Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page 1, 2, 3  Next
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Skoro do nas nie zagladacie Happy
chcialem napisac, ze dzis zrobilismy spontaniczny wypad na gruulla, ot nowe 70 co tego dnia wyexpily z 6 roque z 5 warriorow i w 24 okazalo sie, ze zamietlismy Gruulla Happy
bylem w ciezkim szoku Happy
pierwszy wypad i po Gruullu Happy
pozdrawiam i trzymajcie sie cieplo
grouth
Hargrim
Druh z Pogranicza
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 25 May 2008
Posts: 2

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
hehe u as z Grullem jedynym problemem bylby sklad bo z zapalem i checiam problemu nie ma.
Gratuluje udanego "spontana"
wink


_________________
Czesc.
Zostalem wyslany z misja organizacyjno-pokojowa z pogranicza.Mozecie do mnie kierowac wszystkie pytania zwiazane z raidowaniem,skladem i organizacja w gildii Pogranicznicy,postaram sie odpowiadac w miare mozliwosci.Mam nadzieje ze juz w niedalekiej przyszlosci czeka nas wiele wspolnych wypadow.
Pozdrawiam
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Cześć. Gratuluję powalonego Dragonkillera i 3mam kciuki za dalsze sukcesy.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
dziekuje, no sklad faktycznie ciezko zebrac, stosunkowo malo POlakow gra lub chce grac w POlskich gildiach Happy Mentalnosc tez jest ciezka Happy

a tak z innej beczki dzis drugi raz ktos na Dji cos tam od Was stuknal nam zawodnika z gildii Happy Nie wiem jak mam to rozumiec Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Hmm, jeśli to Djibrill, to doprowadzimy młokosa do pionu. Choć i ja mam paru od Was na KOS, z czasów jak byli w innych gildiach i grasowali. Ale generalnie powiem, że fajnie spotkać membera "Nie bedzie niczego", pomachac, czasem pomóc i byś pewnym, że nie będzie kosy w plecy. Naprawdę fajny klimat. Jesteście fajną gildią, szkoda by było zmarnować tę atmosferę więc wszelkie niesnaski proszę zgłaszać.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Dzemik
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 91

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Pierwsze slysze ze doprowadzono mnie do pionu;) Przyznaje sie bez bicia ze sieknalem przez leb Bujke/Brawurke/czy inna Bajerke;) bo..latalem sobie po wyspie Quel'danas i jak wiecie tam czesto dochodzi do roznych ekscesow. Najpierw padl hordziak znajdujacy sie na mojej liscie gankerow, a potem nawinal sie priest z polska nazwa gildii nad glowa. Moze jestem nabem i nie czytam forum, ale nigdy nie slyszalem o pacyfikacji z "Nie bedzie niczego". Jedyne usprawiedliwienie to to ze gdy ja zabilem, pozniej szukalem jej drugi raz, ale tylko dlatego ze chcialem pomoc bic moby(mozecie wierzyc lub nie). nudzilo mi sie, a ze zbieralismy sie do kara to mialem troche wolnego czasu zeby jej to wynagrodzic. znalazlem ja dopiero w miescie i probowalem zagdac, ale obeszlo sie bez odpowiedzi.. no i tyle tej historii. Sojusz/peace/rozejm cokolwiek by nie bylo - jesli ktos z "Nie bedzie niczego" nawinie sie podczas jakiejs walki to nie bede oszczedzal, jesli zycie mile to radze uciekac gdzie pieprz rosnie.
Pozdrawiam wszystkich i dozobaczenia in-game
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Dzemik wrote:
Pierwsze slysze ze doprowadzono mnie do pionu;) Przyznaje sie bez bicia ze sieknalem przez leb Bujke/Brawurke/czy inna Bajerke;) bo..latalem sobie po wyspie Quel'danas i jak wiecie tam czesto dochodzi do roznych ekscesow. Najpierw padl hordziak znajdujacy sie na mojej liscie gankerow, a potem nawinal sie priest z polska nazwa gildii nad glowa. Moze jestem nabem i nie czytam forum, ale nigdy nie slyszalem o pacyfikacji z "Nie bedzie niczego". Jedyne usprawiedliwienie to to ze gdy ja zabilem, pozniej szukalem jej drugi raz, ale tylko dlatego ze chcialem pomoc bic moby(mozecie wierzyc lub nie). nudzilo mi sie, a ze zbieralismy sie do kara to mialem troche wolnego czasu zeby jej to wynagrodzic. znalazlem ja dopiero w miescie i probowalem zagdac, ale obeszlo sie bez odpowiedzi.. no i tyle tej historii. Sojusz/peace/rozejm cokolwiek by nie bylo - jesli ktos z "Nie bedzie niczego" nawinie sie podczas jakiejs walki to nie bede oszczedzal, jesli zycie mile to radze uciekac gdzie pieprz rosnie.
Pozdrawiam wszystkich i dozobaczenia in-game



musisz byc bardzo mlodziutki, bo nie masz w ogole odpowiedzialnosci w sobie. Nie wiesz gdzie trafiles, to nawet ja z drugiej strony barykady wiem o zalozeniachi honorze Husarii. To Ty jestes dla gildii a nie gildia dla Ciebie, Osobiscie taka osobe z gildii swojej bym wywalil , jak Ty, nie obraz sie, ale dzis juz tak zrobilem mimo braku ludzi Happy Musisz sie wiele nauczyc, bo w tej gildii jest duzo osob , ktore szanujemy ,a Twoja postawa jest prawde mowiac gowniaterska. Za bardzo cenie Husarie by sie wdawac w polemike, napisze ci jedno , chesz, popros Swojego GM, badz wyzszych ranga o to by Cie nie wspierali, a ja posle na Ciebie swoje charty Happy nawet jak chesz sam Cie zloje bo pala retri to ani dps na raidach ani fighter Happy Byole mag Cie sklepie w pare chwil Happy naucz sie jednego,ze bardziej doswiadczonych sie slucha, jak Tobie powiedza bardziej doswiadczeni gracze na raidzie , albo Raid leader "skacz" , to nie pytasz sie "po co", jedynie "jak wysoko" . Inaczej jestes bezproduktywny. Naucz sie szanowac wspolgildiowiczow i barwy , do ktorych dolaczyles
[raff]

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
grouthbraath wrote:
Dzemik wrote:
Pierwsze slysze ze doprowadzono mnie do pionu;) Przyznaje sie bez bicia ze sieknalem przez leb Bujke/Brawurke/czy inna Bajerke;) bo..latalem sobie po wyspie Quel'danas i jak wiecie tam czesto dochodzi do roznych ekscesow. Najpierw padl hordziak znajdujacy sie na mojej liscie gankerow, a potem nawinal sie priest z polska nazwa gildii nad glowa. Moze jestem nabem i nie czytam forum, ale nigdy nie slyszalem o pacyfikacji z "Nie bedzie niczego". Jedyne usprawiedliwienie to to ze gdy ja zabilem, pozniej szukalem jej drugi raz, ale tylko dlatego ze chcialem pomoc bic moby(mozecie wierzyc lub nie). nudzilo mi sie, a ze zbieralismy sie do kara to mialem troche wolnego czasu zeby jej to wynagrodzic. znalazlem ja dopiero w miescie i probowalem zagdac, ale obeszlo sie bez odpowiedzi.. no i tyle tej historii. Sojusz/peace/rozejm cokolwiek by nie bylo - jesli ktos z "Nie bedzie niczego" nawinie sie podczas jakiejs walki to nie bede oszczedzal, jesli zycie mile to radze uciekac gdzie pieprz rosnie.
Pozdrawiam wszystkich i dozobaczenia in-game



musisz byc bardzo mlodziutki, bo nie masz w ogole odpowiedzialnosci w sobie. Nie wiesz gdzie trafiles, to nawet ja z drugiej strony barykady wiem o zalozeniachi honorze Husarii. To Ty jestes dla gildii a nie gildia dla Ciebie, Osobiscie taka osobe z gildii swojej bym wywalil , jak Ty, nie obraz sie, ale dzis juz tak zrobilem mimo braku ludzi Happy Musisz sie wiele nauczyc, bo w tej gildii jest duzo osob , ktore szanujemy ,a Twoja postawa jest prawde mowiac gowniaterska. Za bardzo cenie Husarie by sie wdawac w polemike, napisze ci jedno , chesz, popros Swojego GM, badz wyzszych ranga o to by Cie nie wspierali, a ja posle na Ciebie swoje charty Happy nawet jak chesz sam Cie zloje bo pala retri to ani dps na raidach ani fighter Happy Byole mag Cie sklepie w pare chwil Happy naucz sie jednego,ze bardziej doswiadczonych sie slucha, jak Tobie powiedza bardziej doswiadczeni gracze na raidzie , albo Raid leader "skacz" , to nie pytasz sie "po co", jedynie "jak wysoko" . Inaczej jestes bezproduktywny. Naucz sie szanowac wspolgildiowiczow i barwy , do ktorych dolaczyles


Amigo! Nie za powaznie? Wyluzuj troche bo Ci puszcza te gumki co uszy trzymaja ;) Wpadlbys do kombinatu na jakas kawke, pogadalibysmy a nie tak tutaj bedziesz po proznicy gebe strzepil i jakies glupoty roztrzasal.

Peace!


_________________
Erudu
Przyjaciel Forum
Dopiero zaczynam



Joined: 20 Mar 2008
Posts: 20

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Zgadzam się z tym że jeśli polityka gildii mówi rozejm to nie ma samopas, w końcu ją reprezentujemy.
Żeby nie było, widziałem jak ten pala walczy, jak nie jesteś full s3 to nie jeździł bym tak radośnie po nim Happy właściwie nie ma klasy z którą nie daje rady.
Pozdrawiam Happy
Katedreams
Husarz
Szara Eminencja

user avatar

Joined: 01 Apr 2008
Posts: 635

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Skoro tak ładnie zeszliśmy do tego tematu, to powiedzcie, jaka klasa daje najlepszy DPS? Zakładając porównywalny sprzęt i umiejętnosci gracza.
Zirin
Husarz
Jestem nowy?

user avatar

Joined: 20 Mar 2008
Posts: 19

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
HUNTER envy envy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Stawiałbym na rogala/hunta. Ewentualnie warek. Choć dużo zależy od konkretnego bossa. Czy rzuca silence i inne efekty.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Dzemik
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 91

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
grouthbraath - nie wiem kim jestes, ale nie zycze sobie abys mnie obrazal i wyzywal, bo wlasnie Twoja wypowiedz ukazuje brak odpowiedzialnosci i dojrzalosci. zanim zaczniesz mieszac w naszych szeregach, zrob porzadek u siebie. zdania nie zmienie - jesli dostane noz w plecy(a nie raz sie tak zdazylo) - nie bedzie litosci.
pozdrawiam DJ
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Proponuję zakończyć tę pyskówkę. Djibrillu drogi, Erudu mądrze napisał, reprezentujesz gildię, wiec się tak zachowuj. W przypadku ataków ze strony "NBN" będziemy interweniować u władz gildii. Jeśli jest szansa na normalne stosunki z rodakami z drugiej strony barykady, to chociaż postarajmy się ją wykorzystać. Jest kupa innej hordy na KOSie ;)

Tak na marginesie, to naprawdę, do tej pory nie miałem żadnych utarczek z NBN, mimo iż czesto ich spotykam. Uważam, że o czymś to świadczy. Peace Panowie. Chociaż w tej jednej sprawie.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
No wiec po krotce.
Rozej to rozejm. Czytaj. Zakaz lania sie w spotkaniach sam na sam czy tez w gronie samych gidliowiczow z jednej I (podkreslam III) drugiej stronu.

Zalozenia gry sa takie ze Horda to wrog Ally i odwrotenie tak wiec jesli sie zdazy ze gdzies sie jakis Ally leje z Hordziakiem to drugi gracz z kazdej ze stron ma ze tak powiem obowiazek pomoc "swojemu sojusznikow" w tym konflikcie.
Jednak takie akcje typu zlanie kogos w czasie walki gdzie po jednej badz drugiej stronie bierze udzial ktokolwiek z po za gidlii nie powinny miec zadnego wplywu na sojusze gildyjne.

Prawda jest taka ze nie raz pod karazhan Nasze spotkania z Ostrzem Hordy konczyly sie zadymami na skale 30 osob z roznych gildii. W takim trlumie nie stety nie ma czasu patrzec kto jest z "Nie bedzie Niczego" czy tez zebyscie Wy patrzyli kto jest z Husarii. Czerowny to go lac Happy)
Ale po uspokojeniu atmosfery zawsze mozna wyskoczyc na wspolne pifko przy jakims ognisku. (Niestety ale kazdy wtedy musi miec zapas dla swoich bo nie da sie podzielic).

Tak wiec na zakonczenie. Pojedyncze wybryki w przypadku Husarz(e) na Gracz(e) z Nie bedzie Niczego sa jak najbardziej zabronione ale sytuacjie typu jade sobie i widze jak ktos leje ally i pomoge nie powinny miec wplywu na rozejm.

A co do klasy ktora robi najwiekszy dps we wszech swiecie WoWa to w ogole sie nie znacie Ci co tu sie wypowiedzieli. Bo jest to PROT PALA.

PS. Pod warunkiem ze idzie solo do instancji.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1898days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2244days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1