Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3
Cadran
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?



Joined: 06 Aug 2010
Posts: 6

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Widze ze mimo woli zostalem wmieszany w jakies Wasze stare sprawy(poczulem lekki dyskomfort).Ktos swoje urazy miesza razem z moja aplikacja.Jak juz zaznaczylem nie jestem geniuszem w tej grze(gram dla przyjemnosci)i nawet jesli przypadkowo zawalilbym jakis Wasz rajd to i tak nie bede sie tym przejmowal bo to jest tylko gra i trzeba oddzielic zycie realne od wirtualnego.Jesli ktos tego nie potrafi zrobic to powinien sobie dac spokoj z jakim kolwiek graniem.Prosze pamietajcie o tym co napisalem abyscie w przyszlosci nie mieli do mnie pretensji ze jestem kiepski i mam spadac z Waszej gildii,dla mnie to jest tylko gra z ktora napewno nie utozsamiam sie.Pozdrawiam
Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
no niestety zawsze się znajdzie jakiś pajac co musi coś skrzeczeć . Cadran po prostu nie czytaj wypowiedzi bomera po to zwykły gbur .
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Bomer uważaj, mama za Tobą :d

Cardan, my kiepskich ludzi nigdy chyba nie wyrzuciliśmy, bo to nie tego rodzaju gildia :P

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Laeila
Pulkownik
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 21 Mar 2008
Posts: 213

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Zacznijmy od tego że chyba nie było przypadku perfidnego wykopania kogoś z gildii. Ci, co się z jakiś powodów źle u nas czuli - odeszli. Nikt pretensji o to nie ma. Jak Cadran słusznie zauważyłeś to tylko gra, ludzie odchodzą i przychodzą. A niektórzy typu Bomera po prostu fruwają tam i tu zatruwając powietrze innym. Także zatkaj nosa, przetrzymaj, i leć na BG Happy
Proponuje przyjąć kolegę i zamknąć już ten topic aby więcej brudów ktoś nie naniósł..
Rejoyce
Rejoyce
Przyjaciel Forum
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 07 Apr 2009
Posts: 211

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Ban dla Bomera.

Niech nam swoich pijackich wypocin nie podsuwa pod nos. Byli członkowie Husarii maja dostęp do forum, ale nie po to, aby mówić jacy jesteśmy beznadziejni, tym bardziej jeśli porzucili gildie w czasie gdy było nam najciężej.

Doceniam głos Darioga czy kiedyś jeszcze Sina, bo oni tylko podpowiadają i grzecznie wyrażają swoje zdanie. Ale Twoje warczenie i szczekanie Bomi, to jest przegięcie laserowej pały.


_________________


Resto Shaman FTW!
Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Podpisuje sie pod postem Rej. Cos Ci nie pasuje Bomi to po cholere czytasz to forum i sie udzielasz? Twoje komentarze nie wnosza tu nic, co najwyzej wiecej glosow za banem dla Ciebie, wiec daruj sobie. I tak sie skalda, ze moze sie nie zorientowales(no tak, przeciez wyszedles, no innego moglbys zrobic) ale dajemy sobie rade i do "pojscia na dno" jeszcze nam daleko.
Jesli chodzi o apply to rozumiem, ze jakbysmy wszyscy byli na nie to bylbys zadowolony? Od tego jest okres probny(rekrut), zeby zobaczyc jaka dana osoba jest, bo po apply sie tego nie dowiemy. Jesli nie ma widocznych powodow, zeby miec jakies zastrzerzenia to czemu nie dac mu szansy?
A co do stania w SW i przyjmowania low lvli to juz nawet to byloby lepsze niz sluchanie Twojego pierdolenia na /g czy mumblu. Generalnie u mnie masz juz ignora, nie mam ochoty wysluchiwac takich tekstow jak tu, a na wiecej widac Cie nie stac.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Może umówmy się wszyscy, że zanim coś napiszemy, to najpierw to przemyślimy? Happy Szkoda palić mosty. Przeżyłem kilka takich rozpadów/rozłamów w Husarii - wierzcie mi, że potem obu stronom głupio, ale żadna nie chce już wyciągać ręki.

Pozdrawiam wszystkich Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Jumi
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 88

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Wiesz ja wlasciwie nie mam do nikogo innego pretensji, od czasu do czasu z nimi rozmawiam, wiec nie sadze, zeby problemem bylo wyciagniecie reki. Ale jesli ktos sie zachowuje tak jak Bomi tutaj to mi nawet nie zalezy, ze ktokolwiek reke wyciagal... no ale moze jestem zbyt subiektywna.
Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Cadran - by Krejzi

0
Proponuję zamknąć tę dyskusję, albo przenieść ją na wewnętrzne forum. Ośmieszamy się, kontynuując ją tutaj.


_________________
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1