Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3  Next
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Ja nawet słyszałem, że to prot pala będzie prawdziwym bossem w dodatku, Lich King ma być tylko jego addem.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :D

0
holy to w ogole wymiot w oofence Happy


Dlatego myslalem, ze to bedzie odwrotny uklad, stad, nikt z moich wspolgildiowiczow nie zatakowal Was pod Kara nawet , gdy stalismy w 2 grupy Happy Formatowalismy tylko pogranicznikow, ktorzy fighterami sa tylko lapiac we 3 goscia , natomiast we 2 , jak dzis lezakuja duchem z pol h , po beckach Happy

Wiesz, to moze ,rzeczywiscie nie ma sensu, gdyz nie moge pozwolic, by moi dali sie zarzynac , jak barany Happy Zobacz chocby na to Happy

http://img102.imageshack.us/img102/4886/ncvc5.jpg


Prosilbym Was o wiazaca decyzje, po moj zakaz nie jest wporzadku teraz wobec moich gildiowiczow. Gildia to porzadek, zapowiedzialem neutralnosc i jest przesztregana.


Last edited by grouthbraath on 2008/05/29 13:09; edited 1 time in total
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Devyzja jest prosta. Jest zakaz atakowania was gdy sie spotkamy.

Jak beda jakies dalej takie sytuacje jak ta wyzej pokazana to daj znac.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Dokładnie jak Star napisał. Zostało to ogłoszone w MOTD więc wszyscy Husarze powinni o tym wiedzieć. Przypadki naruszania zakazu prosimy zgłaszać, mamy pewne doświadczenie w leczeniu nadpobudliwości. Generalnie jednak są sytuacje w których może dojść do pewnych zgrzytów - miałem sytuacje typu tego, że zaatakował mnie jakiś hordziak, zacząłem się z nim naparzać, nadleciał inny i pomógł pobratymcowi. Nie mam na razie pomysłu jak postępować w przypadku gdy np. najadę na walkę alianta z kimś od Was. Ale generalnie znam aliantóe, którzy przygladają się jak rogale mordują naszych w IF, więc na dobrą sprawę chyba zrobię tak samo.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
w takim razie opowiem Wam, w ogole jak ta gildia powstala Happy
Mial to byc krotkotrwaly uklad, zeby 4-5 ludzi doexipilo 70 level (SIC!) :d i poszukalo gildii Happy Odlaczylismy sie od OH i zaczelismy sie bawic Happy
Akurat tak na szybko to poszlo i mottem byla glupawa piosenka


http://youtube.com/watch?v=JHVyveJT9jg&feature=related

Happy

Ale wyszlo , jak wyszlo i nagle z dnia na dzien stajemy sie coraz wieksi (stety , czasem niestety ) Mielismy stricte pvp charakter , jednak pve wciaga coraz wiecej ludzi Happy Dopiero zaczynamy grac, po poczatkowym okresie mieszania skladow np na arenkach zaczynamy grac normalnie i tworzyc jakies swoje wlasne podwaliny, a takze mala filmowa tworczosc :D


http://files.filefront.com/turtlesympg/;10450184;/fileinfo.html


Do raidow porzadnych niestety brak prawdziwych raiderow, ale sobie wpadlismy z 7 roques do lurka i powiem, Wam, ze jest latwy i do przejscia, mam nadzieje, ze nastepnym razem podam Wam kolejny progress. Chociaz zastanawiam sie nad chwilowym zastopowaniem progressu, by ludzie zgrali sie ze soba i stanowili prawdziwa maszyne pve Happy
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
Oficjalnie chcialem przeprosic Paladyna DJina , bo chociaz dzis dawalismy dupy po calosci na arenie, ale trzeba napisac, ze nas sklepali w 2v2 Happy

z Miejsca przepraszam i napisze Pala power!Happy
[raff]

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: Re: :)

0
grouthbraath wrote:
Oficjalnie chcialem przeprosic Paladyna DJina , bo chociaz dzis dawalismy dupy po calosci na arenie, ale trzeba napisac, ze nas sklepali w 2v2 Happy

z Miejsca przepraszam i napisze Pala power!Happy


Od poczatku Ci mowilem przeciez!

:P


_________________
Dzemik
Przyjaciel Forum
Przebijam się



Joined: 18 Mar 2008
Posts: 91

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Mądry Polak po szkodzie, ale przeprosiny przyjęte;)
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Koniec Rozejmu. I tak nie byl przestrzegany z tego co do mnei spływają informacje.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
Ano, do zobaczenia Happy strasznie mi sie podobalo dzisiaj i licze,ze juz tak bedzie Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
To dobrze. Ale mogłeś napisać od razu, że jesteście gildią gankerów, zamiast ściemniać coś o honorze i temu podobnych bzdurach, którymi te kreatury w Twojej gildii się w ogóle nie przejmują. Nas kładły straże nie Wy. Ale mnie to nie dziwi, jako gankerzy wiecie gdzie stanąć i z którego miejsca zaatakować, żeby odpowiedź wywołała atak straży. My tego nie umiemy, bo nie gankujemy jak te pajace od Ciebie. Ale nauczymy się. Aha, następnym razem nie zapomnijcie ściągnąć wszystkich znajomych z innych gildii jakich macie, tak jak wczoraj. My byliśmy gildią, ale u Was akcja "kto ma więcej kolegów" się sprawdziła. Gratuluję. Co mnie cieszy, to to, że na Arenie dalej będziecie dostawać bęcki. Tam nie ma straży, ani kumpli. Tam liczy się skill. Nie lubię kłamców. Jesteś kłamcą. Wszystko.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
No zmieniles kilka faktow Happy Przeciez to Wy zaczeliscie nas gankowac, Zgon Globusa byl reakcja za poranna akcje, wiele przeszlych obijalo sie bez echa Happy Tak, lubimy te zabawe, tylko mielismy rozejm i bylo to wpisane w regulamin gildii,zeby takie osoby wywalac. Nie przestrzegaliscie tego niestety, sam widzisz jak to boli, jak ktos stuknie Ci kilka razy gracza, gdy wklejalem wczesniej Happy

Bardzo czesto robimy zadymy, bo to lubimy Happy Wczorajsze zajscia jednak zaczely sie od Was Happy Nawet nie wiedzialem, ze rozejm zniknal, a jakis slabiutki szaman od Was sie do mnie przyczepil oczywiscie w towarzystwie kolegow Happy Wyszlismy specjalnie przed gwardie , bo lala nas chyba bardziej niz Was Happy Te grupe co przysla w 5 rozwalilismy w 4 Happy potem zaczalem sciagac reszte osob z gildii co byly na instach i byly w grze , ale prawda jest taka, ze to u Was pojawily sie jakies tormenty, Closed Circle , ktorych tez lubimy stukac Happy Koniec koncow liczy sie fakt, ze byla zabawa i te osoby od Was , co nie prestrzegaly rozejmu z pewnoscia beda takim obrotem sprawy zachwycone Happy Trzeca tez przyznac, ze macie tez kilku ciekawych graczy, w pozytywnym tego slowa znaczeniu Happy


Na arenie , nie tyle co liczy sie skill, do tego dodaj tez setup, badz wypadek losowy w stylu bledu itp Happy Musis to wiedziec, my dopiero zaczynamy sie bawic arenami , zeby sobie potrenowac przed nowym sezonem Happy Wtedy mysle zabawa sie zacznie lepsza w miare dogerowania Happy



Co do klamstwa, nie wiem, na jakiej podstawie mnie o klamstwo posadzasz, ciezko mi sie ustosunkowac, wklejam Ci gankujacego goscia z Twojej gildii wraz ze screenem i Ty nas nazywasz gankerami ?Happy podaje Ci wczesniej przyklad gosc atakuje na wyspie , po czym spokojnie pisze, ze dalej bedzie nas atakowac i Ty nam zarzucasz jakies klamstwo ?Happy Mniej obludy Happy Nie dam swoich loic za darmo , zostal zaatakowany przy demonach , z pelna swiadomoscia pozwolilem na dobicie, bo akurat tam sie bawilismy Happy
DarioG
NoLife
user avatar

Joined: 16 Mar 2008
Posts: 1013

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Nie ma sensu się wdawać w dyskusje. Sam doświadczyłem jak Twoi wspaniali "honorowi" Jastrzebie, Rozkminiacze i inne Kasiaste przestrzegają rozejmu. Weź już nic tu nie pisz, bo najwidoczniej nie masz pojęcia, kogo masz w gildii. Wy jesteście cacy, a my be. I niech tak zostanie. A na arenie i tak czeka Was omłot.


_________________
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Po rozmowie tym bardziej.


GuildOx rankings

Globus

user avatar

Joined: 21 Mar 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Prosiłbym bym o tego screena, że niby zaatakowałem Jastrzebia ; >
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: Re: :)

0
grouthbraath wrote:
Bardzo czesto robimy zadymy, bo to lubimy Happy Koniec koncow liczy sie fakt, ze byla zabawa


Sorry zę sie wtrącę - co dla Ciebie i Twojej gildi jest zabawą nie koniecznie może być nia dla ludzi których atakujesz... Wy sie bawicie jednoczesnie innym przezszkadzacie w zabawie. Jakos ciezko to co niektórym zrozumieć.

Nie mogę oprzeć sie wrażeniu że wcześniejsze deklaracje o rozejmie, przyjaźni i honorze to był tylko wybieg. Byliście słabi baliście sie aby Husaria nie przeniosła swojej ciężkiej opancerzonej łapy z OH na Was i tyle. Po prostu nie chcieliście aby Wam przeszkadzać w grze. Teraz za to skorzystaliście z pierwszej okazji ( na dodatek sprowokowanej przez Was ) aby wycofać sie chyłkiem z wcześniejszych deklaracji. Cóż cała polska horda na SSL'u confused - Przykro mi tylko, że okazaliście sie równym w zachowaniu Ostrzom Hordy. Szkoda naprawde szkoda kolejna bezsensowna wojenka Polaków na SSL'u.

Jak widać w żadne układy z Polakami grającymi w hordzie po porostu nie ma sensu wchodzić...
...zacytuję księcia Jeremiego z Ogniem i Mieczem: łaskę i pomoc można okaząć tylko zwyciężonym...

mądre słowa i prawdziwe jak widać
Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1932days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1