Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
Hirotarro

user avatar

Joined: 17 Nov 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: App: Hirotarro

0
Rekrutacja do gildii została otwarta.
Pamiętaj, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.

Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz?

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?

3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)

4. Imię, oraz wiek osoby grającej.

5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)

6. Jak często/do jak późna możesz grać?

7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?




----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.
Hirotarro

user avatar

Joined: 17 Nov 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
1. nie do konca, ale za pewne nie mam innego wyjscia jak go akceptowac wiec.. tak ?
2. Shizzuka, rogue, Assa, DPS
3.nie mam altow na tym realmie ( moj main an innym realmie http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel'Thalas&cn=H%C3%AErotaro)
4. Sylwester, lat 21
5. Nic czego dotyczyla by gra, reszta wyjdzie w praniu*
6. zalezy od grafiku pracy
7. Pogranicznicy, czlowiek tam przebywajacy, zaczął mnie przywolywac do porzadku po urzyciu niecenzuralnego slowa w chwili rozgoryczania obecna sytuacja. oczekuje powaznego podejscia do sprawy raidingu oraz progressu w kluczowych raidowych instancjach.
Hirotarro

user avatar

Joined: 17 Nov 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Hirotarro wrote:
1. nie do konca, ale za pewne nie mam innego wyjscia jak go akceptowac wiec.. tak ?
2. Shizzuka, rogue, Assa, DPS
3.nie mam altow na tym realmie http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel'Thalas&cn=H%C3%AErotaro
4. Sylwester, lat 21
5. Nic czego dotyczyla by gra, reszta wyjdzie w praniu*
6. zalezy od grafiku pracy
7. Pogranicznicy, czlowiek tam przebywajacy, zaczął mnie przywolywac do porzadku po urzyciu niecenzuralnego slowa w chwili rozgoryczania obecna sytuacja. oczekuje powaznego podejscia do sprawy raidingu oraz progressu w kluczowych raidowych instancjach.
Hirotarro

user avatar

Joined: 17 Nov 2009
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Hirotarro wrote:
Hirotarro wrote:
1. nie do konca, ale za pewne nie mam innego wyjscia jak go akceptowac wiec.. tak ?
2. Shizzuka, rogue, Assa, DPS
3.nie mam altow na tym realmie http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel'Thalas&cn=H%C3%AErotaro
4. Sylwester, lat 21
5. Nic czego dotyczyla by gra, reszta wyjdzie w praniu*
6. zalezy od grafiku pracy
7. Pogranicznicy, czlowiek tam przebywajacy, zaczął mnie przywolywac do porzadku po urzyciu niecenzuralnego slowa w chwili rozgoryczania obecna sytuacja. oczekuje powaznego podejscia do sprawy raidingu oraz progressu w kluczowych raidowych instancjach.
Laeila
Pulkownik
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 21 Mar 2008
Posts: 213

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Czyli ogólnie mówiąc odszedłeś z Pogranicza bo ktoś zwrócił Ci uwagę na vencie abyś nie klął? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że u nas też się bluzgi nie sypią na prawo i lewo. Jeśli hipotetyczny Husarz zwróci Ci o to samo uwagę będąc u nas, też stwierdzisz że Husaria jest "be" i cała gildia "to banda dzieciaków" (jak to ująłeś rozmawiając ze mną na whispie)? Nie żebym się czepiała ale chętnie się dowiem czegoś więcej..
Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Nie wiem czy powinnem sie wtracac (bo sam zdezerterowalem), ale Shizzuka niezle dal sie we znaki Arthagonowi. Na Festergucie, kiedy juz loot byl, "biedak" przegral rolla i pieknie napisal "Ku***" na /ra. Oczywiscie spotkalo sie to z krytyka prawie calego raidu, no ale najbardziej Arthagona, ktory zwrocil uwage ze sie nie klnie (na vencie). W odpowiedzi dostal cos w stylu "A czy tu dzieci sa?".
Wtedy Arth pekl i troche wyzszym glosem niz normalnie, powiedzial cos w stylu "Jak dolaczales do gildi to czytales regulami i go zaakceptowales, wiec nie klnij na chacie". Na to oburzyl sie zainteresowany i odburknal zeby Arth nie krzyczal (dla mnie to nie byl krzyk). Potem Arth odpowiedzial, ze nie krzyczy zeby wnerwiac tylko zeby stanowczo zwrocic uwage. W odpowiedzi dostal - "nie mam mikrofonu atm" (co zdziwilo pol raidu) "ale zaraz moge znalezc" (czy cos w ten desen). Arth chcac uniknac glupiej i bezcelowej klotni podziekowal za raid i wyszedl z venta/raidu. Chwile pozniej w.w osobnik dal /gquit i jak widac, teraz tu probuje sil znalezc.

Ogolnie rzecz mowiac, Arth zwrocil uwage, kolon odburknal, Arth podniosl glos o polowe i powiedzial ze 3 tygodnie nie mozliwosci zdobycia itemu jest niczym w porownaniu z niektorymi co na item jakis poluja od kilku miesiecy...


PS. Jakby tego bylo malo - RL zwracal uwage na to ze zniknal bez sladu na 10 min chociaz nie bylo typowego "breaka". Inni uwazali tez ze slackowal na trashu w niektorych miejscach.
PSS. Shizzuka - ten post nie jest na zlosc Tobie, poprostu to wymiana informacji pomiedzy gildiami.
PSSS. Wyzej napisana "opowiesc" jest opisana z mojej perspektywy. Oczywiscie nie moge pamietac wszystkiego w 100% wiec pewno cos mi umknelo. Dlatego tez nalezy to traktowac jako opis - jak to mniej wiecej bylo.
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Wprawdzie też jesteśmy za kulturalnym zachowaniem, jednak z opowieści Tooda wygląda to raczej na groteskę niż jakąś wielką sprawę.
Tak więc Hirotaro, u nas też się nie przeklina, no ale jak już się komuś wyrwie to wystarczy przeprosić.
Nie jest to powód do wywalania z guildii ani też do veta w aplikacji.
Jedno przekleństwo nie czyni człowieka wulgarnym Happy

A ty Tood masz rację, nie powinieneś się wtrącać bo zdezerterowałeś. I to w dodatku bez jakiegokolwiek słowa na pożegnanie. Gdbybym nie przeczytał Twojej aplikacji w Pogranicznikach, nawet bym się nie zorientował, nawet zapomniałem, że ktoś taki jest w guildii :p. Z drugiej strony, ciekawe skąd masz informacje jak jest w Husarii skoro cię w niej nie było?
Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Hehe to fakt Kate, trochę głupio to wygląda. Ale fakt jest taki, że nie poszło o to że wymskneło Mu się powiedzieć to co powiedział, tylko o samą reakcję na zwrócenie uwagi . Pozatym sam odszedł.

Osobiście to nic wielkiego Shizzuka (Hirotaro) nie zrobił, wiadomo każdemu może się wymsknąć jakiś "kurczak" lub "dołek". Poprostu opisałem, jak to z mojej strony wyglądało (mniej więcej) a decyzja ino do Was należy. Potraktujcie to jako dodatkowe 'fakty' z życia tego rogala.

Kate - "Z drugiej strony, ciekawe skąd masz informacje jak jest w Husarii skoro cię w niej nie było?" ...o jakie informacje chodzi ? :>

PS. Przepraszam, że tak bez słowa zniknełem
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Tood wrote:

Kate - "Z drugiej strony, ciekawe skąd masz informacje jak jest w Husarii skoro cię w niej nie było?" ...o jakie informacje chodzi ? :>
:


Post New Paladin application from Tood
Application:

* http://pogranicznicy.guildomatic.com/guild_application/show/577615


Name:

* Tood


Class:

* Paladin


Level:

* 80


Race:

* Human


Podaj nam Nick pod Jakim grasz, level tej postaci oraz jaka to klasa. Masz moze dual-spec?

* Tood - Retri / Prot 80 (ewentualnie Holy bo sprzęt w banku). Najlepiej jednak Retri dozbrojony.


Podaj poprawny link do WoW armory dla postaci ktora zglaszasz do gildii. Pamietaj aby wylogowywac sie z gry w sprzecie i budowie ktore skladaja sie na Twoj podstawowy spec.

* http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Scarshield+Legion&cn=Tood


Dni oraz godziny w jakich jestes dostępny najczesciej. Praca na zmiany albo studia zaoczne.

* Teraz praktycznie każdy dzień od 18 do 00:30


Gdzie mieszkasz? Bez podawania ulicy, wystarczy nam miejscowosc.

* Malmö, Szwecja (takie miasto na wprost Kopenhagi)


Co sklonilo Ciebie do wybrania akurat tej Gildii?

* "Powrót syna marnotrawnego" byłby całkiem konkretnym określeniem.


Jestes teraz w jakiejs Gildii?

* Byłem w Husarii (nc)


...a moze juz wczesniej byłes w jakiejś Gildii. W jakiej? Dlaczego chcesz zmienic Gildie? Co nie pasowało Ci w tej co byłes?

* Prawdę mówiąc - po przejściu Darioga na "chorobowe" od WoWa, w Husarii jakoś tak...dziwnie się zrobiło...no i zatęskniłem za Mede ^^


Masz jakies doswiadczenie rajdowe? Czy moze wolisz sie bawic w PvP albo zdobywasz Achievements.

* Hmm...niech no pomyślę - Blood Queene, Sindragossa, Ten zielony smok (o.O) i LK został mi do zobaczenia w ICC. Z tych starszych to Yogg-Sarona i Alagona nie uświadczyłem.


Jakie masz profesje. Dopiero je rozwijasz czy masz moze jakas juz na max.

* Mining na maxa - BS zostawmy bez komentarza.


Z jakiego lacza korzystasz by polaczyc sie z internetem?

* 4mb/s


Mamy nadzieje, ze masz jakies jeszcze zainteresowania poza gra. Pochwal się Nam.

* Obecnie zabieram się za robienie kolczugi.


Podaj swoj wiek. Nie masz sie co wstydzic bo w gildii mamy wielka rozpietosc "wiekowa"

* 19 latek (w marcu 20)


Jesli chcesz cos dodac od siebie to bardzo prosze. Tu mozesz zaszalec.

* Wiem że mam małe szanse, ale bardzo bym chciał wrócić - moge nawet okres próbny do Cataclysmu mieć (coś ok 2 miesiące pewno) i passować na wszystkie itemy (no chyba, że naprawdę byście chcieli pozbyć się czegoś co inni mają a mnie by mogło się przydać). Ogólna nadzieja - powrót na stare "śmieci" gdzie atmosfera jest taką jaką lubie (kij z epaxami - bo po co to komu)
PS. Tak jak pisałem przy odchodzeniu - poszerzanie horyzontów zakończone...


Wypelnienie podania do gildii, jest jednoznaczne z zaakceptowaniem REGULAMINU GILDII

* /agreed
Tood
Druh z Pogranicza
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 21 Apr 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Aaa...już rozumiem o które chodzi x.x
A z kad wiesz, że mnie nie było ? Witałem się i nikt nie odpowiedział (jeden z powodow 'dziwnej atmosfery' + jeszcze inne cosie ktorych tu wymieniac nie bede - jednym słowem Dariog ftw)

PS. Ale z tematu zboczyliśmy @.@
Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
nie je den już tu u nas se po używał takich słów i to takim co nie wypadało . choć gra jest tylko grą i każdy chce grać w miłym towarzystwie . nie mam nic przeciwko . ZA :D
Laeila
Pulkownik
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 21 Mar 2008
Posts: 213

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
A ja jestem za tym aby Hirotarro się wypowiedział apropo okoliczności w jakich odszedł z Pogranicza. Tood przedstawił nam jeden punkt widzenia, chętnie dowiem się jak to wyglądało z punktu widzenia aplikanta.

Adixxx1987 wrote:
każdy chce grać w miłym towarzystwie


Dokładnie. Dlatego warto dowiedzieć się czegoś więcej o koledze, nie sądzisz?;)
Rejoyce
Rejoyce
Przyjaciel Forum
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 07 Apr 2009
Posts: 211

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Kejt, jesli chodzi o dezercję, to przypomnij mi, kto oddał Vicowi Guild Mastera i wyszedł z gildii? twisted
Wiem wredna jestem. Happy

Ale nie wiem czy kolega nie zawiedzie swoich oczekiwać rajdowych w Husarii, która przynajmniej ostatnimi czasy ma lekki przestój.


_________________


Resto Shaman FTW!
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Hirotarro, czekamy na twoją odpowiedź.
Chyba, że zrezygnowałeś Happy.
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: Hirotarro - by Katedreams

0
Hirotarro.
Jeśli nie odpowiesz do czwartku to odrzucimy aplikację.
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Archiwum Aplikacji - Decline All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1