Status serwera:
 
Site Contributions
 
Rekrutacja:
 
A tabard file was not found in your File Library. For more info read the Tabard FAQ.
1
 
Kto jest aktualnie zalogowany na forum:
None
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości
View previous topic :: View next topic   Goto page Previous  1, 2, 3
grouthbraath



Joined: 15 Apr 2008
Posts:

Send private message
Reply with quote

re: :)

0
Szoki

napisze, Ci , bo Cie szanuje, ja nawet nie wiedzialem, ze nie ma rozejmu. Podjezdza do mnie szaman od Was na wyspie i zaczyna mi ublizac, po prostu , bo bylo 5 osob z husarii. Podobnie nie odpisywalem na wyzej wymieniony post, bo Rozkminiacz np , przyszedl z Ostrza i sie hamowal . do momentu ,az tego dnia gosc palladyn jakis zaczal nam gankowac warlocka. Widzielismy sie kilka razy i sam wiez jak sie zachowywalem, przyszliscie na Kara jak stalismy w 2 grupy. zauwazyles ,zebysmy zaatakowali mafiolasa ?
To my Stary dbalismy o to , i te osoby co wymienil tego przestzegaly i karcily.
Zwroc uwage na to,.ze nagle wyszly z rekawa dziwne sprawy.
To ja zwracalem uwage na gankowanie. Po prostu nie upilnowaliscie gowniarzy, ja jesli podacie mi szczegoly , tez teraz jestem gotow spredac "klapsa" i wywalic z gildii, ale teraz to juz nic nie zmieni. My sie zachowywalismy ok, co moze np , przy mojej obecnosci napisac gajowy, gdy kolo terrokar zaatakowali nam goscia i formatowalismy wszystkich.. poki nie wyszedl Wasz hunter.
Nie lubie jak ktos mi zarzuca klamstwo bez podstaw

Mi to bardzo pasi, np taki reprobate ktorego przyjeliscie , zgankowal mnie jak nie mialem 70. od tej pory za to gankowalem go z kilka razy i bede gankowac, graty Panowie, tylko wiecej powagi, jak nie wiecie, kogo przyjmujecie Happy Graty , jak nie reagujecie na pyskowanie goscia, ze bedzie nas lac., gdy wejdzie pod mlotek. To ja napisze krotko.
NIE bedzie Happy Nagle ten zawodnik robi w porty 1v1 i teraz maasz obraz sytuacji Szoki, tera masz obraz czemu Ostrza sa tak ciete, a te straszenie arena, to od kogos kto nie zna areny, bo to miejsce dla kasterow generalnie Happy

jescze napisze, zakaz atakowania ludzi z Husarii byl ujety w regulaminie gildii. A w tej gildii w przeciwienstwie do Waszej, za niesubordynacje wobec zalecen GM sie wylatuje z wilczym biletem


I przyznam Ci w jednym racje, bardzo nam pomogliscie w poczatku rozwoju, dlatego tak dbalismy, zeby to sie nie popsulo. Zreszta caly czas ludzie beda o tym pamietac, ale p prostu lac sie nie damy za darmo.
Szoki
Husarz
Piszę o wszystkim

user avatar

Joined: 18 Mar 2008
Posts: 289

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
hmm to wyglada tak jakby czesć Husarzy po prostu nie wiedziała o rozejmie no comment - to możliwe.

W sumie jak ktos jest upierdliwy to na KoSa z nim i tyle ale żeby z powodu kilku łebków rozpoczynac gildijne wojenki ? Wystarczy założyć temat na obydwu forach te i te osoby zachowały sie tak i tak ( dowód screen ) złamały warunki rozejmu który od teraz ich nie dotyczy. Przynajmniej wszystko byłoby jasne.

Wiesz ja juz nie gram w WoW'a. Do Husari mam duży sentyment byłem w tej gildii sporo czasu i wiem jedno nie da sie upilnować prawie 200 osób. Mimo najszczerszych chęci oficerów, starań GL'a, regulaminów, nakazów i próśb.

PS jak spotkacie takie postacie: Szokia, Szoki lub Ummagumma - to juz nie ja. Mogą zachowywać sie inaczej niż dotychczas.
Piora
[Orcish] People
Dopiero zaczynam

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 21

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
A teraz cos odemnie bo tak to czytam czytam i az mnie mdli,jak jestes przekonany o niewinnosci swoich ludzi.Milam okazje spotkac nie raz kogos z Twojej gildi i na poczatku bylo wszystko ok nikt mnie nie atakowal wrecz nawet potrafil pomoc i to bylo fajne ale raz sie nacielam na jakiegos kretyna ktory zjechal mnie do 70% hp po czym zostawil,mnie takie dziecinady nie bawia.Teraz jak ktos smyrnie delikatnie moja postac mieczem czy czyms innym to zaden hordziak z Twojej gildi nie bedzie mial zycia juz,zobacze zabije i nic mnie nie bedzie obchodzic ktory ma level,pajacow nie zniose i tyle a widze ze jestescie kolejana gildia pajacow na tym serwie tak samo jak OH.


_________________
Startemplar
Hetman
Uzależniony

user avatar

Joined: 17 Mar 2008
Posts: 302

Send private message
Reply with quote

re: witam:)

0
Dobra koniec tego durnego tematu.
Byl rozejm ktory obie strony i tak mialy w glębokim poważaniu, skonczył sie i jest normalna sytuacja jaka być powinna. Ally i Horda nie dwa bratanki.


A co do wywalania za nieprzestrzeganie regulaminu to sory ale za dlugo gram w ta gre zeby w takie bajki wierzyc. 200 osob 200 charakterów, każdy prędzej czy później złamie zasade i jak byś chciał wywalać to po pół roku zostajesz w gildi z 10 osobami. albo tez z 1000 ale wszystkie ponizej 40 lvl.

Co sie zas tyczy forum tematow i screenow to screeny sa piekne. Szczegolnie te ktore pokazuja ten ucierpial od tego i ten od tego po czym ten padl, tylko dlaczego na zadnym z nich nie ma tej pierwszej linijki, a dokladnie dwoch linijek pokazujacych walke z ostatnim mobem a potem pierwszy atak z Combat Log / Everything.

Jak napisałem wyżej. Rozejmu nei ma. Koniec tematu i rzucania błotem jeden w drugiego.


TEMAT ZAMYKAM.


_________________
Za Honor i za Ojczyznę

Posts from:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    HUSARIA Forum Index -> Dla Gości All times are GMT - 5 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
 
Ostatnie posty:Last Forum Post RSS Feed
TopicPostedReplies
 1899days ago12 Replies
 1931days ago19 Replies
 1949days ago3 Replies
 1949days ago0 Replies
 2245days ago0 Replies
 
Ostatnio dodane obrazki:
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:57:32
Takie tam, z martwym ptaszkiem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:56:42
Wielki, czerwony i niedobry - Beth'tilac
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:59
Rybka przed kolejnym wipe'm:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:55:06
Widoki ;p
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:52:53
Wipe'y na LK 25
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:51:48
Spadochroniarstwo w Dalaran:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:50:54
Levelowanie z Thorstanem:)
Uploaded by: Maleficaus on 2011-09-26 17:49:50
Nie ma to jak trąba powietrzna :)
 
 
1
Ubici kierownicy:
 
Realm Rank
 
1