Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 

hej

Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Phearnun



Joined: 27 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Masz racje panie mądry,ale tak zgadzam sie z toba. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Po 2 juz nie chce mi się wysłuchiwać jakie to znas pajace itp. Pozostaje mi jedynie znaleźć jakąś ciemnie i przemyśleć to co napisałeś bo mój dziecinny i zmanierowany umysł, nie potrafi ogarnąć takiego natłoku informacji.....
Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Quote:
Straszy ubaw z Was mieliśmy.


Erm Dariog nauczysz się czytać?
W tych słowach nie ma NIC na temat tego jacy to jesteśmy źli i w ogóle.

Quote:
Dopiero rozpaczliwie wezwane posiłki i ludzie z innych gildii im pomogli.


czekaj przewinę ci strone żebyś wiedział o czym mówię:

Quote:
Po pierwsze czekała nas dośc spora grupka (10-12 osób) złozona z samych polaków, byłych i obecnych członków naszego przedszkola.


z zalożenia panie mądry był to Polski Raid.

Coś jeszcze chciałbys nam udowodnić oprócz tego że jestem pajacem (może i masz racje) oraz tego że jesteś:
a) slepy i nie widzący argumentów opozycyjnego stronnictwa
b) głupi, bo jeśli je widzisz to ich nie ogarniasz i dalej na nas bluzgać
c) nie umiesz czytać

odpowiedź wybierz sobie sam, ale wg mnie to mix wszystkich 3

Quote:
Co do pvp to przypominam sobie pewne Kara, przed którym co najmniej 6 gości z OH nie umiało zabić mego holy priesta (Someguy) + elfa (Essadir). Mordowali się z nami chyba z 10 minut bez efektów. Dopiero rozpaczliwie wezwane posiłki i ludzie z innych gildii im pomogli. Tak więc nadal musicie brać po te 12 osób na 7 Husarzy ;)


Przywołam w odwecie sytuacje na bem gdy nas było 4 + Murian robiliśmy 5many na ogrila ja jako sl/sl tankowałem smoka (warlock powah xD) i rzuciło sie na nas kilku husarzy i jakieś randomy które akuratrobiły daily, mam to nawet gdzieź nagrane: Karolcia, Krugan, Zombish, Djibril, Mirtiu, Niszczu, Jakis tankadin, jakiś Gnome Male lock i ze 2-3 randomy.

Mimo smoka wszyscy na glebie, potem zeszło się was ze 20 osób to zawezwaliśmy posiłki, do teraz screeny jak nas 10 stoi na ziemi a was 20 w powietrzu nad nami boi się lądować biją rekordy popularności.
Sorry że zawiało przechwalstwem ale wasz kochany dariog/someguy słynący skądinąd z bardzo rpowych nicków i zachowania mnie do tego sprowokował.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Phearnun wrote:
<ciach>na pewno w tej grze bawi nas coś innego. <ciach>


Święte słowa Happy - więc może sobie nawzajem nie przeszkadzajmy ? Jest tu dostatecznie dużo Włochów do zabijania - o ile wcześnie sami sie nie potkną zaliczajac auto-wipe'a
Z czasem zapewne i nabralibyśmy do siebie szacunku.
A PvP zostawmy na BG, areny i moze kiedyś jakies ustawki.
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Zasadzka przy kamieniu?
Fajny pomysł i taki z życia Happy.
Może, my też zorganizujemy jakąś zasadzkę na Horde?
Tylko musielibyśmy sie zebrać nie na tym forum.
Walka o Halę to też fajne wyzwanie. Ale obawiam się, że Husaria jest obecnie za słaba w sensie mamy za mało osób. Musielibyśmy się posiłkować na miejscu.
Możemy jeszcze np. umówić się na wspólny Warsong Guilch.
Jest to możliwe przy zapisaniu w kolejkę grup 10 osobowych po obu stronach, w tym samym czasie. Przy odrobinie szczęścia możemy coś takiego rozegrać.

A tak z innej beczki ta Horda taka brzydka, że na sam widok miecz się otwiera. Jak wy możecie wytrzymać w takim towarzystwie?
Avender



Joined: 21 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Quote:
Może, my też zorganizujemy jakąś zasadzkę na Horde?
Tylko musielibyśmy sie zebrać nie na tym forum.
Walka o Halę to też fajne wyzwanie. Ale obawiam się, że Husaria jest obecnie za słaba w sensie mamy za mało osób. Musielibyśmy się posiłkować na miejscu.
Możemy jeszcze np. umówić się na wspólny Warsong Guilch.
Jest to możliwe przy zapisaniu w kolejkę grup 10 osobowych po obu stronach, w tym samym czasie. Przy odrobinie szczęścia możemy coś takiego rozegrać.


Daj znać do mnie na Pm na tym forum albo coś jak dojdziesz do ładu-składu z innymi husarczykami, nas obecnie na coś w stylu 25vs25 nie stać, ale 10-10 osoób na wsg/ab/eot spoko zbierzemy (polaków ogólnie, nie tylko z Oh ale też tych pve polaków którzy odeszli za progressem)

Po prostu trochę chęci potrzeba Happy

Nawiasem, kto jest u was głównodowodzącym "Hetmanem"?


A wytrzymać się da, coprawda w każdym sadzie są jakieś czarne owce ;)[/quote]
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Spróbuję zebrać 10 chętnych i dam Ci znać jak będziemy gotowi.
Nie jestem pewny, czy to się w ogóle uda, ale spróbuję.
A swoją drogą pozdrowienia dla Jacora, kolegi mojego kolegi Happy.
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
za zmieniajac temat, udalo nam sie pyknac kara Happy niezle wrazenia, poszlismy niedobitkami na za, na 2 healerow, ale jede z tankow nie mial taunta i zjechalismy bossa do 40% zaledwie, ale zabawa niezla. To naprawde klimatyczny inst Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Graty Happy Tak trzymajcie. Jedna próba, potem druga, w końcu każdy boss padnie. Grunt to się nie poddawać. Jak do tej pory nie wymyślono innej metody na progress oprócz wipeów do upadłego. Trzymam kciuki.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

TyranisWAR

user avatar

Joined: 11 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Avender bomba inicjatywa RP - PVP z tą zasadzką! Jak na hordę przystało! Lubię takie 'eventy' nawet jeśli dostaję w dupę. Cieszy, że ludzie wpadają na takie pomysły - zawsze w tym jest trochę RP, nie?

Najlepszy event RP jaki napotkałem to było jak dwarf hunter lv około 15 robiła napad na bank w IF - gość robił to z takim jajem, że piałem jak szalony. Oczywiście moj lv 70 wojak dał się obrabować z kilku sztuk złota. HEHE.

Pozdrawiam
pajacyk



Joined: 30 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Koniecznie zobaczcie:
cos
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
DarioG zamknij ten topic i daj bana temu pajacowi wyżej.

Ot OH zaprezentowało swoją klasę confused
Zirin
Husarz
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Heh i Wy (OH) się nam dziwicie, że nazywamy Was tak jak nazywamy?...

To jest po prostu żałosne...
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
E tam. Jak nie ma argumentów, to posuwa się do takich kroków. I nadal uważa, że jest cool. Przecież mówiłem Wam, że to pajace. Mówią jak pajace, zachowują się jak pajace i tak też postępują. To ich natura. Mam się obrażać na pajaca, że zachowuje się jak mu jego natura każe? No co Wy. Śmiejmy się razem z pajacami, bo śmiać się z pajaców byłoby nie na miejscu. Ułomności, zwłaszcza umysłowych, należy współczuć Happy


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Katedreams wrote:
A ja słyszałem o takim Hordziaku z Ostrza Hordy, który nie przepuszcza okazji do przywalenia naszym, a szczególnie tym co mają napis Husaria Happy
Hordziak jest magiem i ma 26% szansy na crita i 800 spell power bonus.
I jak mówi, Horda musi nakręcać spiralę nienawiści.

Dlatego jak widzę na BG jakiegoś Hordziaka z polskim napisem to jest to mój priorytetowy cel Happy.


na bg , to fajna sprawa :D kiedys jeden druid to dwa razy wrotki za mna rwal od Was :D, tylko mnie zobaczyl :D ledwo zdazylem sie zregenerowac Happy
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
Zoli wrote:
Fajnie poznać , Witam i pozdrawiam cała wasza gildie . U nas po przejsciu dużej ilosci osób (a raczej utworzeniu nowej ) gildii Awatars of Torment też nie jest słodko , maja mocny progres i wiekszość aktywnych graczy poszła tam wiec Kara dla nas nie jest juz takie łatwe , cieżko skład zebrać ale całe robimy nadal , na 25 os insty brak nam ludzików , bawcie sie dobrze ,pewnie sa u was ludzie z Ostrza ale mam nadzieję ze nasze gildie nie bedą się tłukły ,tak jak to z ostrzem bywało Happy


ano, niestety klopotow bogactwa nie mamy Happy zreszta jakos dziwnie w tej grze, ludzie sie tylko domagaja, maja pretensje, a sami nic nie zrobie Happy juz nie mowie o przygotowaniu do raidu, ale chociazby zainteresowaniu taktykami na bossow , ktorych mamy lac Happy Licza,ze wszystko na tacy Happy
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1