Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 

hej

Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Phearnun



Joined: 27 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Witajcie nasi drodzy przyjaciele, jak wam dzisiaj poszło Kara...

Pozdrowienia od rozchwianego emocjonalnie i dziecinnego Phearnuna : )
Karolcia
Przyjaciel Forum
Coś tu już napisał



Joined: 17 Mar 2008
Posts: 74

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
avander jakie rajdy??? tu sa same chinole


nie wiem jak u was wyglada z kadra na 25 ale u nas roznie dlatego ze nikogo do niczego nie zmuszamy a wiekszosc graczy to nowe 70 ktore sie dozbrajaja

kara od dluzszego czasu bylo organizowane w niedziele wciagu dnia i jakies dodatkowe spontaniczne wypady w inne dni jesli byli chetni

prawdopodobnie bedzie jedna nocna gr rajdowa skladajaca sie z ludzi ktorzy moga garc dopiero poznym wieczorem ale do gdzies godziny 3 - 4 rano

niestety mjac taki melanz ludzi ktorzy pracuja w roznych godzinach i maja rozne Rl trudno jest cos ustalic na trwale

jesli juz aczynam rajd wieczorem nie siedzimy dluzej niz do 24 z tego wzgledu ze niektorzy wczesnie wstaja do pracy
Zirin
Husarz
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Phearnun wrote:
Witajcie nasi drodzy przyjaciele, jak wam dzisiaj poszło Kara...

Pozdrowienia od rozchwianego emocjonalnie i dziecinnego Phearnuna : )


trochę opóźniliście nam ten raid ale w końcu się udało... a Wy, no cóż pokazaliście prawdziwe "PRO PvP"
Straszy ubaw z Was mieliśmy.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Niech zgadne, trzech na jednego i CC ?
Czy może - leżeli po minucie - oczywiście sami zaczęli niczym nie sprowokowani ?
Phearnun



Joined: 27 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Zacznijmy od tego, że nie mieliśmy w zamiarze pokazać naszego "PRO PvP",w dodatku nie musimy udowadniać niczego i nikomu. Zrobiliśmy to dla czystej zabawy, a ubaw mieliśmy przedni i co najważniejsze zasadzka sie udała. : )
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
aaa to była "sasacka" wszystko jasne envy
Przeczytali na stronie godzine rozpoczecia raidu i sie "sasadzili" a to łobuzy jedne sadzone - proponuje zrobic kolejny raid i nie przyjść niech sie "sasadzaja".

co do udowadniania - faktycznie już nie musicie niczego udowadniać...
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Przecież pisałem, że to pajace. Po co karmicie trolle?


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
ja z nudów Happy dlaczego inni nie wiem Happy
Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Hmm, widać że niektórzy u was mają poczucie humoru.
Po pierwsze czekała nas dośc spora grupka (10-12 osób) złozona z samych polaków, byłych i obecnych członków naszego przedszkola.
W momencie przypuszczenia ataku do którego sygnał dali stealtherzy było was 7 osób, w tym 3 healerów, beż żadnego tanka, "udało wam sie stawić opór" przez zaledwie kilka sekund.
Cała akcja była bardzo dobrze zaplanowana, udałem sie nie miejsce krwawej łaźni i zdabałem kryjówki itp. Największym naszym atutem był element zaskoczenia.

Pozatym, my nie zaczęliśmy, pierwze hity padły na Zelturala który był kiedys naszym Mt ale z powodu pve'owych ambicji dzszedł do maimu, nakazane miał siedziec pod kamieniem jako "afk" mimo że cały zcas był z nami na ts i czynnie uczestniczył w dzaiłaniach zbrojnych.

Mimo braku waszej wspórpracy (wtf gdzie były posiłki xD) cały event zaliczam do udanych.

Zachęcam tymniemniej do kolejnych podobnych walk z tym że w ustalonych składach i w ustalonym miesjcu Np: Ostrze Vs Husarai walka o Haale, jakiś wspólny ts lub vent żeby móc dogadać szczegóły i na piątek mamy zajętych kilka godzin fajnych walk, spędzonych w rpowej atmosferze o hegemonie nad druga gildia w sferze PvP.

Ponadto nawołuje do waszego hetmana (jeżeli jest nim Dariog to do kogos innego [stary, masz pro rp nic, i sam sobie jesteś pajac i to bez poczucia humoru]) aby "zapytał" czy ktoś byłby chętny oprać nam mordy w zorganizowanej ustawce.

Robiąc akcję "Chyba chłopaki nie poraidują" yslełem że będzie nas 3-4 ale frekwencja po naszej stronie przerosła moje oczekiwania.

To c odkopiecie topór wojenny i wywisicie wasz "Niebieski Proporczyk z Konikiem" i powalczymy trochę? Czy przed kolejnymi raidamo chcecie kolejne takie niespodzianki?
Bo nam cała sprawa bitwy z wami, strasznie się podobała.

_____________________________________________________________

Btw, pragnę rozwiać wątpliwości odnośnie gankowania was, nie chcieliśmy utrudnić wam zaczęcia raidu (po częsci :P) chcięliśmy abyście zawołali po posiłki które wyrównałyby stan bitwy czyniąc ją bardziej "fajną"


Pozdrawiam Avender.

Ps. Dariog jak masz do mnie jakiś problem osobiście to proponuję aby nie poruszać tej kwestii w taki sposób jaki to robisz. Sądząc po wypowiedziach innych Husarzy "nie byli źli na nasz event" (się , na pewno trochę byli za co przepraszam, ale to wojna i cywile też czasami muszą umierać) niektórzy nawet "mieli niezły ubaw"

Więc, jak nie chcesz się bawić z naszym przedszkolem to rudno, może znajdą się jacyś chętni Happy

Jeszcze raz Pozdrawaim, Avender


Last edited by Avender on 2008/04/28 10:24; edited 1 time in total
Phearnun



Joined: 27 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Pajac, troll chyba będę płakał... Stary nie wiem czy wiesz, ale to jest tylko gra i nie należy do niej podchodzić tak EMOcjonalnie. Najśmieszniejsze jest to, że oceniacie(oceniasz) nas przez pryzmat gry, a przypomnę wam, że jest to serwer RPPvP nastawiony na odgrywanie ról. My tak właśnie postępujemy to, że w grze nie jesteśmy zbyt polite to nie oznacza, że w prawdziwym życiu jesteśmy tacy sami. Ja was nie znam wiec i staram sie was nie oceniać jako ludzi. Natomiast, nie wiem czemu ale wy cały czas obrzucacie nas przeróżnymi inwektywami, nie mając żadnych podstaw do tego. Na szczęście my mamy dystans o siebie i nie przejmujemy sie tym, czego i wam życzę.

Do zobaczenie w grze.

Całuje, Phearnun
Zirin
Husarz
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Avender jeżeli chodzi Ci o tego warka co pare razy padł pod kara z naszej ręki to wiedz, że sam jest sobie winien... dobił jednego z naszych zaraz po duelu więc się kilka osób wkurzyło.

A jak chcecie nas gankować pod kara myśląc, że zwołamy posiłki i będzie "fajniejsza bitwa" to raczej się nie doczekacie ;) Ale have fun, każdy gra w tą grę inaczej.
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Pajac udowadniający z drugim pajacem, jaki to z niego pajac. I jeszcze "jak ktoś się nie bawi tak jak my, to źle się bawi" "bo to serw RP itp". Moje problemy emocjonalne mieszczą się w dwóch zdaniach. Wy tłumaczycie się na całe strony Happy

Ja może i nie mam dystansu do gry ale nie jaram się jak to wspanaile zasadzkę przygotowałem z wyszukaniem każdej dziury w kara. Dystans buhahaha.

Co do pvp to przypominam sobie pewne Kara, przed którym co najmniej 6 gości z OH nie umiało zabić mego holy priesta (Someguy) + elfa (Essadir). Mordowali się z nami chyba z 10 minut bez efektów. Dopiero rozpaczliwie wezwane posiłki i ludzie z innych gildii im pomogli. Tak więc nadal musicie brać po te 12 osób na 7 Husarzy ;) Do tego koniecznie TS, inaczej nie bedziecie wiedzieć co się dzieje przecież... Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Nie wiem jak tu ale na serwerach pvp na których mi sie zdarzyło być okolice kamienia były strefą neutralną - nie widziałem tam żadnej bitwy a i wodzowie gildi w których byłem (raz horda raz ally) studzili zbyt krewkich graczy - panowała taka nie pisana umowa my wam, nie przeszkadzamy w zorganizowaniu raidu skoro tu jesteście tzn, że interesuje was pve nie jesteście przygotowani do pvp ani mentalnie ani sprzętowo, wy nam też nie przeszkadzajcie. No cóż ale tam była dojrzała horda i ally a tu jak widać ...

Mam inna propozycje zróbmy pojedynek kto szybciej przejdzie całe Kara zabije bossy. Decydować będą raporty z deadly boss moda. Skoro twierdzicie, że pve jest takie łatwe proszę bardzo sprawdźmy się. Umówmy sie jednego dnia wystartujmy w przyjaźni w tym samym czasie.
Pasuje ? Można ustalić dodatkowe zasady tylko ludzie z gildii tylko 2 rezerwowych itd itp. Przekonajmy sie co jest łatwiejsze zabicie nie przygotowanych ally mając przewagę, czy ubicie Prince'a szybciej niż przeciwnik
Phearnun



Joined: 27 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Co do Szokiego i Zerina to rozumiem wasze argumenty, może nie dalibyśmy rady zrobić kara szybciej niż wy i na pewno w tej grze bawi nas coś innego.
Natomiast DarioG, zupełnie nie rozumiem tego człowieka. Czy ty potrafisz napisac 1 post bez obrażania nas. My was nie lubimy, ale przynajmniej was szanujemy i nie obrażamy. Czy ty naprawde starasz sie udowodnic całemu swiatu, że OH to "pajace", lecz jedynie co tym udowadniasz to swój poziom, bo o ile Szoki i Zerin trzymają poziom dyskusji. to Ty hmmm.....
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Nie chce mi się z Tobą dalej gadać. Ale pozytywna zmiana, że już nie jesteś taki kpiący i przekonany o własnej wyższości. Motyw z Szokim i ZIRINEM kontra ja - stary, socjotechnika na marnym poziomie, typowe "dziel i rządź". Wystarczy poczytać cały temat, żeby zobaczyć, że naginasz fakty. Co do meritum - dla mnie gość który napada na innego i psuje mu zabawę, to pajac. A taki gość, który się jeszcze tym chwali i każe ofierze się z tego cieszyć, (bo to wg agresora "dobra zabawa") to pajac do kwadratu. I typ serwera nie ma tu nic do rzeczy. Nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe. Bawi Cię kosa w plecy dla afkera? To wporzo. Ale nie właź mi na forum i nie wmawiaj, że to ok i afker ma się z tego cieszyć. A jak się nie cieszy, bo miał plany, które jakiś debil zepsuł, to dystansu nie ma, nie kuma że to gra itp. Obie strony mają swoje racje, więc daruj sobie człowieczku. Gra gra, ale każdy ma emocje, jak coś idzie nie tak, to je objawia. I nie ma znaczenia czy gra, czy książkę czyta, czy jest w kinie. Jeśli tego nie potrafisz tego pojąć, to dalsza dyskusja nie ma sensu. Ty masz swoja wizję, realizujesz ją. Ktoś może mieć inną, a w momencie w którym przeszkadzasz w jej realizacji, wywołujesz emocje. Ty nie chcesz odpuścić, a ofiara ma być Ci wdzięczna? Cuchnie mi tu mentalnością Kalego. Przemyśl to sobie w wolnej chwili. I nie pisz już takich banialuk, boś jak mniemam nie dziecko.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1