Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3  Next

Czy chesz dać drugą szansę Czarnemu?
Tak
56%
 56%  [ 13 ]
Nie
43%
 43%  [ 10 ]
Total Votes : 23

BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Wszedl do naszej gildii z niczym, ubral sie jak malo kto, dostal krew z bossow na shadowsedga i bez slowa wyszedl zeby dostac inva do AoTu, bo jak sam napisal chcial wiecej epikow. To jest szacunek dla nas? Dla czasu, ktory spedzamy na rajdach wipujac, powtarzajac taktyki przed tymi samymi bossami. Sorry ale chyba jestescie niepowazni, jesli jestescie za jego przyjeciem. Nie zgodze sie na to, ja nie bede wykorzystywany. . . Za duzo sie stalo ostatnimi czasy, zeby olewac takie przypadki jak Czarny. Dla mnie stracil w oczach, nie udalo mu sie w AoCie to mymyslil bajke, poprosil ojca zeby napisal pare slow, a gdyby mu sie udalo? OLALBY NAS i NIE NAPISALBY NAWET 'DOWIDZENIA HUSARIA, DZIEKI ZA EPIKI"
Przeciw jak cholera.

Pozatym jeszcze skonczcie z jego ojcem, bajka wymyslona na poczekaniu, moze konto byc i jego, ale to czarny nas porobil i to czarny z nami gral na kazdym rajdzie.
Cytat z apply czarnego do AoTu:
Do you share your account with someone else?:
no


Last edited by BartheS on 2010/07/12 7:59; edited 1 time in total


_________________
Dozer950
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 05 Jun 2009
Posts: 27

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Krejzi jak już masz się czepiać pisz proszę po imieniu ze chodzi o mnie !!!
Poza tym jak doszedłem do Pogranicza kolego to zaczynałem grac w WoW-a to po 1, po 2 wyszedłem z Husarii z powodów tobie zupełnie nie znanych, po 3 dostałem druga szanse w Pograniczu zgadza się ale na forum przyznałem się do tego ze idiotycznie postąpiłem i przeprosiłem, zgadzam się ze nikt mnie z tego powodu nie potępił i parę osób nawet życzyło mi powodzenia, po 4 i najważniejsze na Pograniczu nie dorobiłem się żadnego Epika tak jak zrobił to Czarny na Husarii !!! Wiec z łaski swoje daruj sobie przytaczanie takich przykładów bo to jest App Czarnego a nie wyciąganie brudów Gildii !!!


_________________
Krzywson
Przyjaciel Forum
Przebijam się

user avatar

Joined: 16 Dec 2008
Posts: 92

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ostatni post Kota to 99% tego co ja bym napisał w tej sprawie gdybym był aktywnym graczem.


_________________

Guest






Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Każda uwaga jest cenna. Jeśli pamietam decyduje większość głosów czy są ważniejsze niż inne? Przypomnijcie mi proszę..

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ponieważ jest sporo na tak i sporo na nie, więc zrobiłem ankietę.
Proszę o głosowanie.
Zdecyduje większość.


Last edited by Katedreams on 2010/07/13 10:16; edited 1 time in total
Rejoyce
Rejoyce
Przyjaciel Forum
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 07 Apr 2009
Posts: 211

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Szczerze mówiąc, mam mieszane uczucia. Zgadzam się po części z Kicią, chociaż akurat dla mnie Czarny konkurencja do loota nie był, ale też nie podoba mi się boostowanie ludzi którzy odchodzą.

Najbardziej jednak nie gra mi styl w jakim Czarny to zrobił. Bo odejść można, nikt tu nie podpisuje dozywotnich kontraktów, z reszta jeżeli ktos ma cisnąć na hc rajdowanie to lepiej żeby do hc gildii poszedł. Jednak należy nam sie chyba troche uczciwości i jakieś "Cześć, dzięki za grę". Bo tak jak pisał Dario, jeżeli chce sie przejśc gdzie indziej, to trzeba to zrobic uczciwie i podjąć ryzyko odrzucenia apply.

A co do ojca Rafała, to ja osobiście nigdy o nim nie słyszałam poza apply i kilkoma postami w obronie syna, ale być może za rzadko gram. W każdym razie też mysle że skoro na tym koncie gra głównie Rafał, to nie powinniśmy przyjmować postaci tylko dlatego że raz na ruski rok wejdzie na nie ktoś inny.

Poza tym mam wrażenie że Czarny chce wrócić tylko dlatego że w AoT go odrzucili a ojciec chciałby żeby był w Husarii. Sam nie przekonał mnie jednak że on (Rafał) osobiście bardzo tęskni i chce z nami grać. Dlatego jestem PRZECIW.

Myślę jednak że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś Czarny zaaplikował za jakiś czas, ale albo jako młody, albo ojciec i z własna motywacją.


_________________


Resto Shaman FTW!
BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Anonymous wrote:
Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Każda uwaga jest cenna. Jeśli pamietam decyduje większość głosów czy są ważniejsze niż inne? Przypomnijcie mi proszę..


A Ty to kto? Zaloguj sie jak piszesz post prosze.


_________________
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
BartheS wrote:
Anonymous wrote:
Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Każda uwaga jest cenna. Jeśli pamietam decyduje większość głosów czy są ważniejsze niż inne? Przypomnijcie mi proszę..



A Ty to kto? Zaloguj sie jak piszesz post prosze.


Nieumyślne i przeoczone to mój post był pisałem z telefonu i dlatego tak wyszło.


_________________

BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Nie rozumiem. Na co ta ankieta? Czy zeby zlamac zasady regulaminu bedziemy tez glosowac? Regulamin jest jasny, zasady sa jasne. TO nie jest aplikacja jakies nowej osoby zeby glosowac wiekszoscia glosow. . . Ja nie bede robil na inne gildie, zeby ubrac sobie ludzi, ktorzy zabija LK w innej gildii, jezeli tak to ma wygladac to ja rezygnuje.


_________________
Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Nie mam problemu z tym ze ludzie odchodzą i wracają. Fakt, że Czarny odszedł w nie najlepszym stylu z mojego punktu widzenia go nie przekreśla, chociaż o nim świadczy... Mój niesmak jest głownie tym, że zamiast wziąć odpowiedzialność na siebie kombinował i udawał, że to nie on. Nie bardzo też roli jaką tu odgrywa jego Tato...
Mimo tego wszystkiego - jednak ZA


_________________
BartheS
[Orcish] People
Zadomawiam się



Joined: 25 May 2009
Posts: 104

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Niedosyc, ze dawalismy mu szanse, bo watpie zeby inne gildie zgodzily sie na wychodzenie o 22 z rajdu to mimo to nas porobil.
Borch, tez nie mam problemu, ze ludzie wychodza, ale jak widze, ze przychodza do nas, ubieraja sie a pozniej papa do lepszej gildii i jeszcze perfidnie mowiac ze chca epikow to mnie krew zalewa.


_________________
Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Dawaliśmy mu szansę, bo nam się to opłacało - nie da się ukryć, że Czarny na swoje epiki zapracował.
A epików chcemy wszyscy...
Młody jest, nauczy się że nielojalność nie popłaca...


_________________
bomer

user avatar

Joined: 24 Jun 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Krezji nolifie hahaha z telefonu posty envy

A ankieta wyrównana jak finał MŚ !! wink

Wydaje mi się że trzeba wziąśc pod uwagę osoby chcące powrotu kolegi do gildii i wybaczenia tego błedu, ale też jakiś porządek i zasady muszą być ... więc mam taką sugestię żeby nie było tylko 2 opcji za i przeciw to może by tak przyjąć ale ukarać jakimś brakiem swapsow przyz 2tyg czy coś takiego


_________________
Bawiły sie dzieci klockami....... przyszła mama i spuściła wode


Joasia
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?



Joined: 10 Feb 2010
Posts: 1

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
szczerze? jestem siostra Rafała i nieusprawiedliwiam Go... a wręcz mnie wkurzył swoim postępowaniem i tym jak się zachował bo tak się nie robi... to co zrobił jest wstrętne i co do tego wszyscy się zgadzamy..
Tata kompletnie nic nie wiedział i się też wkurzył tym co Młody zrobił, a często sam gra na zmianę z Rafałem...
Jedynę co mogę powiedzieć widząc Młodego na codzień, to to, że jest mu po prostu głupio...

może jednak dać szansę, ale w jakiś sposób ukarać..?!
Arviln
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 14 Dec 2008
Posts: 55

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Czarny - by Katedreams

0
Ludzie co to za afera stało się jak stało trudno, młody zrobił źle co nim kierowało, jego sprawa, czy wyciągnął naukę czas pokarze ale na boga nie chce wymieniać z imienia osób które dostawały druga szanse bo bym tu zaraz rozpętał III wojnę światowa jak by mało było innych ważniejszych spraw w gildii. Nie potraficie na chwile zapomnieć o kłótniach i waśniach nic tylko sobie oliwy do ognia dolewacie mam już tego naprawdę dość nie dziwie się ze Dario zrobił co zrobił bo ile można na miłość boska opamiętajcie się w końcu bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Młody przeprosił przyznał ze zrobił głupio co ma jeszcze zrobić biczować nie na rynku ? Zresztą nie chce podejmować decyzji pod wpływem emocji, prześpię się z tym co mam w głowie ale jak jutro rano nie będzie tez moich postaci w gildii to niech to nie będzie zaskoczeniem bo to już przechodzi ludzki pojecie nic tylko fiolet i fiolet non stop jedno i to samo.


_________________
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1900days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1950days ago3 Replies
 1950days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1