźni fajnych ludzi i czy można było odejść w lepszym stylu.

4. Przy stwierdzeniu, że loguje się tam kilka osób a aplikacja jest składana, ponieważ osobie zależy na tzw. "rozwoju" i gearze, mam do wyboru:
- uznać, że to skoczek i będzie tak samo, kiedy się nasyci u nas
- uznać, że po prostu osoba chce być szczera
Nie znam żadnego z aplikujących, więc nie sposób oceniać. Pogranicznicy wypowiadają się przez pryzmat słów aplikującego (które mają jednak wydźwięk pejoratywny), więc też nie do końca mogą być obiektywni (ja bym nie był, Husaria albo śmierć!).

5. Przy aplikacji Grommira, kiedy oświadczył, że nie chce wprowadzać altów do gildii, bo jej nie zna (mimo, że taka jest zasada i sam się na to zgodził), część z Was przyklasnęła temu pomysłowi pisząc jakieś komunały o okresach próbnych i celu w jakim te okresy stworzono. No więc chciałem się zapytać, czy w przypadku tych osób nie rusza Was serduszko, by też przyznać prawo do okresu próbnego? Bo nie za bardzo rozumiem, czym podyktowane są takie a nie inne opinie.

6. Arv ma rację, jest nas sporo. Nie ma sposobu, by każdy był zadowolony, rodzą się urazy i niesnaski. Nie chciałbym powtórki z AoTu, uwierzcie mi, że nie warto.

7. Decyzje, decyzje... Ciężka sprawa. Powiem tak - gdyby to była osoba nowa bez poręczyciela, albo z takim, który zna aplikanta od tygodnia i to z instancji, to myślę, że nie wahałbym się przed odrzuceniem. Jednak Tylik jest u nas jakiś czas i ma takie same prawo do gry ze znajomymi, jak kilka innych osób, które zaludniają nam szeregi w ostatnim czasie. Husaria ma być gildią, w której ludzie grają ze znajomymi (często z RL). Mam ciężki orzech do zgryzienia. Cenię lojalność, z drugiej strony zasady gildii są określone. Wy też nad tym pomyślcie. Warto samodzielnie podjąć decyzję, niech Wasze zdanie nie będzie zdaniem osoby, z którą ostatnio rozmawialiście albo opinię słyszeliście.

Aplikacja w dalszym ciągu jest rozpatrywana, dajcie nam trochę czasu, jednocześnie postarajcie się może naprawić to co się zepsuło między Wami a Pograniczem.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Mi sie nie podoba to, ze napisal apply do Pogranicza od razu wiedzac, ze idzie tam po to, zeby zdobyc gear/doswiadczenie i jak je zdobedzie, chcial aplikowac do Husarii. Nie napisal o tym, bo wiedzial, ze wtedy go nie przyjmal i moim zdaniem takie zachowanie jest nie fair i ja jakos nie mam ochoty grac z kims, kto sie tak zachowuje. Rozumiem, ze jest to znajmoy Tylika z rl, wiec nie bede sie klocic, jesli go przyjmiecie, no ale zdanie o kims kazdy moze miec swoje i moje przynajmniej narazie takie zostanie.
Dariog, Ty mowisz o innych osobach, jak Krejzi czy Tebu, ale z tego co wiem, to oni nie mieli zamiaru isc do nas jak pisali apply do Pogranicza, wiec to co innego.
Ja nadal jestem przeciw.
Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
za dużo szumu o byle co Happy dajemy ludziom grać z kumplami z RL . ludzie popełniają błędy ... każdy ma swoją historie z wowem . na pewno kolega się przyda w gildii . ZA
Tasak2
Pulkownik
Jestem nowy?



Joined: 01 Nov 2009
Posts: 12

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Jumi nie do konca masz racje. Owszem chcialem aplikowac do was na samym poczatku, ale to nie jest tak ze z gory przekreslem pogranicze i chcialem tam tylko zdobyc troche doswiadczenia zebym mogl aplikowac tutaj. Sciagnalem tam 2 swoich znajomych, bo chcialem zeby tam sie udalo. Nie udalo sie, wiec aplikuje teraz tutaj.
Lazaris (Pogranicznicy)
Druh z Pogranicza
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 15 Jun 2008
Posts: 7

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Quote:
re: App: tomass.
by Tylik on 28 May 2010 08:18 pm
Czesiu to nie są zastępy z pograniczniaków tylko kiedyś jak byliśmy na defiasie i trafiliśmy do dobrej gulidy to jak się tylko o coś pytaliśmy na gc to zjebka od razu i śmiechy że czegoś nie wiesz to moi koledzy uznali że pójdą do pograniczniaków podszkolą się trochę i zaaplikują do nas. A muszę przyznać że naprawdę się zdziwiłem jak tutaj każdy odpowiada na zadane pytanie ;] Jeszcze jeden mój kumpel pewnie napisze aplikację ;p oczywiście poręczam za tego maga


To ze wypowiedzialam sie w temacie przyjecia Tasaka wzielo sie wlasnie z tego postu i faktu, ze Tasak i Tomass zlozyli aplikacje do Was bedac u nas w gildii i ani slowem nie wspominajac, ze postanawiaja odejsc. Dodatkowym bodzcem byla rozmowa Tasaka z Hargrimem na temat tego, ze w aplikacji nie mozna pisac prawdy, czyli trzeba klamac zeby sie do nas dostac. Najgorsze, ze Tasak nie widzi w takim zachowaniu nic zlego.
W zadnym moim poscie nie twierdze ze gildia jest jak sekta i ze mozna byc tylko w jednej do konca zycia, bo inaczej jest sie zdrajca. Nie popieram tez dzialan w stylu 'zakaz przyjmowania ludzi z Pogranicza', bo kazdy ma prawo wyboru, co do tego jaki styl gry mu odpowiada. Jak zauwazyl Dariog, w Husarii jest wiele ludzi z Pogranicza. Nie wypowiadalismy sie w ich temacie poniewaz zasady ich odejscia byly jasne, poprzedzone rozmowa i wystarczajacym wyjasnieniem. Jesli mieslismy do nich jakis problem to byly to nasze sptrawy prywatne i sami je sobie wyjasnialismy, nie potrzebujac do tego wyplakiwania zali na Waszym forum. Jesli wypowiadamy sie w Waszych watkach rekrutacyjnych, to robimy to tylko w wyjatkowych przypadkach (np. Vempajer).

U nas w gildii ceni sie ludzi szczerych i uczciwych, wiec traktujac Was jak moich dobrych znajomych, uwazam, ze powinniscie wiedziec jak ta osoba sie zachowala wobec nas. A naszym przeczuciu bylo to zachowanie bardzo nie na miejscu. To czy przyjmiecie te osoby jest sprawa Husarii, z mojej strony (i Pogranicza) jest to tylko cos w rodzaju ostrzezenia.

Mimo tego ze nie jestesmy pro-raiding guild, nie mamy cisnienia na progres i epiki, nie zyczymy sobie zeby nas oszukiwano, wykorzystywano nasz czas i doswiadczenie w celu robienia sobie 'szkolki niedzielnej' przed aplkiowaniem do wiekszych gildii. Moim zdaniem jest to zachowanie godne pogardy i tak traktuje ludzi, ktorzy z pelna premedytacja sie go dopuszczaja.
Tylik
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 30 Nov 2009
Posts: 43

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Lazaris mógłbyś mieć żale jakbyś został wykorztstany przez nich a jak było naprawdę? Tylko zyskaliście na tym że tasak dołączył do was bo czy wyszkolił się u was?? czy zebrał gear u was? Widze że bardzo Cię zabolało odejście tasaka od was z gildii dlatego tutaj się wypowiadasz może ja nie rozumiem czegoś że to wszytko jest nie lojalne itd... ale uważam to że do was dołączyli to tylko korzyść dla was. Tomassaowi nawet nikt nie powiedział jak ma się gemować to rzeczywiście wyszkoliliście ich pierwsza klasa... I napisze jescze raz że zrozumiałbym te wasze żale skierowane do nich jakby wam mydlili oczy zabierajcie nas na wszytkie rajdy dawajcie nam looty bo chcemy rozkręcić tą gildię i tak bez słowa odeszli...
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Quote:
to moi koledzy uznali że pójdą do pograniczniaków podszkolą się trochę i zaaplikują do nas

Myślę, że to o to chodziło Lazaris. I osobiście muszę się z nią zgodzić.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Tylik
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 30 Nov 2009
Posts: 43

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
no tak Dario tylko po tej wypowiedzi oczywiście że tak ale nie wiesz jak to wyglądało od początku do końca bo Tasak wcale się nie prosił o inva do pograniczniaków chciał sam się podszkolić i grał bez gildii ale któregoś pięknego dnia jakiś pograniczniak jak byli razem na randomie powiedział mu żeby napisał aplikacje do nich bo im brakuje tanków. Tasak chciał im pomóc i zaaplikował. Nie wiem czy czytaliście tą aplikację tasaka to mogę ją streścić wypełnił ją lakonicznie a na pytanie "Co sklonilo Ciebie do wybrania akurat tej Gildii?nic" potem zaczeli narzekać na jego aplikację a on dalej pisał tylko iwyłącznie prawdę... że mu nie zależy dostał info żę potrzebują tanków napisał. jak komuś się chce to przeczytać to proszę o to link
http://pogranicznicy.guildomatic.com/forums/viewtopic.php?f=8&t=453

I tą moją wypowiedzią rzeczywiście namieszałem bo nikt nie wykorzystał Pograniczniaków nie było takiego misternego planu że akurat do nich się napisze żeby zdobyć ich umiejętności posłużyć się nimi do zebrania gearu i ucieczki...
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Po przeczytaniu tych wszystkich argumentów jestem dalej na tak. Jeszcze jedno nie piszcie proszę ze osoby, które wyszły z Pogranicza zrobiły to w lepszym stylu niż Tasak bo z tego co mi wiadomo to Pogranicze miało problem z odejściem Tebusa, którego tez zmieszano z błotem ale jakoś nikt nam się na forum nie wypowiadał w tej kwestii, ja sobie bardzo cenie mile uwagi kolegów z serwera ale dla mnie to wygląda tak " nie chcecie grac z nami to nie będziecie tez z innymi " no i zaczęło się obrzucanie błotem tylko szkoda za na forum Hus :/

Pozdrawiam ^^


_________________
Lazaris (Pogranicznicy)
Druh z Pogranicza
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 15 Jun 2008
Posts: 7

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Arviln, jesli chcialbys dowiedziec sie samodzielnie a nie z trzeciej reki, to zapraszam topic: zawiedzenie. Co do odejscia Tebusa to akurat nikt sie do tego nie przyczepil ze odszedl (nawet sama mu napisalam, ze go rozumiem), natomiast zjechalismy go za nie wiadomo jakie pretensje o dostep do naszego forum i za bezpodstawna agresje wobec jednego z nas.

Ach, powinno byc mi wstyd za to mieszanie z blotem! Cale szczescie ze Krejzolka sie za nim wstawil, jakos uspokajajaco na mnie zadzialal... Ale skoro juz wyszlo na jaw jaka jestem zlosliwa suka obrazajaca i szkalujaca opinie zacnych graczy oraz siejaca zamet w obcych gildiach, to nie ma sensu dalej ukrywac sie pod plaszczykiem serdecznosci:

Te wspaniale pobudki i intencje pomocy jakos nie bardzo trafiaja do mego wrazliwego serduszka. Jednak Tylik otworzyl mi oczy! moze powinnam wyslac zasluzonym po symbolicznym 1k golda w ramach wdziecznosci za ta korzysc jaka mielismy z goszczenia ich u nas, tego progresu ktory nam zafundowali, generalnie za caloksztalt cudow jakie wydarzyly sie w ich obecnosci oraz kolejny 1k golda, jako zadoscuczynienie za marnowanie ich potencjalu i poswiecanie sie dla takiej bandy noobow jak my... a cala afera przez to,ze chcielismy ich wykorzystac i zawlaszczyc, niestety ich bystre umysly przejrzaly nasz misterny plan, wiec za wczasu podjeli kroki w celu uwolnienia sie od czyhajacej nad nimi niewoli.

Poza tym, JEDYNYM moim celem wypowiadania sie w tych tematach jest obrazanie, zniewazanie, wysmiewanie i generalnie uprzykrzanie zycia innym ludziom na serverze! "OBRZUCANIE BLOTEM" jest celem mojej egzystencji! Nie mam zycia w RL, wiec zywie sie tym co dzieje sie w Azeroth i na ta kraine przenosze wszystkie moje frustracje. Notorycznie wpisuje /who z nickami moich 'wybrancow' i jesli sa online to pisze do nich niewybredne i wulgarne teksty majace na celu zniechecenie ich do gry, a przynajmniej zmiane servera... to samo kryje sie w moich wypowiedziach na forach Pgranicza i innych gildii.. jak ktos nie chce grac ze mna, to nie ma prawa w ogole grac!
Na dodatek najlepiej mi to wychodzi na forach gildii polskojezycznych, jakas wena tworcza mnie dopada, jad wylewa mi sie nosem i uszami, a uszczypliwosci same cisna sie pod palce!

Rada na przyszlosc: zablokujcie sobie moje IP, bo nie daj boze, beda kolejne zamachy na wzniosle intencje, honor, chwale, prawo i sprawiedliwosc! I nawet nie bede musiala udawac ze jestem mila twisted EoT

PS: jesli ktos poczul sie urazony -> uderz w stol a nozyce sie odezwa envy
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: krwawykostek - by DarioG

0
Lazaris i po co te nerwy ? Prawda jest taka ze na 10 osób które do was przyłącza się 8 odejdzie bo będzie chciało epików. Wow jak w życiu wyścig szczurów i tyle, tylko nie podoba mi się prowadzenie tej dyskusji na forum Hus, jak już napisałem wcześniej cenie sobie życzliwe donoszenie ^^ ale bez przesady. Co do tematu Tebusa jest mi on znany bo go śledziłem i nie mów mi ze w tym topiku nie zostało poruszenie jak to on źle zrobił ze odszedł i w jakim to strasznym i zbrodniczym stylu to zrobił. Możesz nie wiedzieć ale kiedyś u nas w Hus koleś odszedł z fochem i zabrał za sobą polowe składu ( wtedy ULD 25 ) i jakoś jak Ci ludzie postanowili aplikować do innych gildii nikt nie smarował postów na nich i nie się żalił jacy oni są źli i jak źle nam zrobili ( przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ).

Słuchaj jesteście gildia która oferuje inne standardy niż radowanie i fiolety cenie to bardzo ale jak każdy ( a przynajmniej większość) jak już tracę czas na wowa to przynajmniej chce mieć postać ubrana na jakimś poziomie a prawda jest taka ze mamy lepiej ubrane alty niż wy mainy ( a wcale nie jesteśmy nie wiadomo jaka pro gildia)wiec się nie dziw ze ludzie przechodzą do innej polskiej gildii na serwie

Co do reszty Twojego posta nie będę się wypowiadał bo nie chce dolewać oliwy do ognia proszę tylko o więcej samokrytyki Happy

Pozdrawiam


_________________
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1