Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
DarioG Profile Image
 

hej

Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2, 3, 4  Next
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
dostalem info o nowym forum Happy
pozdrawiam Was z drugiej strony barykady, szczegolnie tych z mojej bylej roboty Happy
chcialem sie pochwalic, ze My Polacy , w sumie bez sprzetu, bo gramy 3 miechy
i z 14, no dzis juz 15 70 w gildii machnelismy to dzisiaj Happy
2008-04-15
Big Bad Wolf
[Karazhan]
Nie Bedzie Niczego
Scarshield Legion(RPPVP) - EU
Chess Event
[Karazhan]
Shade of Aran
[Karazhan]
The Curator
[Karazhan]






wiem, ze dla Was to pryszcz Happy ale na nasze mozliwosci i 3 run gildiowy to sporo Happy

pozdrawiam
grouthbraath
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Pozdrowinia dla Polskiej Hordy - widziałem Was pod Kara w niedzielę (a może wczoraj) Happy machałem łapką ale chyba byliscie ciut zajęci . No i oprócz Was był jakiś "niedorozwój" z Ostrza Hordy - który oczywiście wykorzystał okazję ze mój hunt stał w miejscu i czekał aż wróce do kompa. Eeech te dzieci z OH z problemami emocjonalnymi. Nie bedę z nimi walczył chcą sie wyżyc niech zabijają - ja nawet palcem nie kiwnę. Moze poczują sie dowartościowani.

GZ osiągnieć - troszke żałuje ze nie gram hordziakiem - grałbym z Wami. Bardzo fajnie jest w grze spotkać rodaka z drugiej strony barykady z którym można sie przywitać, uśmiechnąć i iść dalej. OH do tej pory przyzwyczaiło nas do całkowicie odmiennego zachowania w stylu - zły pies ogrodnika. Super że pojawiła sie rodzima gildia nie zachowująca sie złośliwie.

Osiągniecia nie są małe - kara to jak dla mnie spore wyzwanie. Jeszcze raz GZ.


_________________
(lock) Szoki (90), (pal) Szoxi (85), (rogal) Szokus (90), (mag) Emoti (90) na BL'u
[raff]

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Czolem obiboku, dobrze Cie widziec! Gratuluje pierwszych powaznych osiagniec na polu PVE! Trzymam kciuki za konkurencje ;) Ja jakos tak odruchowo zawsze wave'a daje chlopakom z NBN - mocno Wam kibicuje ;)


_________________
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
A ja słyszałem o takim Hordziaku z Ostrza Hordy, który nie przepuszcza okazji do przywalenia naszym, a szczególnie tym co mają napis Husaria Happy
Hordziak jest magiem i ma 26% szansy na crita i 800 spell power bonus.
I jak mówi, Horda musi nakręcać spiralę nienawiści.

Dlatego jak widzę na BG jakiegoś Hordziaka z polskim napisem to jest to mój priorytetowy cel Happy.
Zoli
Przyjaciel Forum
Jestem nowy?



Joined: 17 Mar 2008
Posts: 11

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Fajnie poznać , Witam i pozdrawiam cała wasza gildie . U nas po przejsciu dużej ilosci osób (a raczej utworzeniu nowej ) gildii Awatars of Torment też nie jest słodko , maja mocny progres i wiekszość aktywnych graczy poszła tam wiec Kara dla nas nie jest juz takie łatwe , cieżko skład zebrać ale całe robimy nadal , na 25 os insty brak nam ludzików , bawcie sie dobrze ,pewnie sa u was ludzie z Ostrza ale mam nadzieję ze nasze gildie nie bedą się tłukły ,tak jak to z ostrzem bywało Happy
Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Quote:
No i oprócz Was był jakiś "niedorozwój" z Ostrza Hordy - który oczywiście wykorzystał okazję ze mój hunt stał w miejscu i czekał aż wróce do kompa. Eeech te dzieci z OH z problemami emocjonalnymi.


Siadczy o twojej słabości emocjonalnej, pamietaj że WoW to TYLKO (a może aż) odskocznia od rzeczywistości.
Nawiasem mówiąc dodam że określanie kogoś "niedorozwojem" za obicie twojego wirtualnego gnoma (czy czymtam grasz) jest aby nie na miejscu.

Skoro wybrałeś/aś server Rp-PvP czyli jednak nastawiony na walkę między graczami to nie płacz na waszych forach że ktoś od nas Cię gankuje, my tez tu czasem (a w szczególności ja) zaglądamy.

Potwierdza to tezę ze co do komputerowego przeciwnika jesteście mocni, o tyle na prawdziwego gracza nawet z "niedorozwinietego przedszkola OH" jestęcie mocni tylko "w gębie", jakoś nigdy nie trafiłem na husarza który naprawdę przyparłby mnie do muru w pojedynku 1v1 lub 1vX.

Jezeli zginąłeś z mojej ręki to przepraszam cię serdecznie, ale są miejsca w których sie nie afkuje :P

Pozatym podoba mi sie w was jedno:
Kiedyś dawno dawno temu na bem zrobiła się sieczka w której brało udział ~25 osób od was i nas łącznie, spowodowana zabiciem "pewnego gnoma" - gnomki Karolci, której o ile dobrze pamiętam bronił niejaki Krugan który tez poległ bohatersko.

Szybka mobilizacja sprawiły że we wzmocnionym składzie posłaliście nas na glebę.

Chwała wam za to, "serce mi płacze a dusza mi spiewa gdy walczę z trudnym przeciwnikiem, nie ważne gdzie i kiedy ani w jakich proporcjach, wlaka to styl życia" jak to kiedyś napisał jeden z naszych graczy Happy

Pozdrawiam, zdziecinniały oraz niedorozwinięty,
Avender.

@ Katedreams:
Varandor/Azael
który? :P
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
niedorozwój w "" - co świadczy tylko o moim stosunku do waszych zachowań. Też byłem na waszym forum kiedyś, jest ( było ? ) pełne dziecinnych przechwałek w stylu zabiłem Huzarza lub nienawidze ich zabijać w każdym miejscu jak tylko ich spotkacie, ja jestem najlepszy żaden z Husarii mnie nie pokona, wczoraj zabiłem 2 Husarzy nawet sie nie bronili... brawo ! Brawo Hura, co oni maja za gear ja mam dużo lepszy od nich itd. itp. - dziecinne chwalipięctwo zakompleksionych ludzi i tyle. Tymczasem wewnątrz forum Hus temat OH po prostu nie istnieje. Jesteście dla nas powietrzem.

jak Cie spotkam po prostu dam sie zabić jak będziesz gankował po prostu sie wyloguje - pewnym osobom i zachowaniom trzeba ustąpić. Przez pewien czas gralem na pure serwerze pvp ( jednym z tych bardziej znanych i z duża ilościa Polaków po obydwu stronach ) Tam horda była groźna ale prawie nie spotykałem sie z zachowaniami takimi jak wasze - przepełnionymi złośliwością i dziecinnadą. M.in dlatego z taką radością myśle o drugiej hordziackiej gildii - przeciwnik ale taki którego sie szanuje. Wy cieżko zapracowaliście na swoją opinie - jeżeli tego chcieliście to GZ osiągneliście swój cel. To tyle. Powodzenia w gankowaniu i CC. Pa


Last edited by Szoki on 2008/04/22 1:19; edited 1 time in total
Mitriu

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Kocham jak OH zabija naszych... mniam, oby tak dalej chlopcy! ^^
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Avender to pajac, nie ma sensu z nim gadać. Atakuje afkerów, a potem pisze, że to tylko gra, taki serw itp. Jednocześnie prowadzi krucjatę w której zabija Polaków i uważa, że jest cool. Mały, śmieszny człowieczek. Zajmijcie się lepiej czymś konstruktywnym.

Pozdrowienia dla "Nie będzie Niczego", do tej pory nie mam uwag, zostawiali w spokoju mego niskolevelowego szamka. Fajni ludzie to są chyba Happy Wspólnie wyznajemy zasadę lekarzy - po pierwsze nie szkodzić. Trzymajcie się rodacy! Specjalne "/hi" dla locka Thouga (o ile nick pamietam prawidllwo). Kiedyś uciekał przed mym szamkiem w EPLach czy WPLach, a ja tylko pomóc chcialem, bo mial niski level i aggrował całe hektary. Zasmuciło mnie to bardzo, bo kreuję się na leszcza, którego nikt sie nie powinien bać :/ W każdym razie GL mister T! Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Quote:
Atakuje afkerów


Tobie się nigdy nie zdarzyło? Na pewno nawet raz nie zabiłeś afkera?
ZAbijanie takich jak ty ktorzy uwazają nas " za niedorozwinięte dziecie" smakuje podwójnie, między innymi za takie zachowanie (wy wcale nie jsteście lepsi tbh) Husaria ma status kos

Quote:
Też byłem na waszym forum kiedyś, jest ( było ? ) pełne dziecinnych przechwałek w stylu zabiłem Huzarza lub nienawidze ich zabijać w każdym miejscu jak tylko ich spotkacie, ja jestem najlepszy żaden z Husarii mnie nie pokona, wczoraj zabiłem 2 Husarzy nawet sie nie bronili... brawo ! Brawo Hura, co oni maja za gear ja mam dużo lepszy od nich itd. itp.


wskaż mi choć jeden taki post dobra?
Po drugie kwestia gearu nadal pozostaje taka sama, jesteśmy za wami daleko w tyle bo trochę więcej raidowaliście, a wasza ignorancja i twierdzenie że Oh jest banda kretynów tylko sprawia że pogarszacie swoja opinie. (w moim odczuciu byliście dobra gildią, ale w każdym stadzie są czarne owce)

A skror jesteście tacy mocni że przechwalstwo itp itd, to co może wyskoczy jeden z drugim albo jakaś większa ekipa? Bo z naszej strony wychodziły już liczne propozycje "ustawki" ale jednya wasza odpowiedzią była pustka...

Co tylko tepe moby umiecie zabijać gdzie jedynym problemem jest trzymanie paska aggro poniżej poziomu tanka? Jesli tak to GL Hf w dalszej bezowocnej grze ale kiedyś (oj tak nastapi taka chwila) nie pozostanie wam nic do ubicia w pve i cos będziecie musieli ze sobą zrobić...

Offtop: PvP FTW
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
jakieś stare forum Ostrza - - Gildia tylko dla twardzieli - mój nick na nim Cadaverus.


Last edited by Szoki on 2008/04/22 9:02; edited 2 times in total
Zirin
Husarz
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Kolejny post typu "My jesteśmy cacy Wy jesteście bee" i po co to?
Rodak po drugiej stronie barykady wpadł się przywitać a Wy zamieniliście tego posta w kolejny flame...

Ale jeżeli już o tym mówimy to przypomne, że jest to serwer PvP (i RP ofc) i zachowania typu "widze polaka z hordy to się przywitam, puszczę kisiaczka" są bardzo nie RP. Ale z drugiej strony corpse camping to zwykłe łajdactwo nie mające z PvP nic wspólnego i każdego kto taki proceder uprawia nazwę "niedorozwiniętym emocjonalnie".
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
aaa, nie ważne Happy zła opinia dotyczy OH jako gildii
W nowej gildii jest sporo graczy z OH i jak widać nawet im kibicujemy i cieszymy się, że są. Po prostu dotychczas brakowało polskiej hordziackiej gildii która można byłoby szanować. Ja osobiście nigdy nie bedę im w niczym przeszkadzał a moze i pomogę jak pomagałem wielu hordziakom w potrzebie.
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Cóż, szczerze powiedziawszy, to fakt, że Horda jest zagrożeniem dla Aliance i vice versa dodaje grze urokowi Happy.
Gdyby to był serwer tylko PVE to nie byłoby tak fajnie.

Fakt, że zabijanie AFK nie przynosi honoru a ja sam też tak komuś dowaliłem, chyba po to tylko aby się o tym utwierdzić Happy.
Fakt, że bycie ubitym daleko od cmentarza też nieźle wkurza. Generalnie jednak podnosi adrenalinę i dodaje fanu.

Zwykle nie atakuję Hordy, ale są dni, kiedy Horda wygrywa wszystkie BG, na których jestem (oczywiście w znacznej mierze dlatego że w Aliance nie wiedzą o co chodzi) i wtedy nie ma zmiłuj.

Ale znacznie częściej zdarza mi się pomóc Hordziakom jak nabawią sie problemów niż ich utłuc. No i nie atakuję leveli, które nie mają ze mną szans, z wyjątkiem BG i raidów oraz przypadków, kiedy Horda zaczęła.

A na BG to co innego. Tam ubicie Hordziaka to święty obowiązek, a już szczególnie jak to Polak Happy.
Fakt że jako protection palla nie mam szans z casterami na odległość (chyab że pomieszczeniu), ale z rasami atakującymi male nieźle sobie radzę Happy.

Który to? - Nieważne. Podoba mi się jego dewiza.
Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
w ogóle że tak zapytam offtopowo i nie flamując już, ile nocek w tygodniu zarywacie na raidy?

3-4?
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1