Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2, 3  Next

Czy chesz dać drugą szansę Czarnemu?
Tak
56%
 56%  [ 13 ]
Nie
43%
 43%  [ 10 ]
Total Votes : 23

czarnytomek
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?



Joined: 10 Jan 2010
Posts: 10

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz?
Tak
2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Czarny lvl 80 Human paladyn i jestem dps off spec tank
3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Zoom 80lvl mag
4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Rafal lat 14,Tomek lat 44
5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Tomek-praca,Rafal-szkola
6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Mozemy grac zreguly codziennie i czasem do 23 roznie
7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
oczekuje dobrej zabawy(ktora caly czas mialem)
8. Kto z aktualnych członków Husarii Cię zna?
Prawie cala Gildia
9. Poręczyciel (bez niego nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie aplikacji)
Arviln(powiedzial ze poreczy)
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: Czarny

0
rozmawialismy dlugo.

jak napisalem w naszej rozmowie - KAZDY popelnia bledy i Ty tez go popelniles - nie odchodzac - ale sposobem jaki wybrales.

ja tez popelnialem duzo bledow tak w grze jak i w zyciu i nauczylem sie jednego: Popelnienie bledu nie jest grzechem, grzechem jest swiadome powtorzenie takiego samego... mam nadzieje ze dobrze odbierzesz lekcje ktora dostales.


masz moje za co do powrotu - bo mimo wszystko wierze ze lekcja sie utrwalila.

zaryzykuje nawet i dam swoje poreczenie - bo zaczales odbudowywac moje zaufanie nasza rozmowa. Zobaczymy co powie reszta naszych husarow.


_________________

Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
husaria zawsze wybaczała błędy . nikt nie jest święty i nie będzie Happy mam nadzieje ze to był 1 razowy wyskok Happy oczywiście za .
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Jak powiedziałem tak tez zrobię, mam tylko nadzieje ze nie zawiedziesz nas i jak będziesz chciał zmienić gildie to zrobisz to w cywilizowany sposób.

Poręczam


_________________
zebzeb
Przyjaciel Forum
Dyskutant

user avatar

Joined: 09 Nov 2008
Posts: 167

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
jestem ZA tym zeby wrocil.
Mysle ze wie co zrobil i wyciagnal wnioski na przyszlosc oczywiscie Rafal .
Co do Tomka to dla mnie on nigdy nie wyszedl z gildii...a nawet nie zostal kickniety tak to widze.

pozdrawiam
seraffi
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 09 Mar 2009
Posts: 139

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ja jestem przeciw przyjeciu (rafala) nie dorusl do tej gry to nie jest widzi mi sie i co mi sie podoba to robie sa zobowiazania wobec niektorych !! Z Tomkiem to nie wiem jak jest bo raczej z nim nie rozmawialem ale dla mnie jest jane zostal zlamnay regulami bodajrze bylo pare osub ktore zrobilo taki przekret i dostali perma kick z guild teraz ich juz nie ma na tym serwie bo dla naszej guild byli za bardzio pro a dla innych guildi gdzie graja pro ludzie byli nabami !! tyle ode mnie !!

ps. do ciebie tomek nie mam nic wieze ze jestes spox goscie bo pare osob sie wypowiedzialo na twoj temat Happy ale do puki gra na tej postaci twoj syn ja jestem przeciw powrotowi do gildi !!!!
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Z tego co pamiętam, Emmalyn wyszedł przy rozpadzie do tego hmm, Trucido Et Nugae (?), ale wrócił i jakoś wszystko zostało zapomniane. Fakt, z Czarnym jakoś dziwnie to jest, niby najpierw mówił "(ze łzami w oczach)", że to nie on napisał to podanie, a po okazaniu niezbitego dowodu przez Darioga przyznał się chyba bo ściema nie wyszła. A w zasadzie to i tak nie wiemy co, kto i jak było naprawdę, możemy tylko wierzyć na słowo relacjom samych podejrzanych, co nie stawia sprawy w jasnym świetle. Jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego wszystkiego.

Ale młody Czarny to spoko człowiek i dps jakoś kręci. Jestem za bo nikt inny Kate'a nie ośmieszy :P

Guest Post Rules are In Effect for this Post
BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Zgadzam sie z Seraffim w kwestii regulaminu. Sa zasady, ktore sa jasne i jak zacznie sie tolerowanie ich lamania to wiecej osob bedzie mialo wyjebane na ta gildie i jej rajdy niz do tej pory ma Happy Jak widac, nikogo nie mozemy byc pewni i jak to wszystko widze to odechciewa mi sie przychodzenia na te rajdy, gdzie nie dosyc, ze grupa osob ciagnie innych grubą lina do gory to jeszcze nie okazuja nic w zamian, malo tego, nie sa niczym zwiazani z gildia oprocz rajdami (epikami). Isc, dostac - ok - isc, nie dostac - czas zmarnowany.


_________________
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Obecnie mamy 5 glosow ZA 2 glosy przeciw i ze 30 ktorzy calkowicie olewaja ta sprawe - w zwiazku z ostatnimi wydarzeniami nie przeczytam tu glosu Daria zapewne, ale odczekam 24h.


_________________

Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Czarny (do 14 latka)
W moim odczuciu nawet nie to, że napisałeś apply do innej guildii, jest powodem do wywalenia Cię z guildii, ale to, że wiedząc, że możesz odejść w sposób wręcz perfidny chciałeś nas wykorzystać do zwiększenia swojej szansy. Chodzi mi o naciski na Daria w dniu twojego apply, o skończenie Kingslayera i o prośby w sprawie marka paladyńskiego.
Jesteś jeszcze naprawdę młody i musisz się wiele nauczyć, że tak się nie postępuje, nie ważne, czy to gra, czy życie.

Z uwagi na Twojego tatę i Twoją siostrę (i tylko z ich powodu) jestem za tym, żeby przyjąć tę postać z powrotem do guildii.
Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ze względu na ojca jestem ZA.
Chociaż zastanawiam się kto właściwie tą postacią gra? Bo ostatnio (przynajmniej na raidach) widziałam tylko młodego Czarnego, więc nie wiem czy jest sens głosować za "ze względu na ojca".
Dozer950
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 05 Jun 2009
Posts: 27

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Dokładnie zgadzam się z tym co Jumi napisała wszyscy piszecie: "ze względu na ojca", a jakoś zawsze słyszę młodego na ICC25 wiadomo praca Ojca jest ważniejsza ale patrzeć na młodego i jego wyskoki przez pryzmat Taty to głupie i lekkie moim zdanie tłumaczenie. Wierze w to ze Tomek jest człowiekiem uczciwym ale nie możemy tolerować takich wyskoków nawet jeśli młody przeprosił to nie zmienia faktu tego co napisał Kate. Zbierał co chciał ale Fiolety w głowie zawróciły i Husaria okazała się za słaba, pytanie tylko dlaczego miał slot zawsze mimo gry do 22.30. Jestem na Nie przykro mi Tomku ale konsekwencje za postępowanie młodego ponosisz ty i to jest przykre. Nie jestem zwolennikiem łamania zasad a tym bardziej w takiej formie.


_________________
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Piszemy "ze względu na ojca" bo jednak to konto do niego należy, o czym sam pisał,. Trzeba wziąć to pod uwagę a nie ignorować. Nie mamy powodów, żeby Tomkowi nie wierzyć.
Czytajcie uważniej please.
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
"Niech ten kto jest bez winy..."

Pamietam Warriora ktory doszedl kiedys do Pogranicza aby po krotkim czasie szkolen i wysilkow ze strony Hargrima zniknac bez slowa i pojawic sie w Husarii... po jakims czasie wrocil do Pogranicza i dostal druga szanse - ale rowniez z niej zrezygnowal po krotkim czasie aby ponownie zjawic sie i juz zostac w husarii - tym razem juz tlumaczac logicznie swoje odejscie i nikt mu za to zlego slowa nie mowil.

Podkreslam moje ZA co do powrotu Czarnego - bo kazdemu nalezy sie szansa naprawy - zaufanie napewno nadszarpnal i na nowo musi zaczynac od zera. Wazne jak ta lekcja odebral i zapamietal.


_________________

Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Wiem że konto do niego należy ale co z tego jeśli nie on na nim gra? Mi chodzi o to, ze jestem za tylko ze względu na ojca a nie na Rafala, ale grać prawdopodobnie będzie Rafal( głównie) więc to troche zaprzeczanie samemu sobie.
Ja się jednak na razie wstrzymam od głosu.
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1