Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Rekrutacja do gildii została otwarta.
Pamiętaj, że aplikując do Husarii nie możesz mieć na serwerze SSL żadnej z Twoich postaci w innej gildii.


Prosimy o dokładne wypełnienie aplikacji (odpowiedz na wszystkie poniższe pytania możliwie szczegółowo). Aplikacje zrobione na kolanie bez wystarczających informacji już na starcie mogą zostać odrzucone bez podawania wyjaśnień.


1. Czy przeczytałeś regulamin gildii? (dział "Dla Gości") Czy go akceptujesz?
Tak. Tak.

2. Nick, level, klasa, build twojej postaci? na lv 80 zamierzasz być (tank/heal/dps)?
Winnetou. 80. Szaman. Generalnie resto. Offspec dps, głownie z uwagi na to, że healerów wszyscy leją. Dpsów zresztą też. Na 80 levelu zamierzam być tankiem (po to pierwotnie szaman miał tarczę kurczę no!)

3. Nick, level, klasa, build twoich altow (jeśli masz)? na lvl 80 zamierzasz być (jw)
Dariog - 80 - mag - brak (nie chce mi się buildować obecnie, czekam aż się sytuacja po paczu ustablizuje oraz pojawi dodatek). Na 80 levelu zamierzam być nadal magiem (o dziwo)

Someguy - 80 - priest - brak (jw.)

Ailawiu - 80 - paladyn (jw. - kiedyś tam na pewno tank, no i może dps, ale z pewną taką nieśmiałością)

Pociemq - 80 - druid - resto (Offspeca brak, przyczyny jw., poza tym waham się i chybam, jak łódka na wodzie. Byłem boomkinem, ale średnio mi się to widzi. Pewnie jakiś feral będzie, ale w tej chwili ciężko mi wskazać, czy tank czy dps (ale jednak raczej tank Happy)

Uruhara - 80 - DK - tank/dps (obecnie najbardziej wychuchany toon, tank ma max tego, co mogłem solo zdobyć (z wyjątkiem battered hiltowej broni), dps na dobrej drodze ku temu Happy.

Kilka altów (max 17 lvl) na SSl lub innych serwach bez sprecyzowanych planów "co dalej?".

4. Imię, oraz wiek osoby grającej.
Darek, 34 lata

5. Coś o sobie? (czym się zajmujesz etc)
Czekam na wiek emerytalny. Potem, w zależności od aktualnej sytuacji w Polsce (która obecnie, nie ma się co czarować, jest chujowa i toczy się po równi pochyłej), postanowię co dalej (ze wskazaniem na Półwysep Iberyjski Happy

6. Jak często/do jak późna możesz grać?
Nie wiem/Nie wiem. Na pewno nie tak jak wcześniej. Rozwinięcie w odpowiedzi na kolejne pytanie.

7. Nazwa aktualnej gildii i powód dla którego chcesz dołączyć do Husarii? Czyli, czego od nas oczekujesz?
Nie mam aktualnie żadnej gildii. Jedyną była i jest Husaria i nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń. Odszedłem po pewnym rajdzie gildyjno-pugowym. I nawet nie dlatego, że taki rajd się odbył (podczas kiedy uczestników z gildii trzeba było w tym okresie specjalnie zapraszać na rajdy gildyjne (telefon itp)). Odszedłem z uwagi na to, co powiedział Piter (Piora/Suzenka/Kiniek obecnie), a mianowicie "ja ustawiam sobie grę pod RL, a nie RL pod grę". Wtedy sobie pomyślałem, że ustawianie grafiku w pracy pod rajdy w gildii jest durne, bo Piora miał rację. Miałem takie sytuacje, że pracowałem sobota-niedziela 22-6, w niedzielę się parę godzin przespałem po nocy (bo w dzień kiepsko się raczej śpi, kiedy inni domownicy są na nogach), szedłem na rajd do 1 w nocy i na 6 byłem w robocie. Ponad cztery lata animowania życia gildii trochę mnie zmęczyło, podczas kiedy mrowie Husarzy robiło brejki i takie tam. Opłacałem z własnej kasy site i przez pewien czas venta/mumble. Stwierdziłem, że bez sensu jest, żebym ja się starał kosztem RL, podczas kiedy sporo osób ma "normalne" podejście, gra kiedy chce i nie przejmuje się rajdami gildii. Ponieważ pewien byłem, że nie pozwolilibyście mi na dobrowolną pauzę, zrobiłem tak jak zrobiłem. Nie levelowałem altów na innych serwach pisząc w Absencjach, że robię przerwę, nie szukałem "lepszych" gildii, nie sprawdzałem, gdzie trawa jest bardziej zielona. Po prostu wróciłem do tego, co robiłem na początku do 35 levela. Grałem solo.

Powiadają, że inteligentny człowiek się nigdy nie nudzi. Pewnie to prawda, bo dobrze mi się gra tak jak teraz. Zdecydowanie więcej czasu poświęciłem dla mego Kochania, odchodziłem od komputera kiedy mnie naszła ochota lub "musiałem" (jak to moje Kochanie stwierdziło "na pewno nie zrobiłeś tego dla mnie, ale się z nimi pokłóciłeś" Happy - niewdzięczny ród niewieści!), a nie po rajdzie, czy czymś tam. Moje Kochanie obecnie jest w słonecznej Espanii i wraca w czerwcu, więc po pewnej walce wewnętrznej ( nie ukrywam, pasuje mi obecna sytuacja, kiedy nie mam żadnych obowiązków względem gildii itp) postanowiłem nie pozbawiać Was szczęścia obcowania z moją osobą Happy A poważnie, nie będę raczej na stówę grał jak poprzednio, nastawiam się na solo w gildii. Jak będzie i czy w ogóle, czas pokaże.

Myślę, że kilka słów wyjaśnienia się Wam należało. Żałuję, że tyle fajnych osób odeszło - niemniej jednak ich wybór. Mimo tego, co napisałem wyżej, mam zamiar aktywnie przedzierać się przez kontent Kataklizmu i poskramiać kolejne bossy, oraz Kejta, który ostatnio ma kryzys i pisze jakieś herezje.

Czego od Was oczekuję? He he. Pamiętania o tym:



----------------------------------------------------------------------------------

Rangi i zasady ich przyznawania.

* Rekrut - Osoba na jednomiesięcznym okresie próbnym to czy zostanie awansowana na Husarza zależeć będzie od:
Aktywności na forum i chacie gildii.
Opinii oficerów o danej osobie po upływie próbnego miesiąca.
- Opinia pozytywna (brak uwag) – Rekrut awansuje
- Pozostałe przypadki poddawane dyskusji luz z miejsca usuwane.

* Husarz - Pełnoprawny członek Husarii mogący udzielać poręczeń za nowo przyjmowane osoby.

* Pułkownik - Osoba pilnująca porządku w gildii i dbająca o zawartość banku.
[url][/url]


Last edited by DarioG on 2010/10/29 20:00; edited 4 times in total


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
można by pisać dużo ale poco ZA Happy choć moje zdanie się nie liczy Happy bo mnie niema Happy ale nie długo wracam Happy
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Właśnie (a propo stwierdzenia Piory, ale i wielu innych osób)
Dużo z Was mówi, że gra kiedy chce i jak chce, i że takie mamy zasady w guildii.
Sporo osób oskarżało mnie, że zmuszam ludzi do chodzenia na raidy i że przesadzam biorąc ludzi na ignore za to, że są online, ale na raid guildiowy nie mają ochoty. Tylko spróbujcie ich nie wziąć, kiedy ich ta ochota spowrotem naidzie. Foch i logout.
Zgadzam się, że powinno się moderować czas poświęcony na grę, robić to co się lubi itd. Jednak, jeśli już korzysta się z dobrodziejstw bycia w guildii takich jak wspólne raidy, to sorry, ale podejście "gram kiedy chce nie działa".
Grajcie kiedy chcecie, róbcie co chcecie, jednak chcąc uczestniczyć w raidach bądźcie odpowiedzialni.

To tyle a pro po tego grania.

Co do apply to jestem za. Happy
Tebus
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam

user avatar

Joined: 26 Jul 2008
Posts: 67

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Dario cóż ja mogę tu pisać bardzo cieszy mnie Twój powrót, bo mimo wszystko to twoja osoba nadaje tej gildii blasku ;] ZA oczywiście Happy


_________________








Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
kate gra to gra możesz się zalogować i grać a RL to już nie zalogujesz drugi raz :D :D nikt cie nie cie tu nie oskarża mnie to cieszyło jak mogłem iść na rajd .
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
jak będę miał prawo głosu to napiszę olbrzymie i kolorowe ZA

dzieci ryby i rekruci głosu podobno nie mają
tia a śpiewające ryby w Ukajali to co ? nikt Fiedlera nie czytał ?
dzieci też potrafią drzeć mordy - oj potrafią !
przy rekrutach się niestety sprawdza


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Borchu powiedział, że liczba noobów w guildii powinna być stała, ponieważ 1 jest out to drugi musi być in, więc nie macie wyjścia i musicie nooba przyjąć.
Wartom
Przyjaciel Forum
Czasem zaglądam



Joined: 15 Jul 2008
Posts: 45

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Jestem niestety PrzeZa.
Nie może tak być, że się odchodzi, a potem się przychodzi, tak więc reasumując, nie mogę się doczekać głosu Darioga na Mumblu na wspólnym łojeniu bossów. :-)
Tak troszkę dwojaźnio, ale jak najbardziej ZA.


_________________
Aktualnie gram:
Rejoyce
Rejoyce
Przyjaciel Forum
Forumowy Tubylec

user avatar

Joined: 07 Apr 2009
Posts: 211

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Aaaa... Dario!

No wreszcie zmiękłeś Happy
ZA jak najbardziej, zbliża się nowy dodatek, ktoś musi mi mówić jak mam healować, a nikt nie jest lepszy niż healerskie guru ^^
No i mówcie kiedy jakiś rajd z Dariogiem będzie, to na mumble wejdę posłuchać jego głosu :D


_________________


Resto Shaman FTW!
Czesiu

user avatar

Joined: 29 Nov 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
No nie wiem, niech wejdzie na okres próbny, ale wielkich szans temu panu nie daję.

Guest Post Rules are In Effect for this Post
Ssaczu
Pulkownik
Dyskutant

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 193

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Kate odchodzi Dario wraca, poziom nabow w normie. Fajnie Dario ze wracasz. Jestem ZA.
Borch
Husarz
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 May 2008
Posts: 105

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
Nie czarujmy się, wszyscy wiedzieli że wcześniej czy później ten moment nadejdzie;)
Zawsze byłem za przyjmowaniem tych co wracali.
ZA.


_________________
Dozer950
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 05 Jun 2009
Posts: 27

Send private message
Reply with quote

re: Dario

0
Jestem za choć mnie niema już dość długo i nie wiem ile jeszcze to potrwa
Bardzo się ciesze ze Dario wraca Happy
Pozdrawiam Shim


_________________
Krejzolka
Krejzi
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 30 Mar 2009
Posts: 142

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
szkoda ze nie mamy juz poreczen - bo bym nie poreczyl ^^


Oczywiscie ZA


_________________

Adixxx1987
Przyjaciel Forum
Zadomawiam się

user avatar

Joined: 26 Jan 2009
Posts: 135

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Winnetou i reszta

0
ja za niego poręcze hehe wiem ze warto dajcie mu tego inva :D
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Arciwum Aplikacji - Approved All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1