Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 

hej

Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3, 4
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: hej

0
DarioG wrote:

Pozdrowienia dla "Nie będzie Niczego", do tej pory nie mam uwag, zostawiali w spokoju mego niskolevelowego szamka. Fajni ludzie to są chyba Happy Wspólnie wyznajemy zasadę lekarzy - po pierwsze nie szkodzić. Trzymajcie się rodacy! Specjalne "/hi" dla locka Thouga (o ile nick pamietam prawidllwo). Kiedyś uciekał przed mym szamkiem w EPLach czy WPLach, a ja tylko pomóc chcialem, bo mial niski level i aggrował całe hektary. Zasmuciło mnie to bardzo, bo kreuję się na leszcza, którego nikt sie nie powinien bać :/ W każdym razie GL mister T! Happy


hehe nie wiem , czy o tym samym przypadku mowimy, lecialem sobie sierota na daily do nether, patrze, a Szamanz Husarii wypada a za nim stado mobkow Happy Zlecialem w srodek chcac zagrowac jak najwiecej na siebie Happy Oczywiscie , jak slepak nie zauwazylem dalej stojacego priesta Happy Pewnie sciagaliscie sobie po kilkanascie sztuk Happy Po prostu myslalem, ze jest goraco :)Thmoga pozdrowie i dzieki za pozdrowienia Happy
Tak obserwuje te sprzeczki i powiem, ze z drugiej strony tez bywa ciekawie Happy Np dostalem sygnal ,ze pogranicznicy raz w 3 70 gankowali naszego druida low level Happy ot kozaki Happy Za drugim razem nie podarowalem, jak kolejny raz zabili low level priesta Happy Chcialem wywolac total wara na miejscu, ale zlecialy od nas 4 70 w terrokar, wytarly 2 gankerami, z pogranicza, czyli leszczykami kilka razy podloge Happy ale nikt sie wiecej od nich nie pojawil, szkoda, bo czekaly obok kolejne partie od nas ludzi. Moze duzi nie jestesmy ale wtedy stalo w gotowosci 12 -14 70 Happy
Zastanawiam sie wlasnie nad wprowadzeniem do regulaminu gankowania pogranicza Happy i chyba sie zdecyduje, patrzac np na nicki przyjetych , ktorymi wytarlem kilka razy ziemie za gankowanie Happy

Zastanawia mnie ten syndrom i czego to jest objaw np, dobijanie takich slabszych , czesto zdecydowanie slabszych od siebie ?Happy Co myslicie ?Happy
To nie jest tylko problem hordy, popre to dzisiejszymi tylko przykoladami z wyspy ,z daily. Wpadamy na wyspe w zestawieniu priest holy, mag frost i hunter (lama, bo 2 dzien po zmianie builda:) priest sie za chwile oddalil , patrze wraca z petem na karku Happy Hunter myslal, ze jest sam, podbieglem stuknalem huntera . jedziemy zdobywac te kupki z mana, nagle atakuje nas 5 typow 3 druidow, szamek i chyba palek . Mimo ,ze bez many bylem zaczelismy walke i stuknelismy ich. Po tym wydarzeniu rozdfzielili sie i jak zobaczylismy 2 z nich, juz nie byli tacy skorzy do walki.
Ok skonczylismy sobie robic te questy, wracamy, mag przed nami kawalek spory . Nagle atakuje go trojka allych, priest , frost mag i warlock, jak dostali kloce, to jak patrzylem na swoj hunterski radar, omijali nas szerokim lukiem, az mi sie zal zrobilo Happy

Skad takie dziwne zachowania to nie wiem Happy Chca sie postukac niech sie stukaja 1v1 albo na bg ew w strefach pvp, jak hala helfire itp Happy moze macie jakies sugestie Happy


p.s.1 a na bg nie zarzekajcie :D Jestem zalamany czesto jak gra horda, w szczegolnosci goscie z hakkara Happy Tyle bg w tylek to masakra Happy Np zaczynamy eots 6:12 . a 5 biegnie po flage, spogladam.. no tak hakkar :D

p.s.2 Nie wiem, jak sobie radzieci z zebraniem zespolu do 25. Przeciez to musi byc przygotwoana ekipa to raz, a dwa trzeba miec rezerwa, bo wszyscy nie pojda. Jakie czuje braki na newraligicznych pozycjach tanka i healera to nie da sie opisac, moze sprawaz healerami teraz sie wyprostuje, ale nasz MT ma takie problemy z siecia, ze to masakrta, a akndydaci daleko w tyle Happy Moze to problem, ze za szybko nam idzie, ale mozliwosci sa, odpowiedzialni ludzie, a niedawno zaczeli dolaczac gracze z najwiekszych gildii w Polsce np tnt, znajdujac nas po nickach z innej gry Happy
Czas pokaze, ale moge jedno napisac, zarazilo mnie to pver strasznie i bardzo mi sie podoba Happy
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1